Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-12-02, 21:35   #151
sunkus
 
sunkus's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-09-16
Pranešimai: 2,772

sunkus is on a distinguished road



Standartinis

aaaaaaa, saliut kolega
bmw be skelbimo pardaviau.
dabar ir as vel ieskau e32, tik db jau 750, na is bedos ir 740 pasiimciau, bet noriu, kad butu sviesus salonas ir juoda ar balta isore.
radau viena isskirtini 750 raudona ir raudonu salonu, bet ir langai nedvigubi ir AC neveikia, tai dar vienas Olandijoj nuziuretas. jei viskas gerai ir kolega apziures man ji tai jauciu imsiu

sunkus neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 22:04   #152
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

http://www.autogidas.lt/bmw-740-e32-...124391800.html

man sitas visai gyvas atrodo

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 22:15   #153
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Kodel e32? Po w140 iseina darai "downgrade" ir be to padujint 750 kainuos tiek pat kiek pati masina kainuoja..

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 23:01   #154
sunkus
 
sunkus's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-09-16
Pranešimai: 2,772

sunkus is on a distinguished road



Standartinis

drysciau gincytis del "daungreido", nes is esmes nors jie ir laikomi savoj klasej konkurentais, bet yra visiskai skirtingi automobiliai.
su W140 malonu vaziuoti tada kai tave veza, sedi sau kaip tortas neva tai didelis bosas ir kaifuoji. sitas MB toks gerokai zilstelejas ir jau prostatos problemu turintis vyras, o va BMW... atsisedi uz vairo, tvirtai paimi vaira ir visas pasaulis tau po kojom, tu gali daryt ka nori, bet kokias idejas igyvendint, nes BMW klauso kiekvieno krustelejimo, kiekvieno spyrio per pedala, kiekvieno vairo suktelejimo tai automobilis vairuotojui.
jei paklausit, o kam gi pirkau w140, atsakysiu, kad tai buvo mano svajone, turejau uzsideti pliusiuka ir uzsidejau kaip ir Gelenwagenas, turiu uzsideti pliusiuka ir ji uzsidesiu
kas del dujinimo, tai isvis nezinau ar dujinsiu, nes svarstau, gal pasidaryt ji toki labiau savaitgalini, pramogai, o MB pasilikti dailycar. na o jei sugalvociau visgi dujint, tai nieko ten baisaus nera BMW net silpnesnio galingumo reduktoriaus reikia, tik kad +4 purkstukai. bendroj sumoj man gausis apie 3400-3600lt

sunkus neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 23:17   #155
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

jei kalbam apie w12 tai ten stovi du kompletai duju ir 12 purkstuku, du kompai, du reduktoriai ir t.t. ir visa tai laaaaaabai sunku suderinti, kai pardaviau savo 750il e38 tai kitas savininkas ji padujino ir vargo poto du metus.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 23:21   #156
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

tie meistriukai, kurie man dujas state sake dejo i kazhkokia tai audi su V12 dujas, irgi sake du komplektai duju irangos dedasi, kaina nesveika gaunasi, bet viskas veikia be priekaistu. Taip iseina, kad imanoma vis delto sureguliuot ten viska gerai.
O kas del savaitgalinio auto e32.. aisku tavo reikalas, bet nesuprantu kam to reikia? W140 limo ir tas e32 irgi limo, tik siek tiek sportiskesnis. Man kazhkaip savaitgaline auto asocijojasi labiau su visiskai nepraktishka auto, kuri dar ir valina nesveikai, savaitgali davei prasisikt jai, po to pastatei i garaza ir pirmadieni jau ramiai su limo vaziuoji i darba

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 23:30   #157
sunkus
 
sunkus's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-09-16
Pranešimai: 2,772

sunkus is on a distinguished road



Standartinis

Jus nemylejot-Jus nesuprasit

sunkus neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-03, 07:59   #158
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

mylejom bet tik ne e32 man tai jis jau nesveikai pasenes ir grozio jokio.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-03, 16:38   #159
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Na tvarkingas, nupoliruotas, skaidriais langais senas 7tukas visai idomiai ziurisi man asmeniskai.. Aisku banginis rimtesnis modelis, bet kad mersai nera paklusnus tai ta galiu patvirtinti, turejau w220, ir turejau cl500, tai pav dezes ka as zinau.. spaudi gaza ir vaziuoja tuo paciu begiu, kai isoki i bmw uodas ant gazo pedalo atsitupia iskart bmw zemina pavara ir rekia, - "VAROM"

  Cituoti
Old 2012-12-03, 16:49   #160
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Na tvarkingas, nupoliruotas, skaidriais langais senas 7tukas visai idomiai ziurisi man asmeniskai..
nemates tokio dar visi kurie gatvej vazineja lavonai arba arti shrotinio stovio is isvaizdos. Islaizytas aisku issiskirtu is minios, tai jau tikrai

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.