Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-15, 19:54   #11
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė I Ride S View Post
Viskas veikia. Atjungiau akumuliatorių, palaukiau dešimt minučių, vėl įjungiau ir pradėjo veikti. Tai nežinau, kas buvo įvykę.
gal zinot kiek kainuotu ta korta be rakto uzvedimui pas mane yra ta funkcija taik kai pirkau auto nebuvo tos kortos

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-23, 13:02   #12
virgis
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-12
Pranešimai: 4

virgis is on a distinguished road



Standartinis kaip išimti spynelės modulį S320 2001 metų

Pas mane gedimas su spynelės moduliu EIS. Taip parodė M. centre diagnostika ir pasiūlė keisti į naują. Aš norui išimti pats ir patikrinti, paikes, kontaktus. Nes nereaguoja į kortelę tik rudeny ir žiemą. Kol nesuaktyvini, pavyzdžiui įjungi avarinį ir tt, arba kol visiškai neatšąla variklis, viskas veikia, vasara išvis be problemų. Radau, kad spynelės modulis, yra taisomas, aišku ne centruose.

virgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-15, 17:42   #13
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Pas mane uzvedimas ir atrakinimas be rakto, bet tik uzvedimas yra pajungtas be rakto, atsirakint tai ji neatsirakina be rakto.. Buves seimininkas sake, jog jam buvo nueje galiniu langu blokai, ir elektrikas kazka dare, ir atsitiktinai nepririso korteles prie keyless entry ir dabar atrakinti masina eina tik su pulteliu. Cia programavimo ar mechaninis kazkoks pririsimas? ir isvis ar galejo taip but, gal kazka muilina buves pardavejas? P.S. geru meistru klp neturiu, tai jie irgi nelabai gaudosi, mol paziuresim, paziuri paema didelius litus ir mersas kaip buves.

  Cituoti
Old 2011-07-16, 00:34   #14
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Pas mane uzvedimas ir atrakinimas be rakto, bet tik uzvedimas yra pajungtas be rakto, atsirakint tai ji neatsirakina be rakto.. Buves seimininkas sake, jog jam buvo nueje galiniu langu blokai, ir elektrikas kazka dare, ir atsitiktinai nepririso korteles prie keyless entry ir dabar atrakinti masina eina tik su pulteliu. Cia programavimo ar mechaninis kazkoks pririsimas? ir isvis ar galejo taip but, gal kazka muilina buves pardavejas? P.S. geru meistru klp neturiu, tai jie irgi nelabai gaudosi, mol paziuresim, paziuri paema didelius litus ir mersas kaip buves.
spjauk tam pardavejui i veida

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-16, 09:19   #15
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
spjauk tam pardavejui i veida
tai sakai nera keyless entry pas mane? Bet pvz prienu prie masinos paspaudziu ta mygtuka prie rankeneles ir uzsidega iskart spydometro sviesos, bet su uzrakinimu/atrakinu niekas nevyksta, tai ir galvoju gal but cia nepajungtas ar kazkas yra.. O kaip pajungt ir ar sudetinga tai keyless entry, nes kortele yra pas mane.

  Cituoti
Old 2011-07-17, 00:09   #16
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
tai sakai nera keyless entry pas mane? Bet pvz prienu prie masinos paspaudziu ta mygtuka prie rankeneles ir uzsidega iskart spydometro sviesos, bet su uzrakinimu/atrakinu niekas nevyksta, tai ir galvoju gal but cia nepajungtas ar kazkas yra.. O kaip pajungt ir ar sudetinga tai keyless entry, nes kortele yra pas mane.
keyles go veikia su raktu, miktukas uzrakinimui, atrakinimui tiesiog trauki rankena (zinoma jaigu nemeluoju) nesakiau kad nera pas taves jos. tiesiog visikai jokio rysio su galiniu langu kompu, gal tiesiog sonines antenos sugedusios arba isviso nepajungtos
visvien musk pardaveja, uz melavima

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-17, 10:52   #17
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Jau saukstai po pietu musti pardaveja..reikejo pries tai kai melavo..na bet manau nusiderejai kad istasytum sia problema.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-17, 14:05   #18
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
keyles go veikia su raktu, miktukas uzrakinimui, atrakinimui tiesiog trauki rankena (zinoma jaigu nemeluoju) nesakiau kad nera pas taves jos. tiesiog visikai jokio rysio su galiniu langu kompu, gal tiesiog sonines antenos sugedusios arba isviso nepajungtos
visvien musk pardaveja, uz melavima
mol dejo kompus, viska isrinkes buvo, ir kai surinko viska padare, tipo pamate kad kortele guli.. Nu gal kazka meluoja, bet melavo jau posfaktum, kdang buvo parduota masina jau savaite, tai kazin ar melavo.. Bet reikes bandyt jungti ziureti, tik net nezinau pas kokius specus vaziuot, ar programsikus, ar mechanikus

  Cituoti
Old 2011-07-17, 14:10   #19
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,521

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Kreipkis į Tech1. Manau padės.

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-17, 20:44   #20
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arisimo View Post
Kreipkis į Tech1. Manau padės.
ne nu i vilniu tai as del keyless entry tikrai nevaziuosiu nebent zmogus vaziuoja reikalais i klp.. iki vln man 6-7val kelio pirmyn atgal.. turbut tiek laiko prastudijaves literatura pats susiremontuociau ta keyless'a

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.