Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-01-20, 08:47   #23531
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Raktai nezinau kodel, bet dabar veikia viskas labai ok jau kiek laiko... Gal batarke buvo nusibaigusi nzn, veziau ir pas meistra, nieko nerado. Su bagazine nieko nebedariau(norejau akd neuzsirakintu nuo centrinio, bet neisejo).

Bet siaip, pastebejimas, nepamenu vanix ar kas ten moteriai perka cl203 mersiuka. Mano zmonai tai nepatiko ta masina.. Turiu siuo metu peugeot 407 ir mersiuka sita 203. Tai sako sedejimas labai nepatogus, neina susireguliuoti, ir kad maza masina(nu bet cia kaip kam) ir dar minusas, ta ir as patebejau, kad vairas moteriai ganetinai sunkiai sukinejasi.. pvz pas pezuka daug lengviau(el stiprintuvas), ai dar, muzika negroja isvis.
Bet is mano pozicijos, tai medziagos tam c203 ganetinai neblogos, pavaros sklandziai junginejasi, dureles taip prabangiai skardziai uzsidaro, na jauciasi kad gan neblogos medziagos, bet vairas tikrai sunkus..

nu nzn, turiu W203 facelift AMG, vairas sukinejasi lengvai gal tavo C203 vairo stiprintuvas tesiog pavarges? Vakar po Lietuva vazinejau, ziurejau C203 ir W203, nu nepastebejau, kad vairas kazhkoks sunkus butu. Kas del vietos, tai su mano C55 kiek vazinejo pilnai jai pakako vietos C203 prie vairo tie pat ten vietos.
Tiesa, galiu pasakyt, kad visi C203 siuo metu pardavinejami Lietuvoj pavarge ir neverti demesio. Ziurejom tik automatus.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 09:59   #23532
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Manau kad tvarkingas variantas, daznai buna tie skurdzios komplektacijos tvarkingi, ima dazniausiai ant fizinio asmens, ir vazineja tik vienas seimininkas, tai ir noredamas neuzmusa, o visokie babajai(kurie dazniausiai ir nudrozia masinas) nebeperka jo po garantinio. Aisku cia burimas is kavos tirciu, bet kiek teko matyti faetonu, septintu, w220 ir kitu su veliuriu, be tu navarotu, tai labai tvarkingi visi buna. Manau kuo maziau masinoje navarotu, tuo maziau ji ten ges bereikalingai.. TOki pasiemi, salonas kokie 500lt, vietoj tos nesamones COMAND isidedi multimedia uz stuka lt, bus modernus magas, su sd kortelem ir navigacijom naujom. Ir ko daugiau tam mersui bereik..

Kas del rudziu, tai blemba, jei lavona pasimsi su ledine isore, jis vistiek lavonas bus, jau geriau kebulas supuves sudauzytas, bet pati masina standi, gera.. Ta kebula gali persidazyt ir leda pasidaryt uz 2-3 stukas, o jei prades deze, motoras, vaziuokle, elektronika atsakinet, tai tokiam mersui ir 10k neuzteks..
Cia kaip kam patinka, bet man geriau kebulas ledinis, o kad ten deze ar pakaba kokia mirusi, tai dabar jos nebrangiai kainuoja ir lengvai ir pigiai keiciasi, motora irgi galima sutvarkyt ar pakeist, o kebula tai tvarkysi ir dazysi, veliau rudys vel lyst prades, dar meistru geru su ziburiu ieskosi

Vanix, w209 neziurit? gal irgi variantas butu

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 10:05   #23533
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

man tai irgi merso vairas normalus, man kazkaip standumas patinka, bet zinai, moteris siek tiek kita butybe, tai ir paminejau tai.. Man ir be stiprintuvo dar labiau patiktu, maziau i sale reiketu eitu

hunter, na as nesu turejas nei vienos surudyjusios masinos, tai gal kitaip biski mastau, bet esme ta pati, kam pirkti surudyjusia ir pavargusia? reikia imti normaliai, nes galutiniam variante vistiek ant tu paciu litu lieki, tik valakytos daugiau...

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 10:12   #23534
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Cia kaip kam patinka, bet man geriau kebulas ledinis, o kad ten deze ar pakaba kokia mirusi, tai dabar jos nebrangiai kainuoja ir lengvai ir pigiai keiciasi, motora irgi galima sutvarkyt ar pakeist, o kebula tai tvarkysi ir dazysi, veliau rudys vel lyst prades, dar meistru geru su ziburiu ieskosi

Vanix, w209 neziurit? gal irgi variantas butu
as irgi i kebula pirmiausiu atveju ir ziuriu..
W209 tikrai tvarkingas perbrangus mum kolkas. Radom viena W203 sedana ledini dyzeli, jeigu daugiau nieko gero nebus, tai ji ciupsim.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 12:49   #23535
tikmarius
 
tikmarius's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-07
Gyvenamoji Vieta: Šilutė-Klaipėda
Pranešimai: 225

tikmarius is on a distinguished road



Standartinis

http://www.autogidas.lt/mercedes-ben...125883397.html akcija atrakcija.

__________________
Mercedes Benz
tikmarius neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 12:52   #23536
Vendeta
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-12
Pranešimai: 84

Vendeta is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tikmarius View Post
buvau ir aš užmatęs šį variantą, buvot kas žiūrėti?

Vendeta neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 12:54   #23537
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

nu toks nieko atrodo ir kaina nebloga.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 12:55   #23538
Krizoks
 
Krizoks's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-09-28
Pranešimai: 997

Krizoks is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
nu toks nieko atrodo ir kaina nebloga.
a cia netavo kur pasakojai, kur turejai 2004 http://auto.plius.lt/skelbimai/bmw-7...s-3370763.html

Krizoks neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 13:33   #23539
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

juk sakiau mano buvo longas sviesiu salonu, o sitas toks nelabai kaip su tokiu varikliu, nevertas tuokiu pinigu.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-01-20, 13:49   #23540
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
juk sakiau mano buvo longas sviesiu salonu, o sitas toks nelabai kaip su tokiu varikliu, nevertas tuokiu pinigu.
nu kaip paziuresi jei atmetam duju ir ratu kaina,tai jis gaunas 6000lt o tiek manau vertas.

kas cia tokie zavites muscle car'ais jamkit- http://auto.plius.lt/skelbimai/dodge...s-3368984.html

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....

Paskutinį kartą redagavo vytas85; 2014-01-20 14:06 val.
vytas85 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.