Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-06-01, 13:55   #6381
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Gi daug smagiau pašnekėti kaip viskas yra neteisinga, kaip Kubilius pinigus vagia ir kaip kuras brangsta iš oro. Žinau, kad likau nesuprastas daugelio, bet ačiū už dėmesį.
As puikiai tamsta suprantu, ir linkeciau daugiau zmoniu atmerkti akis, ir meginti mastyti logiskai, o ne emocijomis ir prielaidomis.

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 13:58   #6382
xenonas
 
xenonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 390

xenonas is on a distinguished road



Standartinis

suvazineta y belgus.buvau 7 dienas ten,taigi sanaudos bendros,pagal supilta kura atitinka 100%
Image Hosted by ImageShack.us

xenonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 13:59   #6383
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Ar jum kada yra tekę būti giliam giliam kaime? Va ten būna penkios bobutės, kurios sėdi ant suoliuko ir visą dieną kalba kaip Onutė vaikščiojo su Petriuku susikabinę už rankų bet dar nesusituokę. Baikit būti tom bobutėm ir vaikytis kažkokių idiotiškų intrigų, čia toks burbulas gavosi. Daugiausiai kas čia išlošia tai žiniasklaida, kuriai papigiai makulatūros paspausdinti arba pigiom laidom užkišti televiziją ir durneliai žiūri. Lygiai toks pat kriminalas, kaip Lietuvoj pensininkus apiplėšinėja ar parktronikus nulupinėja, bet apie tai nerašo staipsnių kiekvienam laikraštyje ir žurnale. Jau taip nebėra ką pasakyti, kad dieve dieve. Jeigu taip norite padiskutuoti tai bent jau nežvelkite į praeitį, bet pagalvokite kokių būtų galima imtis priemonių, kad gyvenimas Lietuvoje būtų geresnis. Aj, pala, pamiršau, mum gi taip nereikia. Gi daug smagiau pašnekėti kaip viskas yra neteisinga, kaip Kubilius pinigus vagia ir kaip kuras brangsta iš oro. Žinau, kad likau nesuprastas daugelio, bet ačiū už dėmesį.
Tai tau pirmiausia siulau pradeti nuo saves. Pasistenk, kad lietuvoj butu geriau. Niekas cia nepletkina kaip kaime. Jei tu izvelgi kazkoki pletkinima tai pataisyk mane. As tikrai nesupyksiu. Eina normali diskusija, niekas is musu neliepia vazioti prie prezidenturos piketuoti ar vaikyti piketuotoju. Jei tau kas kliuna, tai tu kaip protingas zmogus gali tiesiog neskaityti. Jei tu galvoji, kad mes skundziames tai labai klysti. As del saves ramus, nes as stengiuos, kad man butu geriau gyvent. Jei tu nesistengi tai cia tavo problemos.

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 14:02   #6384
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
As puikiai tamsta suprantu, ir linkeciau daugiau zmoniu atmerkti akis, ir meginti mastyti logiskai, o ne emocijomis ir prielaidomis.
Jei tu manai, kad mane kazkokios emocijos uzvaldziusios tai tu klysti. Tiesiog, kaip pats sakai elementari logika cia ijungta ir viskas. O kai nesueina galai tai ir klyla klausimai

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 14:02   #6385
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Jei tu izvelgi kazkoki pletkinima tai pataisyk mane. As tikrai nesupyksiu. Eina normali diskusija, niekas is musu neliepia vazioti prie prezidenturos piketuoti ar vaikyti piketuotoju.
Taip, mes tikrai nesiriejam, gal kiek karsciau diskutuojam, bet tikrai su Pauliuku nesipykstam
O galai ir man daug kur nesueina sioje istorijoje, as piktas ant musu bedantes teisesaugos, kuri niekaip negali ryztigai ispresti byloks, ka turejo seniausiai padaryti. Bet istorijos apie viska apnarpliojusi pedofilu klana man atrodo mazu maziausiai juokingai, o ir protesto forma ir protestuojancio kontingento lyderiai, kurie tenori patekti i seima ir ant svetimos nelaimes i roju nujoti netenkina....

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 14:02   #6386
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė xenonas View Post
suvazineta y belgus.buvau 7 dienas ten,taigi sanaudos bendros,pagal supilta kura atitinka 100%
Pas tave E320 CDI?

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 14:05   #6387
xenonas
 
xenonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-12-02
Pranešimai: 390

xenonas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Pas tave E320 CDI?
nea 2,2cdi

xenonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 14:09   #6388
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė xenonas View Post
nea 2,2cdi
Jasna, siaip tai ispudingos sanaudos

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 14:38   #6389
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pauliukas View Post
Tai tau pirmiausia siulau pradeti nuo saves. Pasistenk, kad lietuvoj butu geriau. Niekas cia nepletkina kaip kaime. Jei tu izvelgi kazkoki pletkinima tai pataisyk mane. As tikrai nesupyksiu. Eina normali diskusija, niekas is musu neliepia vazioti prie prezidenturos piketuoti ar vaikyti piketuotoju. Jei tau kas kliuna, tai tu kaip protingas zmogus gali tiesiog neskaityti. Jei tu galvoji, kad mes skundziames tai labai klysti. As del saves ramus, nes as stengiuos, kad man butu geriau gyvent. Jei tu nesistengi tai cia tavo problemos.
Tai ko tu čia iškarto kažkokius asmeniškumus įžvelgi? Ir iš karto liepi man labiau stengtis, nors nežinai nieko kiek aš stengiausi ir ką aš darau. Aš pasakiau bendrai, kad tokios temos yra mažų mažiausiai kvailos ir yra tikrai įdomesnių dalykų apie ką pašnekėti. Pataisykite jei klystu, bet visas jūsų išprusimas apie visą šitą skandalą atėjo iš žiniasklaidos, tai kaip jūs galite remdamiesi tokiais subjektyviais šaltiniais teigti kaip yra ir kaip turi būti toje byloje. Yra tam paskirti žmonės, jie gauna atlyginimus ir jie sprendžia šias bylas. Jeigu, kalbėtum apie neskaidrius teisėsaugos sprendimus tai prašom pateikti daugiau pavyzdžių, nes kolkas visos šitos kalbos tai man nieko daugiau neprimena, kaip tik bobučių pletkus.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-06-01, 14:43   #6390
pauliukas
 
pauliukas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-05-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 921

pauliukas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Tai ko tu čia iškarto kažkokius asmeniškumus įžvelgi? Ir iš karto liepi man labiau stengtis, nors nežinai nieko kiek aš stengiausi ir ką aš darau. Aš pasakiau bendrai, kad tokios temos yra mažų mažiausiai kvailos ir yra tikrai įdomesnių dalykų apie ką pašnekėti. Pataisykite jei klystu, bet visas jūsų išprusimas apie visą šitą skandalą atėjo iš žiniasklaidos, tai kaip jūs galite remdamiesi tokiais subjektyviais šaltiniais teigti kaip yra ir kaip turi būti toje byloje. Yra tam paskirti žmonės, jie gauna atlyginimus ir jie sprendžia šias bylas. Jeigu, kalbėtum apie neskaidrius teisėsaugos sprendimus tai prašom pateikti daugiau pavyzdžių, nes kolkas visos šitos kalbos tai man nieko daugiau neprimena, kaip tik bobučių pletkus.
Jokiu asmeniskumu cia nera. Keista, bet as ziniasklaida nesiriamiu, sneku ka realiai zinau. Tai yra apie advokata ir jo ikainius. Jei nesunku pacituok kur ziniasklaida remiausi?

__________________
Lavonvežis Audi A6
ex: w211 E320 CDI
pauliukas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.