Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-07-31, 10:06   #201
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

na va padariau pirma tyrimma zaliojo s124 2.5td su 55ltr. kuro nuvaziuota 730km = 7.53ltr./100km.
Vazineta buvo beveik visada su ijungtu kondicionierium, bet negreziojant ramiai priemescio keliais(90-110km/h) autostradoje (130km/h) kartais ilendant i Kauno miesta.

Kolkas esu patenkintas, nes vazinejau savo stiliumi netaupant

__________________

Paskutinį kartą redagavo Jerry; 2011-07-31 10:14 val.
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-31, 10:36   #202
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

reiškia mano degalinė, kurioje kurą piluosi kurą vagia, nes man tokiu pat režimu būdavo apie 8 litrus/100km, o jei vien po miestą trumpais atstumais, nes Panevėžyje atstumai trumpi, šviesoforai kas 100 metrų net kai kur, tai būdavo 9,5ltr

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-31, 11:30   #203
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Na bet juk tiek (9,4 berods) ir yra gamintojo deklaruojama miesto sąlygomis. Bet man tiek gaunasi išspaust tik extramaliom sąlygom (kamščiai, šviesoforai) Šiaip po vilnių ne piko metu daugiau 8 nesigauna.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-31, 12:21   #204
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Na bet juk tiek (9,4 berods) ir yra gamintojo deklaruojama miesto sąlygomis. Bet man tiek gaunasi išspaust tik extramaliom sąlygom (kamščiai, šviesoforai) Šiaip po vilnių ne piko metu daugiau 8 nesigauna.
pas tave nepamirsk be turbinos, jis seip ekonomiskesnis biski

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-07-31, 14:55   #205
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

O gal dar kasnors parduoda pigiau salerka kauno apskritije?

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-01, 19:28   #206
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Niekaip neissirenku mersiuko, gal kas patartu:
sitas toks truputi pavarges dar reiktu investuoti, pagazavus, kartais apsukos tik letai nukrenta, ne is karto, variklio garsas man nelabai, visokiausiu cypsejimu yra, apsitepalaves, pavaras perjunginejant, kartais uzkliuna ir sutrata- galvoju sankaba truputi jau padeveta, galas bilda, bet spalva nebloga, bet neoriginali uzdazyta kazkadaise, nemazai neseniai suremontuota(vairo kolonele, visokie generatoriaus guoliukai, pakeistas kolektorius, dar ten smulkmes, naujas akumas, nei vienos rudeles.



o sis tai atrodo daugmaz tvarkingas tik kaikur mazi ilenkimai, vaziuoja maloniai, jokiu pasaliniu garsu, variklis net perdaug tyliai dirba, kaip kad medaus pripylta, beto per tarpine sunkesi tepalas, sake jau toki pirko ir netvarke, bet pasibaigus technikine ir zmogelis su juo nevazineja, o vazineja su kita, nusipirko pries du metus si o neseniai naujesni c klases mersiuka nusipirko ir sita bando parduoti. Bet man keisciausia, kad jis nenori atvaziuoti i silberi diagnostikai, permazai jam, kad duodu uz atvaziavima tik ant kuro, nori keliu simtu avanso, nors raminu, kad manes smulkus gedimai neatbaidys, bet jis man keistas, net tech pats nenori pravaryti.

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-01, 19:34   #207
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

o per veidrodi neziurejai, gal melyna sliauka is paskos velkas? pirmas tai man baisus, antras tai grazus bet itartinas kazkoks, gali ir TA varyt, pakaba pakratys, CO pamatuos, tuo paciu ir TA praeisi gal kokias lempas angliskas sudejes, kad bijo visko, gal ir daktaro i motora pripyles. bet manau tu jo ir nepirk, nes uz tokia kaina, tu kogero vienintelis ji tik ir apziurejai, ir buvai potencialus pirkejas, o jei jis ir tai dar baidosi parduot uz toki piniga, tai tegu pasilieka sau, veliau uz 6k galesi ji nusipirkt

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-01, 19:39   #208
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
o per veidrodi neziurejai, gal melyna sliauka is paskos velkas? pirmas tai man baisus, antras tai grazus bet itartinas kazkoks, gali ir TA varyt, pakaba pakratys, CO pamatuos, tuo paciu ir TA praeisi gal kokias lempas angliskas sudejes, kad bijo visko, gal ir daktaro i motora pripyles. bet manau tu jo ir nepirk, nes uz tokia kaina, tu kogero vienintelis ji tik ir apziurejai, ir buvai potencialus pirkejas, o jei jis ir tai dar baidosi parduot uz toki piniga, tai tegu pasilieka sau, veliau uz 6k galesi ji nusipirkt
blyn vot apie sliauka ir pamirsau kaip ir pamirsau paciupineti tepalo tirstuma del daktaro, o vel trenktis pas ji ten i miskus nera noro

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-03, 12:41   #209
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Sia savaite man jau dvieju servisiuku meistrai paklause kiek as uz savo zaliaji s124 noriu, bet deja juos tenka nuvilti, kai pareiskiu, kad neparduodamas

kartais pakeliui kur uzsuku i koki pastebeta "garazini" servisiuka pasiteirauti, kiek kainuotu "isoperuoti" paskutines rudeles jam, tai pirmiausia jie visi ratu eina, apziurineja ji, praso kapota pakelti uzvesti, nuimineja kokia plastmase tikedamiesi daugiau rudziu rasti ir dalinasi prisiminimais, ir sako, kad as dar jam per juaunas, jei pats tingiu prie jo krapstytis, o poto siulosi nupirkti

tiek demesio nesulaukdavau su S6 kaip su siuo agurkeliu

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-03, 13:30   #210
Jexx
 
Jexx's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-03
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 931

Jexx is on a distinguished road



Standartinis

o gal tiesiog apie ldaliaus buvusiji MB ir jo prieziura gandai toli sklando?

Jexx neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.