Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-26, 11:48   #381
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Kagi, gal kas zino kur ir kas galetu uzsiimti su mano 400cdi turbinom?
Puse vilniaus servisu apvazinejau kurie taip jau giriasi, kad nuima ir tvarko turbinas is belekokio auto, bet visi tik sneka ir daugiau nieko.
Turbo servisas nenuima, tik gali patikrinti atveztas. Dyzelservisas tas pats, Turboost irgi tik sneka....Rimo servisas irgi....
Zinau, kad mbworkshop uzsiimtu, bet su ju kainom, taj bijau vaziuoti...sake 800lt nuemimas-uzdejimas. Jei nerasiu teks vaziuoti pas juos

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-26, 14:17   #382
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

o tua jos abi nusprogo? Kazkaip keista kad abi nusprogtu vienu metu, nors kalbama kad abi remontuoti reikia, bet kam lyst prie gero daikto?
Tau mechanine dalis turbinos, ar elektrine uzlinko? Gal tik turbinos valdymus uzteks pakeist?
Nelabai suprantu, kodel niekas neapsiima, kas cia sudetingo tas turbinas islupt? matyt prikelt motora reikes ir tiek.

  Cituoti
Old 2013-04-26, 16:11   #383
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

pabandyk paskambint i www.autotechnum.eu

  Cituoti
Old 2013-04-26, 17:06   #384
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
o tua jos abi nusprogo? Kazkaip keista kad abi nusprogtu vienu metu, nors kalbama kad abi remontuoti reikia, bet kam lyst prie gero daikto?
Tau mechanine dalis turbinos, ar elektrine uzlinko? Gal tik turbinos valdymus uzteks pakeist?
Nelabai suprantu, kodel niekas neapsiima, kas cia sudetingo tas turbinas islupt? matyt prikelt motora reikes ir tiek.
Ten daug darbo. Isardyti visa apacia ir tada prikelt motora, taj neiks ir nenori apsiimti. Tureciau pakeleja, taj ir pats issimciau...
Meta dvi tokias pat klaidas ant abieju elektriniu valdymo daliu. Man ir kazkaip keista, kad abi iskart vienu metu....Velnias cia zino, pabandysiu dar koki boost pressure sensoriu pasikeisti, tada jei iseis fiskes pasizesiu kur i turbinas eina, nors ten ju niekur nesimato...o tada jau i servisa.

Dekuj feibi uz nuoroda.

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-23, 18:52   #385
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Kagi, praeita savaite nuimtos turbinos. Patikrinta turbo ost. Abieju turbinu blogi actuatoriai..Elektrine valdymo dalis kuri randasi ant turbinu...

Siandien jau buvau nuvezes 6 turbinas. Tris kartus po dvi turbinas ir pas visus ta pati beda kaip ir pas mane. Vienas zmogus net is taurages iki kauno atvaziavo, kad susitikti ir teko vezti atgal nes neveikia...Visi sake, kad nuo vaziuojancios masinos nuimti ir jokiu bedu tokiu nebuvo, del tu turbinu.
Toks jausmas, kad tas turbo ost bando mane apgauti ar kazkas.
Pajungia kompa, ten pasukioja, ale nieks nesisuka ir ismeta error. Jie turi viena gera/nauja ir ant mano akiu pajunge ir jis veikia ir ismete OK. Galima pas juos ji nupirkti, bet vistiek reikia dar vieno!
Bagazineja dar dvi turbo guli ir jas ryt vesiu vel ant stendo ir speju neveiks ten.
Jau antra diena po lakstau kaip pamises o tolko nulis
Beda ta, kad cia ale kaip sako pirmos kartos ir nesirestaurjuoja, bet ten tik mikroschema ir varikliukas ir pan. Galvju ryt pasiimti savo ir issiardyti, jei ka nunesti kokiam elektrikui, kad patkrintu visus mazgus.
Reikia patarimu ir kokiu minciu, nes nauja turbo su elektriniu valdymu 900eur +pvm LOL

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-23, 19:04   #386
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

O nesikeičia TIK elektroninė dalis?

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-23, 19:18   #387
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,562

Markko is on a distinguished road



Standartinis

LAURYNAS +370 684 28472 turboost,pasakyk kad nuo Edgaro ( cia mano klasiokas) as ryt prachekinsiu ar jie mulkina ar ne.

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-23, 19:18   #388
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
O nesikeičia TIK elektroninė dalis?
Keiciasi, bet atskirai neparsiduoda

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-23, 19:19   #389
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
LAURYNAS +370 684 28472 turboost,pasakyk kad nuo Edgaro ( cia mano klasiokas) as ryt prachekinsiu ar jie mulkina ar ne.
Na as nematau prasmes jiem ten kazka apgaudyneti. Nei cento neeme uz patikrinimus.
Nezinau, kol kas galva nedirba...

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-23, 19:31   #390
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Po visu tokiu remontu, pradedu, skaiciuot, ar nebus taip, kad vazineju pigiau su 5 litru benzu, nei su dyzeliu uzuojauta, linkiu surast kazka, kas tiks

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.