Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-03-07, 14:56   #14821
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
pasivaiksciok po turgu, suprasi ka reiskia fraze kibiras, paskui cituok mano postus
Turgų? Turguose stovi sulipdyti lavonai ir senienos. Nėra ką ten žiūrėti. Vienas kitą apgaudinėja ir akis drasko. Kažkaip labai arogantiška asmenybe pasirodei. Vos ne kaip kokia pasaulio bamba, milijonierius, 3er ne lygis, mažas, kietas ir t.t. Čia kaip anekdotas kažkoks apie rusus yra kaip atvažiuoja vienas rusas su nauju S mersu, kitas su žiguliu ir pradeda staugti, kad tavo S'as *ūdo krūva, nes brangus remontas ir nepalyginamai dažniau genda negu mano žigulys. Taip ir tu su tuo savo senu mersiuku įsivaizduoji kažkokiu kelių valdovu, o aplink visi kibirai. Palinkėčiau grįžti į realybę.
Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
tu tokius vejus kalbi ir jau nepirmoje temoje. koks skirtumas apynaujis ar naujas kibiru kibiras jis, kaip ir mano pvz citronas naujas is salono toks pat kibiras tik didelis, kaip ir golfas.

beje cia ne i tema vakar teko pavairuoti golf 7 net nzn ka pasakyt nekenciu golfu bet cia kazkaip kaip kitaip viskas, sumises as, bet ir kibiras
Citroen ir BMW 3. Čia dar diskusija gali būti? Ne visi nežinia kokio dydžio krovinius vežioja ir prie jūros važiuojant visą savo turtą susikemša į bagažinę. Pilnai pakanka BMW 3 važiuoti 2 suaugę + 2 vaikai. Keli pažystami juos turi. Su šeimom į iškilas, prie jūros važiuoja. Patenkinti ir vargo nemato. Mašinos gan paprastos lyginant su E39/E60, ne taip pinigus siurbia iš kišenės, o ir mašina apynaujė. Golf'as tai ne BMW 3. Golf'as = BMW 1. Kiekviena mašina turi savo paskirtį juk. Šitie spuogai skirti mieste važinėti, kad galėtum belekur juos pastatyti, numesti ir nesijaudinti ar kokių moldingų ar dar kokio bieso neišlups. Lietuvoje tai dar puse velnio vietos yra. Nuvažiuok su S long'ais į Italijos, Prancūzijos senamiesčius. Kaip idiotas juk atrodysi, nes pastatyti be šansų jį ten bus gatvėje, o kur dar negrai visokie dar baisesni už lietuviškus budulius, taršos mokesčiai, todėl ten dauguma centre su tokiais spuogais ir laksto.
Citata:
Pradžioje rašė Arnec View Post
http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-5...s-2706817.html Va, kaina didelė, bet ir automobilis su idealia technine būkle
Pirmųjų metų gamybos, plikas ir dar tokia kaina kosmonautiška. Kiek iš nuotraukų matau, tai priekinės lempos iš vidaus rasoja. Absoliučiai nevertas dėmesio variantas.

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 14:58   #14822
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
O man pakankamai gerai atrodo ratai tik aišku nivtemu, bet gi sakė, kad yra R18. manau vertas apžiūrėjimo. Ir komplektacija nebloga (tik geros klimos nėra), ir čia ne facelift, o tik apdaila facelift amg sudėta priekyje salonas gerai išlaikytas, nėra jokių sutrynimų.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 15:08   #14823
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
O man pakankamai gerai atrodo ratai tik aišku nivtemu, bet gi sakė, kad yra R18. manau vertas apžiūrėjimo. Ir komplektacija nebloga (tik geros klimos nėra), ir čia ne facelift, o tik apdaila facelift amg sudėta priekyje salonas gerai išlaikytas, nėra jokių sutrynimų.
Bet tai jeigu jau dedi AMG paketą, tai susidedi pilną. Jeigu iš gamyklos su juo išvažiavo, tai pilnas irgi turėjo būti. Bus man atrodo subinė numalta kažkada, o paskui kai reikėjo remontuot, tai niekas vieno bamperio AMG nepardavė, o Silberyje neįkandamas malonumas AMG detalės. Juk prieš kokią savaitę kažkas CLK500 panašų buvo įdėję tik ten galas, salonas AMG buvo, o priekis paprastas. Paskui kažkuris forumietis paaiškino, kad prieš kiek laiko buvo parduodamas su sumaltu priekiu už kepeikas, jei teisingai pamenu. Buvo ir juodas W211 su facelift priekiu, vaidrodžiais, o galas paprastas. Šitas iš panašios operos turėtų būti.

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 15:18   #14824
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Mercedes.Benz su tavim beprasmiska kalbet tavo samprotavimai kaip error'o, tu pavairuo pora savaiciu w220, w221, e65/66, ls460/600, o poto persek i 3ser ir suprasi kas yra kibiras, o kolkas tai begaleje temu vejus rasineji. galiu tau dar pasaky neperseniausiai pora savaiciu vazinejau su cls be airmatik tai tas pats kas golf ar bmv 3ser, kitaip kalbant vezimas su mediniais ratais

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 17:22   #14825
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
Mercedes.Benz su tavim beprasmiska kalbet tavo samprotavimai kaip error'o, tu pavairuo pora savaiciu w220, w221, e65/66, ls460/600, o poto persek i 3ser ir suprasi kas yra kibiras, o kolkas tai begaleje temu vejus rasineji. galiu tau dar pasaky neperseniausiai pora savaiciu vazinejau su cls be airmatik tai tas pats kas golf ar bmv 3ser, kitaip kalbant vezimas su mediniais ratais
Pastatyk tą W220 S320 CDI ir E60 3 litrų dyzelį į lenktynių trasą. Liks tas W220 toli, toli už nugaros. Aš nesakau, kad 3-iukas važiuoja taip pat komfortiškai kaip W220, bet valdymo savybėse 3-iukas turi ne ką mažesnį pranašumą negu W220 komforte. Su R16 ir paprasta važiuokle (ne M) visai puse velnio tas BMW vežimas komforto srityje. Nardymui didmiesčių gatvėse tikrai puikus automobils. Vienas su banginiu ant 40 km/h plaukia, kitas nardo. Kiekvienam savo. ;]


Paskutinį kartą redagavo Mercedes.Benz; 2013-03-07 17:31 val.
Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 17:36   #14826
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Pastatyk tą W220 S320 CDI ir E60 3 litrų dyzelį į lenktynių trasą. Liks tas W220 toli, toli už nugaros. Aš nesakau, kad 3-iukas važiuoja taip pat komfortiškai kaip W220, bet valdymo savybėse 3-iukas turi ne ką mažesnį pranašumą negu W220 komforte. Su R16 ir paprasta važiuokle (ne M) visai puse velnio tas BMW vežimas komforto srityje. Nardymui didmiesčių gatvėse tikrai puikus automobils. Vienas su banginiu ant 40 km/h plaukia, kitas nardo. Kiekvienam savo. ;]
tau automobilis tik lenktynems yra reikalingas? Miesto gatves trasa? Jei greičiau važiuoja tai reiškia, kad tai geriausias automobilis? Pagal tokia logika tai minimum Bugatis turi būti, o visos kitos ne mašinos.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 17:40   #14827
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
tau automobilis tik lenktynems yra reikalingas? Miesto gatves trasa? Jei greičiau važiuoja tai reiškia, kad tai geriausias automobilis? Pagal tokia logika tai minimum Bugatis turi būti, o visos kitos ne mašinos.
Nesu gatvių lenktyninkas, bet man patinka paspausti, aplenkti, panardyti gatvėje. Su W220 taip nepavyktų. Dar per jaunas tokiam modeliui aš. :]

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 17:44   #14828
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
Nesu gatvių lenktyninkas, bet man patinka paspausti, aplenkti, panardyti gatvėje. Su W220 taip nepavyktų. Dar per jaunas tokiam modeliui aš. :]
Tam yra 3 stebūklingos raidės, žinai jas?

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 17:53   #14829
Mercedes.Benz
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-08-03
Pranešimai: 237

Mercedes.Benz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Tam yra 3 stebūklingos raidės, žinai jas?
AMG (Aš Megstu Greitį)? ;]

Mercedes.Benz neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-03-07, 17:59   #14830
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mercedes.Benz View Post
AMG (Aš Megstu Greitį)? ;]
Tikrai taip ir M nerodiklis bus tikrai, jei bandysi sakyti, kad BMW turi M, nes BMW M tikrai neprilygsta AMG gamai, tiek modeliu gausa, tiek varikliu galia.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.