Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-08-22, 19:47   #101
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Taip, taip, as suprantu, bet tokias surasti bus labai "lengva" ir kainos kaip pora tokiu clk.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-08-22, 23:32   #102
MBCLK200
 
MBCLK200's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-27
Gyvenamoji Vieta: Naujoji Akmenė
Pranešimai: 51

MBCLK200 is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane 225/40 R18. Gal atrodo aukstas, nes pritupes fotkinau. realiai per cigareciu pakeli aukstumas. (stataus pakelio).

MBCLK200 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 12:38   #103
NeringaMB
 
NeringaMB's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 101

NeringaMB is on a distinguished road



Standartinis

Jo... paskaiciau kaip cia kabinejosi prie tavo mersiuko, tai net uzsinorejau kazkodel nuplesti MB1.LT lipduka(nes paskui dar mieste uzmate sakys,kad tiurlinginis,nupurkstu ranka salonu ) . )..tikrai senbuviai vieninteliai jauciasi mb1 tikrais nariais. labai jau ne koks poziuris... cia aisku gal senokai buvo, bet , kad zmonem kulturos trukumas tai akivaizdus. Net nesuvokiu kaip gali saut i galva apie nupurksta panele, kai aiskiai sitie clk isleisti is gamyklos su tokiais salonais.. tereikia pagooglint kelias sekundes ir viskas kaip ant delno. Kabinejasi prie nezinia ko.. pas mane identiskas mb, identiskai uztamsinti langai ir kas man pasakys kad cia tiurlingas tai tureciau keleta zodziu atgal.. tik taktiskesniu, o ne zemo lygio kalbeliu. atsiprasant ir tas rozancius panasus kabo ir koks kieno reikalas man idomu? Saunuolis, graziai susitvarkes MB. Matai ne kiekvienas matyt gali pasidaryt taip kaip nori, gal del to ir siunta. as pati zinau kiek pinigu reikia pasidaryti auto, kad jis turetu prekine isvaizda. Savo identisko clk i nieka nekeisciau , jei ne 2,0litru variklis. ir ne salonas ten juose kosmonautiskas, o zmoniu poziuris kosmonautiskas...

__________________
www.autostiklai.com

Paskutinį kartą redagavo NeringaMB; 2013-10-09 12:57 val.
NeringaMB neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 13:32   #104
ShotGun
 
ShotGun's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-03-07
Pranešimai: 3,143

ShotGun will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NeringaMB View Post
Jo... paskaiciau kaip cia kabinejosi prie tavo mersiuko, tai net uzsinorejau kazkodel nuplesti MB1.LT lipduka(nes paskui dar mieste uzmate sakys,kad tiurlinginis,nupurkstu ranka salonu ) . )..tikrai senbuviai vieninteliai jauciasi mb1 tikrais nariais. labai jau ne koks poziuris... cia aisku gal senokai buvo, bet , kad zmonem kulturos trukumas tai akivaizdus. Net nesuvokiu kaip gali saut i galva apie nupurksta panele, kai aiskiai sitie clk isleisti is gamyklos su tokiais salonais.. tereikia pagooglint kelias sekundes ir viskas kaip ant delno. Kabinejasi prie nezinia ko.. pas mane identiskas mb, identiskai uztamsinti langai ir kas man pasakys kad cia tiurlingas tai tureciau keleta zodziu atgal.. tik taktiskesniu, o ne zemo lygio kalbeliu. atsiprasant ir tas rozancius panasus kabo ir koks kieno reikalas man idomu? Saunuolis, graziai susitvarkes MB. Matai ne kiekvienas matyt gali pasidaryt taip kaip nori, gal del to ir siunta. as pati zinau kiek pinigu reikia pasidaryti auto, kad jis turetu prekine isvaizda. Savo identisko clk i nieka nekeisciau , jei ne 2,0litru variklis. ir ne salonas ten juose kosmonautiskas, o zmoniu poziuris kosmonautiskas...
Mačiau vakar taviškį važiuojantį, tai kaip tik ir pasirodė šiek tiek tiurlinginis. Ne ekstremaliai, bet šiek tiek. Labiausiai krito į akis labai jau mėlyni xenonai ir ruberoidu patamsinti langai. O ratai sakyčiau tinka, važiuojant atrodo netgi dar geriau, nei stovint vietoje.
Čia forumas, čia komentuoja ir nėr ko pykt už kitų nuomones. Pačiai patinka, kitiem nemaišo ir puiku. Nebent tavo tikslas, kad tavo MB būtų gražus visiems, bet taip niekada nebus, o galvojimas, kad visi žia žemo lygio vien todėl, kad neįvertina tavo išvystyto skonio automobilių estetikai, irgi apčiuopiamos naudos neduos.

__________________
Laukiu 18 gimtadienio ir teisių
ShotGun neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 16:20   #105
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

neringa mes zinom kiek idet reikia pinigu ne visi toki buki bet deja rinkos kaina daro savo itaka, ne tavo vienos auto sukista slamanciu

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 19:31   #106
NeringaMB
 
NeringaMB's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 101

NeringaMB is on a distinguished road



Standartinis

chebryte gink dieve niekas nerekia,kad i mano vienos sukista lt, bet as ne apie tai labiausiai.. ok ,kad matei, ok kad pastebejai xenonus, kuriuos deja isigyjau su jau esamom lemputem ir kelvinu skaiciumi .. o langai.. niekada neatsisakysiu tamsiausiai tamsintu langu vien del to ka kartais netycia palieku ant galines sedines.. butent del to jie ir tamsinti. o ka as jau ten vezioju tai tik mano reikalas nuplesciau mb1 lipduka, nuimciau langu plevele, xenonus ir butu jau nebe tiurlingas? man rodos ne taip suprantat ta tiurlinga... as rupinuosi savo auto, kaip ir temos autorius ir tai akivaizdu... o rekt kad tas ir tas blogai tai zinot.. laiko kausimas kada bus isspresta. tad ir sakau forumieciai: daugiau taikos, palaikymo,supratimo ir noro pagelbeti, o ne atejus naujam zmogui kazkokio tai smerkimo tik tiek..

__________________
www.autostiklai.com
NeringaMB neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 19:34   #107
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,514

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Teisingai, ir nedryskit pulti ant merginų, ir taip mažai jų čia turim

Artunas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 19:42   #108
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

pradedat atsiparsineti Nerigos.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 20:03   #109
NeringaMB
 
NeringaMB's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 101

NeringaMB is on a distinguished road



Standartinis

Vampyras , kas ko atsiprasineja ir uz ka? man rodos ir taip visiem aisku, kad cia forume senieji narei ima virsu, o kai kazkur islenda ir netycia pasako ka koks naujokas tai jau kazkoks samysis ir kritikos kruva.. ner tiesos tavo zodziuose. Tiesiog manau ne ten pataikiau, kiek supratau is sitos temos. as cia atejau igauti naudingu ziniu savo mb , suzinoti ko nezinau ir gauti adekvaciu patarimu..o ne kazko kito. man idomu ka tu vairuoji, o ne koks tu esi , nes cia panasu uz auto stiliu baudziama. .. ivertinkit subjektyviai , patarkit zmoniskai, o ne saipydamiesi ir viskas bus gerai. kas ko daugiau nori?

__________________
www.autostiklai.com
NeringaMB neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-10-09, 20:44   #110
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,241

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

bet yra visiskai nauju nariu,kurie pristate savo auto pvz 211 ir niekas jokio blogo zodzio nepasake. kodel jus,kuriems(ioms) tas salonas atrodo dieviskas,negalit toliaruot nuomones zmoniu,kuriems jis atrodo dizaino klaida? kiekvienas darom taip kaip mums atrodo geriausia ir graziausia,bet nereikia pykt ar stebetis,kad tam skoniui ne visi pritare.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.