Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-09-12, 13:33   #23761
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 267

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
vakar nemažai teko paspraigyti su S coupe 2016... Trūksta žodžių koks malonus kosmosas Garso izoliacija, pakabos darbas su R20 ratais taip minkštai važiuoja, sėdynės kokios patogios... Burmister muzika, šildomas porankis ir durų apšyfkės Žodžiu kai sugrįžau į realybę ir įsėdau į savo aparatą... pasijaučiau kaip į žigulį atsisėdęs
Kokiu varikliu burzginai? gal turi ka i galerija imesti ? As neseniai pagaliau susipazinau su w222 tik gaila dyzeliu, pakolkas ispudziai tik geriausi, tiktai man komfortines sėdynes vistiek smagesnės nei w222, čia tik skonio reikalas o šiaip viskas KOSMOSAS

__________________
ex. BMW 535 E60 (06) ex. MB S350 W221 (11) Dabar: BMW 750 (13) 450HP
BETMENAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-12, 14:37   #23762
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Kokiu varikliu burzginai? gal turi ka i galerija imesti ? As neseniai pagaliau susipazinau su w222 tik gaila dyzeliu, pakolkas ispudziai tik geriausi, tiktai man komfortines sėdynes vistiek smagesnės nei w222, čia tik skonio reikalas o šiaip viskas KOSMOSAS
gėda kažkaip buvo fotkinti, savininkas tai šalia buvo Mersas juodas, su baltu salonu, juodas medis. Iš komplektacijos kaip supratau nėra tik svarovskinių lempų, o šiaip magic sky stoglangis, burmister muzika, tie visi night vision plus ir t.t. Variklis 4.7 biturbo, jau norėjau rašyti slabniausias, bet žiūriu atnaujino jau S coupe ir atsirado 3.0 biturbo net Tos sėdynės dar skirtingos manau būna, ar pas visus S vieno standarto? Man tai labai patiko viskas- prisipūtinėja, masažuoja, minkštos pakankamai, patogiai apgaubia, yra net "karštų akmenų" masažo funkcija, taip įdomiai veikia Bet komfortines suprantu, man jos ir patiko vien dėl to, kad per nugaros vidurį lankstytis gali, ar tau dar trūksta to, kad ties kojom išsistumia dar?

atsidariau USA puslapį custom pakomplektavimui, tai ten sudėta:

https://www.mbusa.com/mercedes/vehic...b=tab-exterior

Premium Package
Warmth & Comfort Package
Wood/leather sport steering wheel
Refrigerator box for rear cabin
Electrically heated windshield
MAGIC SKY CONTROL
Burmester High-End 3D Surround Sound system
SPLITVIEW front-seat entertainment system (nesu tikras bet lyg ir yra)
Driver Assistance Package
Night View Assist PLUS


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2017-09-12 17:17 val.
Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-12, 17:25   #23763
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,100

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
vakar nemažai teko paspraigyti su S coupe 2016... Trūksta žodžių koks malonus kosmosas Garso izoliacija, pakabos darbas su R20 ratais taip minkštai važiuoja, sėdynės kokios patogios... Burmister muzika, šildomas porankis ir durų apšyfkės Žodžiu kai sugrįžau į realybę ir įsėdau į savo aparatą... pasijaučiau kaip į žigulį atsisėdęs
Yra vaistuku nuo tokiu - ligu reikia visuomeniniu transportu autobusu ar troleibusu kuo senesniu piko valanda pravaziuot kur nors skubant - paskui i savo "ziguli su 5.5 motoru" labai bus gera persest

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-12, 20:40   #23764
BETMENAS
 
BETMENAS's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-11-06
Pranešimai: 267

BETMENAS is on a distinguished road



Standartinis

Tavo bandytas modelis tai euforija, pas mane pusbrolis iš fr parvežęs, greitu metu pasirodys autopliuse. Lyginant su tavo tai kibirėlis Buvau pasivogęs parai, tai ten juokiu stebuklu palyginus kaip ir nėra papraatas s350 baltas, ratai 18 kiaurasamčiai, net faros paprastos xenon,, bet vidus būtent vairuotojui sukomplektuotas afigėnai, kaip ir pats sakė viengungis dėdas ilgoms dinatancijoma buvo pasiemes nes 14 metu jau 190k nubeges. Kad ir ne bomba koks bet paliko neužmirštama įspudi dizaino ir vairavo prasme, tik dar kart isitikinau ko norėsiu ateityje. Siūlė man jį, jeigu sau, galim sakyti už -30prc rinkos kainos bet galvoju dar geriau kelis metelius pakentėti ir bandyti plaukdintis tokį koki iš tikro nori

O kas apie sėdynes tai taip, pagrinde kad sulenkama nugara ir šonai, to liežuviuko kojom nenaudoju, bet kaip esam kalbėja tai pagal žmogaus sudėjima, kas žemesnis tai puikiai įsitaiso palei gamintojo sukurta forma . O mano ūgiui 2m ir 110kg sudėtinga ir dažniausiai išvargina kelionej kaip ir 222 niekaip taip neįsitaisiau kaip savo F, bet čia tik įpratimas ir savaime aišku jokiu būdu nesakau kad ten nepatogu ar dar kas, viskas geriau nei kruiziniam laive

__________________
ex. BMW 535 E60 (06) ex. MB S350 W221 (11) Dabar: BMW 750 (13) 450HP
BETMENAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-12, 21:27   #23765
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Tavo bandytas modelis tai euforija, pas mane pusbrolis iš fr parvežęs, greitu metu pasirodys autopliuse. Lyginant su tavo tai kibirėlis Buvau pasivogęs parai, tai ten juokiu stebuklu palyginus kaip ir nėra papraatas s350 baltas, ratai 18 kiaurasamčiai, net faros paprastos xenon,, bet vidus būtent vairuotojui sukomplektuotas afigėnai, kaip ir pats sakė viengungis dėdas ilgoms dinatancijoma buvo pasiemes nes 14 metu jau 190k nubeges. Kad ir ne bomba koks bet paliko neužmirštama įspudi dizaino ir vairavo prasme, tik dar kart isitikinau ko norėsiu ateityje. Siūlė man jį, jeigu sau, galim sakyti už -30prc rinkos kainos bet galvoju dar geriau kelis metelius pakentėti ir bandyti plaukdintis tokį koki iš tikro nori

O kas apie sėdynes tai taip, pagrinde kad sulenkama nugara ir šonai, to liežuviuko kojom nenaudoju, bet kaip esam kalbėja tai pagal žmogaus sudėjima, kas žemesnis tai puikiai įsitaiso palei gamintojo sukurta forma . O mano ūgiui 2m ir 110kg sudėtinga ir dažniausiai išvargina kelionej kaip ir 222 niekaip taip neįsitaisiau kaip savo F, bet čia tik įpratimas ir savaime aišku jokiu būdu nesakau kad ten nepatogu ar dar kas, viskas geriau nei kruiziniam laive
pagal mano sudėjimą 1.78m, 80kg man viskas ten super buvo su tom sėdynėm. Važiuoja tikrai atsakančiai, jau žinau ko ateityje norėčiau, kai tik bus įkandama (jei tikiuosi nemuš galvon kokia penciniška mintis tai sau tik coupe, žmogai sedanas/universalas tegul būna) nors šiai dienai būčiau labai patenkintas ir CL550 faceliftiniu modeliu su tuo pačiu 4.7 varikliu Realiai dar superinis daiktas ateičiaiir tas pats E400 coupe modelis, kur visai neseniai išėjo, jis realiai kaip truputį mažesnis S coupe, nes išorė labai panaši, salonas ir labai panašus O dar ir pridėta pniaumo pakaba pas tą E coupe, tai tikiu važiuos taip pat minkštai ir maloniai o dėl mažesnio svorio ir trauks dar geriau.

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-13, 17:57   #23766
tomasgarliava
 
tomasgarliava's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-30
Gyvenamoji Vieta: Kauno r. Garliava
Pranešimai: 1,100

tomasgarliava is on a distinguished road



Standartinis

kas kolegos susiduret su senuku xc 90 dyzelis/automatas?
Noreciau nupirkt, bet bijau kad iklimpsiu i remontus ir bus kaip visada - sukista kruva pinigu ir parduota po keliu metu pusvelciui.

tomasgarliava neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-13, 17:59   #23767
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,967

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomasgarliava View Post
kas kolegos susiduret su senuku xc 90 dyzelis/automatas?
Noreciau nupirkt, bet bijau kad iklimpsiu i remontus ir bus kaip visada - sukista kruva pinigu ir parduota po keliu metu pusvelciui.
Silpni automatai. Variklis per silpnas 2.4 tokiam automobiliui

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-13, 18:01   #23768
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

mechanikas labai jų vertina tų senųjų, nes automatai blogi

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-13, 19:07   #23769
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,087

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Labai ekonomiskas tokioje klaseje. Vazinejau 3 metus. Dezes geros chebra klysta. Silpnoka vieta ju yra hadex movos ir priekiniai pusasiai. Visumoi kantri masina nekankina elektros problemos. Labiau tinkama ilgom kelionem, nei mieste nes pasukimo kampas gan mazas. Vertas demesio masiniukas jeigu nedamuztas

ai is variklio silpnokos vakumines pagalves. Is elektros parktronikai ir vairo pasukimo daviklis. nuo 2006m purskalai silpnesni.

volvo varikliai kaip ir merso milijoniniai


Paskutinį kartą redagavo Rawwslt; 2017-09-13 19:13 val.
Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-09-13, 19:18   #23770
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Labai ekonomiskas tokioje klaseje. Vazinejau 3 metus. Dezes geros chebra klysta. Silpnoka vieta ju yra hadex movos ir priekiniai pusasiai. Visumoi kantri masina nekankina elektros problemos. Labiau tinkama ilgom kelionem, nei mieste nes pasukimo kampas gan mazas. Vertas demesio masiniukas jeigu nedamuztas

ai is variklio silpnokos vakumines pagalves. Is elektros parktronikai ir vairo pasukimo daviklis. nuo 2006m purskalai silpnesni.

volvo varikliai kaip ir merso milijoniniai
klystate kolega, automatai bent jau pirmieji kakalo krūva

Robis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.