Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-13, 16:32   #181
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Na motoras toks pat, galbut kazkas panasaus gautus? http://www.youtube.com/watch?v=Bshp2...eature=related

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 02:37   #182
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
http://www.youtube.com/watch?v=uEi53jpua98
Kazkas panasaus i sita? cia latviai padare, kainuoja 300 eur toks dalykas. Deja neatrase tiksliai, kas cia padaryta
uz ka ten 300 eur man idomu na pas mane be galinio bakelio lyg ir graziau skambejo, tik sakau neverta prasidet, nes CL500 mano manymu turi tyliai vaziuot, ypac tas garsas trukdo autostradoj vaziuojant. Nuo sviesoforo siek tiek daugiau uzmini ir pagal garsa atrodo, kad jau dugna spaudi
SL'ui gal ir labiau tiktu tas ismetimas siandien mieste maciau ML63 AMG, va ten tai garselis, gamyklishkai nerealiai skamba, nereikia nieko isradinet
Audriau, gali tesiog graziai nupjaut ta galini bakeli, ji paliekant kabeti, t.y. nupjaut vamzdius nuo vidurinio bakelio. Ir pavazinet taip viena diena, jei patiks garsas, galesi normaliai isvest tuos vamzdzius iki galo jau be galinio bakelio. Butu pats pigiausias ir paprasciausias budas
Ypac man patiko tas Brrrm uzsivedant

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 07:16   #183
exxon
 
exxon's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-08-18
Pranešimai: 3,790

exxon is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę exxon per Skype™


Standartinis

visada svajojau kad mano sec'as urgztu taip, tik vis nesiryztu pjaustyt)

__________________
w116 dalimis.
exxon neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 21:12   #184
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
uz ka ten 300 eur man idomu na pas mane be galinio bakelio lyg ir graziau skambejo, tik sakau neverta prasidet, nes CL500 mano manymu turi tyliai vaziuot, ypac tas garsas trukdo autostradoj vaziuojant. Nuo sviesoforo siek tiek daugiau uzmini ir pagal garsa atrodo, kad jau dugna spaudi
SL'ui gal ir labiau tiktu tas ismetimas siandien mieste maciau ML63 AMG, va ten tai garselis, gamyklishkai nerealiai skamba, nereikia nieko isradinet
Audriau, gali tesiog graziai nupjaut ta galini bakeli, ji paliekant kabeti, t.y. nupjaut vamzdius nuo vidurinio bakelio. Ir pavazinet taip viena diena, jei patiks garsas, galesi normaliai isvest tuos vamzdzius iki galo jau be galinio bakelio. Butu pats pigiausias ir paprasciausias budas
Ypac man patiko tas Brrrm uzsivedant
Vienintelis minusas tu bakeliu pjovimo, tai kad gali prailgti kelione iki pajurio, jei ismetimo garsas labai ausi res kitas menesis kiek laisvesnis nusimato,tai tikiuos kazkaip issprest sita klausima.. esamas garsas grazus, bet kaip Feibis sake, turi mynti dugna kad galetum isgirsti ta grazu garsa..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 21:13   #185
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė exxon View Post
visada svajojau kad mano sec'as urgztu taip, tik vis nesiryztu pjaustyt)
Paeksperimentuok, procesas lengvai sugrazinamas atgal juk

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 21:21   #186
exxon
 
exxon's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-08-18
Pranešimai: 3,790

exxon is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę exxon per Skype™


Standartinis

kazkada girdejau apie aston martin ismetima, "gryztu namo" funkcija ar kazkas pan, kai mygtuka nuspaudus ismetimas tylus pasidaro kazin kokiu principu ten padaryta, nes modelio masinos neatsimenu.

__________________
w116 dalimis.
exxon neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-14, 22:46   #187
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

pakalbėjau su tuo draugu, per kurį ir pirkau SL'ą, sako šiai dienai nesvarbu jokie farų E žymėjimai, spindulio švietimas || ir nebėda. Svarbiausia geometrijos pažyma, gale priešrūkas, sparne posūkiai ir balti gabaritai. Niekaip nesuprantu, kuom kliūva amerikoniški gabaritai, man jie kur kas geriau žiūrisi už baltus.

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-15, 09:47   #188
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,139

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė exxon View Post
kazkada girdejau apie aston martin ismetima, "gryztu namo" funkcija ar kazkas pan, kai mygtuka nuspaudus ismetimas tylus pasidaro kazin kokiu principu ten padaryta, nes modelio masinos neatsimenu.
kaip pas aston padaryta nežinau ,bet yra ant duslės vamzdžio "sklendė" kuri atsidaro arba užsidaro mygtuko paspaudimu ... priklausomai kiek arti motoro ir kiek bakelių apeinama atidarius sklendę - toks ir garsas išgaunamas .

Gintaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-15, 10:10   #189
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Na pas mane cl500 ismetimo garsas buvo gan nieko, bet iki 3tukst apsuku kiek dazniausiai vazineji mieste nelabai ispudingas, bet jau nuo 4tukst apsuku prasidedavo riaumojimas.. Bet velgi, ne toks agresyvus.. Irgi labai norejau gero garso, tai pabandziau ispjauti katalizus, tai niekas nepasikeite, nei garsas, nei dinamika.. tai kaip ir be reikalo.. O operuoti bakelius kazkaip biski pabijojau kad bus per ziaurus garsas.. taigi taip ir liko ta masina tokia.. Beje kai persedau i 735i e65 iskart po cl500, tai zinok uzvedu varikli ir atrodo kad neuzvesta masina, visiskai jokio garso, nei is ismetimo, nei is po variklio.. Tai is vienos puses gerai, bet is kitos ne Moralas toks, kaip be pasidarytum, idealiai nebus.. Nes uzmiestyje tas garsas bus ziauriai uzknisantis, ir mieste kai nenoresi atkreipti i save demesio irgi garsas erzins.. Mygtukas paneleje pati geriausia iseitis

  Cituoti
Old 2012-05-15, 18:10   #190
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Teko skaityt apie tas sistemas kur garsa reguliuoja, idomus dalykas, bet cl'ui labiausiai esu pasiryzes tai ispjaut bakelius arba palikt kaip yra..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.