Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-03-28, 09:20   #201
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Gal is tikro atsirastu koks forumietis,kuris galetu pravezti su R-19 ?
Nes kai nei kart nesu vaziaves su tokiais ratais,labai sunku vertinti. Kai nusipirksiu jau bus velu jei manes netenkins tas vaziavimas.
Turiu pasiulyma del R-18, kolega ir ratlankius nebrangiai parduoda ir padangas galetu suveikti. Bet...pries tai, kai forumieciai issake savo nuomones, tai nenoriu kad atrodytu kaip "karlsonas" kaip cia kazkas issireiske
Visgi ieskau to optimaliausio varianto: grozis,komfortas,technine puse
Planuoju svtagli uzsideti tai pravesiu. As tik uz 19. jei nebutu longas tai dar dar 18. bet longui jau biski mazoki.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 09:45   #202
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Kadangi leidžiami neplatūs lyriniai nukrypimai, tai taip papostringaut noriu - aš irgi po truputį ieškausi ratų savo universalui. Didesni/platsni didina kuro sąnaudas, ir mažina komfortą. 2,5 dyzelis ne ta mašina, kad skaičiuotum stabdymo koeficientus, ar kad reiktų sportiškai gero sukibimo posūkiuose. Kai sėdžiu viduj, ratų gi nematau. Tai kokius teigiamus skirtumus mato kiti, ar tie ratai r15/r16, kaip numato gamintojas, ar kokie r18? Rato funkcija perduot transmisijos jėgą, kad judėtų mašina, o čia padaromas kažkoks kultas, kuo didesnius užsidėt. Aišku daugelis užsipulsit, ir aš sutinku - geri ratai priduoda grožio, bet kodėl geri negali būt originalūs? Negi kelis metus dirbdami inžinierių ir dizainerių komanda neišieško geriausio sprendimo, dizaino/technikos santykio?

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 09:49   #203
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Kadangi leidžiami neplatūs lyriniai nukrypimai, tai taip papostringaut noriu - aš irgi po truputį ieškausi ratų savo universalui. Didesni/platsni didina kuro sąnaudas, ir mažina komfortą. 2,5 dyzelis ne ta mašina, kad skaičiuotum stabdymo koeficientus, ar kad reiktų sportiškai gero sukibimo posūkiuose. Kai sėdžiu viduj, ratų gi nematau. Tai kokius teigiamus skirtumus mato kiti, ar tie ratai r15/r16, kaip numato gamintojas, ar kokie r18? Rato funkcija perduot transmisijos jėgą, kad judėtų mašina, o čia padaromas kažkoks kultas, kuo didesnius užsidėt. Aišku daugelis užsipulsit, ir aš sutinku - geri ratai priduoda grožio, bet kodėl geri negali būt originalūs? Negi kelis metus dirbdami inžinierių ir dizainerių komanda neišieško geriausio sprendimo, dizaino/technikos santykio?
nesamone, tingiu aiskint kodel. lygini 2,5 su s500...

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 09:55   #204
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Kur tu matai, kad aš lyginu? Yra ir kas ant 200d mauna su rastafkėm ratlankius. Mano teksto esmė yra paskutiniame sakinyje. Jei nesupranti, pakartosiu - jei gamintojas numato r15, kodėl kažkas turėtų dėt r16 ar r18 - negi tik dėl grožio? O kaip komfortas, sąnaudos?

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 10:12   #205
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,954

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Kur tu matai, kad aš lyginu? Yra ir kas ant 200d mauna su rastafkėm ratlankius. Mano teksto esmė yra paskutiniame sakinyje. Jei nesupranti, pakartosiu - jei gamintojas numato r15, kodėl kažkas turėtų dėt r16 ar r18 - negi tik dėl grožio? O kaip komfortas, sąnaudos?
Na mano manymu kazkiek zaidzia bazine komplektacija ir naujo automobilio kaina, su mazesniais ratais kaina yra kazkiek mazesne, o pvz didesni ratai eina uz papidoma kaina.Nera taip,kad nustate gamintojas pvz 16 ir negalima deti 17 ratus. Gal ir nelabai gerai suformulavau sakinius, bet esme suprasi

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 10:13   #206
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Nu suprantu, bet kodėl manai, kad nėra nustatęs? Yra rašoma, kokie ratai rekomenduojami kokiem modeliam, kaip ir tepalai - gali pilt ką nori, bet gamintojas yra parašęs, ką jis rekomenduoja.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 10:14   #207
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Kadangi leidžiami neplatūs lyriniai nukrypimai, tai taip papostringaut noriu - aš irgi po truputį ieškausi ratų savo universalui. Didesni/platsni didina kuro sąnaudas, ir mažina komfortą. 2,5 dyzelis ne ta mašina, kad skaičiuotum stabdymo koeficientus, ar kad reiktų sportiškai gero sukibimo posūkiuose. Kai sėdžiu viduj, ratų gi nematau. Tai kokius teigiamus skirtumus mato kiti, ar tie ratai r15/r16, kaip numato gamintojas, ar kokie r18? Rato funkcija perduot transmisijos jėgą, kad judėtų mašina, o čia padaromas kažkoks kultas, kuo didesnius užsidėt. Aišku daugelis užsipulsit, ir aš sutinku - geri ratai priduoda grožio, bet kodėl geri negali būt originalūs? Negi kelis metus dirbdami inžinierių ir dizainerių komanda neišieško geriausio sprendimo, dizaino/technikos santykio?
yra žmonės kurie sportuoja ir yra kurie ne, ta prasme vieniem rūpi jų išvaizda, kitiem ne. Ir nieks nesako, kad būtina sportuot, kad gerai atrodyt.Ir tą "gerai" atrodymą kiekvienas supranta kitaip. žmogus taip sutvertas, kad nesportuojant nebūsi raumeningas. visi tie tampymaisi štanginėj, širdžiai nėra naudinga, taip pat yra ir su mašinos ratais, r18 kenkia labiau pakabai, bet atrodo daug geriau. nieks nesako, kad originalūs yra blogai, tiesiog kiekvienas atsirenka kas jam reikalinga, o čia forume manau daugumai žmonių mašina nėra tik daigtas nuvažiuot iš taško A į tašką B, todėl ir vyrauja tokia mada, kad reikia didesnių gražesnių ratų.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 10:17   #208
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Kur tu matai, kad aš lyginu? Yra ir kas ant 200d mauna su rastafkėm ratlankius. Mano teksto esmė yra paskutiniame sakinyje. Jei nesupranti, pakartosiu - jei gamintojas numato r15, kodėl kažkas turėtų dėt r16 ar r18 - negi tik dėl grožio? O kaip komfortas, sąnaudos?
kaip jau sake melionas viskas priklauso nuo kainos. kaip pvz w221 is salono isrieda su r18 ar r19 nepamenu bet damokejus daug daug lt galima kad isriedetu su r21 amg ratais. dabar kitas dalykas didejant ratams dideja kuro sanaudos ir mazeja komfortas nors ant tokiu masinu kaip a8 s klase ir kitos dideles to komforto neprarandama, bet dideja sukubimas stabilumas kelyje ir posukiuose, vien kiek padideja sukibimo plotas pvz tarp originaliu r16 kuriu plotis 225 ir r19 kuriu plotis 275. o tu kalbi kaip diedukas kuris ziguli vairuoja.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 10:18   #209
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
yra žmonės kurie sportuoja ir yra kurie ne, ta prasme vieniem rūpi jų išvaizda, kitiem ne. Ir nieks nesako, kad būtina sportuot, kad gerai atrodyt.Ir tą "gerai" atrodymą kiekvienas supranta kitaip. žmogus taip sutvertas, kad nesportuojant nebūsi raumeningas. visi tie tampymaisi štanginėj, širdžiai nėra naudinga, taip pat yra ir su mašinos ratais, r18 kenkia labiau pakabai, bet atrodo daug geriau. nieks nesako, kad originalūs yra blogai, tiesiog kiekvienas atsirenka kas jam reikalinga, o čia forume manau daugumai žmonių mašina nėra tik daigtas nuvažiuot iš taško A į tašką B, todėl ir vyrauja tokia mada, kad reikia didesnių gražesnių ratų.
didesni ratai ne vien grozis.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-28, 10:23   #210
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Tai aš sukibimo koeficientus ir stabilumą paminėjau, bet koks ten sportavimas su 220/270/320cdi ? nu su 320 gal jau skaitos sportinė. Aš turiu omeny ne S/7er klases, o 190, Astras, 124, golpus - koks ten sportavimas su 1.6? Gerai mašinai geri ratai nemaišo, man iškrenta iš konteksto kai mašina už 2000lt važinėja su ratais už antra tiek.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.