Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-15, 21:33   #11
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,521

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

As savo kai keiciau kronsteina su viskuo, tai is paprasto sesiakampio atitinkancio diametra varztui atpjoviau vadinama balvanke ir idejes ja su paprastu raktu atsukau nieko nenuiminedamas

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 21:59   #12
Simka
 
Simka's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-14
Gyvenamoji Vieta: Vydmantai
Pranešimai: 2,494

Simka is on a distinguished road



Standartinis

Nesupratau, Idalius turi kitą aparatą? S124? Ar aš kažką pražiopsojau, ar nebuvo dar pristatytas naujas pirkinys?

Simka neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 22:00   #13
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

praziopsojai

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 22:03   #14
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

tikrai taip - pas mane dabar šiuo metu yra jau trys mersai w124, w202 ir s124
Aišku susitvarkęs S124 savo baltą w124 rimtam žmogui parduosiu, kuris dar manau , kad laukia kada universalą paleisiu į gatvę.

Kai bus baigti pagrindiniai defektų šalinimai (tikiuosi per šią savaitę) pristatysiu aš jį visiems, o kas nežiopsojo tai originalą jau matė temoje apie APD

http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5674&page=4

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-15, 22:15   #15
Simka
 
Simka's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-14
Gyvenamoji Vieta: Vydmantai
Pranešimai: 2,494

Simka is on a distinguished road



Standartinis

Dabar pamačiau Idaliaus Mercedesą, pridėjus rankas visai gražus modelis bus

Simka neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-16, 16:40   #16
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na jei kam reiktų info tai rašau smulkiai kaip tas tempėjas nusiima:
kad nedraskyt rankų tai atsegiau klipsus, kurie laiko ventiliatoriaus apsaugą ir ją šiek tiek pasukęs ir kiek leidžia pastūmęs į variklio pusę užkišau ranką ir 10 rakteliu (geriau žiedinuku arba galvute su mažuoju lenktu strypu galvutėms sukti) atsukau tris varžtus ir nuėmiau sparnuotę. Ją ištraukęs galėjau 90 laipsnių kampu persukti plastmasinę sparnuotės apsaugą ir tada buvo prie tempėjo priėjimas kuo puikiausias.
Tempėjas nusisuka 12 mm šešiakampiu raktu skirtu vidiniams varžtams sukti. Aišku prieš tai reikia atsukti viršutinį amortizatoriaus varžtą ir nuimti tempėjo spyruoklę. Tempėjo škyvas atsisuka irgi šešiakampiu berods 6 ar 7 mm.

O pas mane bėda buvo visai kita. Tempėjo škyvo guolis tvarkoj, kronšteinas nelinkęs ir aplamai prie jo nebuvo ko prikibti. Bėda buvo tame, kad kažkoks Italijioje kreivomis rankomis dėjo tempėją (nes pagal viską jis apynaujis) ir pametė šaibą, kuri dedasi ant storojo prisukimo varžto ir ko pasekoje jei priverži tempėją jis atsiremia į variklį ir nebetempia diržo automatiškai, nes negali judėti. Man Tomskis minėjo, kad tas varžtas bus atsukamas panaudojus netgi vamzdį ant rakto - pas mane jis atsisuko pirštais. Iš kart supratau kad bėda bus čia. Bet čia dar tik bėdos pradžia - pasirodo važinėjant palaidu varžtu buvo pramalta skylė su sriegiu variklio bloke ir ........ užveržti nebėjo, nes prasisuka sriegis. Kol kas tą varžtą priveržiau normaliai panaudojas ant sriegio vyniojamą juostelę, kuri naudojama santechnikoje. Prisiveržė atsakančiai. Šaibą suradau tinkamą ir padėjau kur turi būti. Šiaip dabar stebėsiu kas darosi su tuo varžtu. jei nelaikys tai bus du gydymo būdai:
1. klijai srieginiams sujungimams
2. lupti radiatorių, grežti bloką, sriegti ir dėti įvorę

Kol kas tiek, bet dabar tempėjo škyvas jau stovi tiesiai (o buvo kreivas nes visas kronšteinas buvo perkrypęs) diržas sukasi lygiai ir be garso

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-16, 19:22   #17
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

naudojaus as izoliacija kai pas mane itempejas barskejo, tai varzta buvau apvyniojes, tada laikesi standziai ir nebarskejo puse dienos, poto viskas prasimale virsuj, kur sukasi amortikas, buvau pramales irgi sriegi, poto stipriai neverzdavau, bet vaziuodamas pamesdavau varzta, visgi vibracija labai didele, iskrenta viskas tada padariau didesni sriegi nes senajam jau varzto sukt nereikejo, ikist ir istraukt tiesiog galejau, bet kadangi ten aliuminis tai tas didesnis sriegis nieko nepadejo, verziant iskart prasisuko, bet ten bloke radau dar keletas skyliu ant mazesnio diametro, nezinau kam jos skirtos, paemiau kitoj vietoj prisukau laikesi

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-16, 19:54   #18
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

na amortizatoriui tai tikrai tenka didelė vibracija, žiūrėsim kaip didysis kronšteino varžtas gyvens

ldalius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.