Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2014-05-26, 08:55   #27751
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Sidabrine yra to laikmecio pagrindine MB spalva, bet audi tdi vistiek geriau
butent, tame laikmetyje reta mašina turėjo sidabirnę spalvą, o dabar visos darbinės škodos su tokia važinėja, todėl ji absoliučiai ant prabangios amšinos nesižiūri. Nusipirko čia tokie veikėjai klp w222 sidabrinį, pati mašina tikrai įspūdinga, bet kai ji sidabrinė, nu absoliučiai nesižiūri. Važinėja pora GL naujų su tokia ruda spalvą, šimtą kartų gražesnė spalva, ir pati mašina daug geriau žiūrisi ant tokios spalvos nei w222 sidabrinis. Bet vėlgi, čia mano asm nuomonė. Sidabrinę pats pirkčiau, bet tik ne viena prabangiausiu mašinų merso gamoje. Juk plovykloms, tokia mašiną turint, tikrai nebus gaila i savaite 2x nuvažiuoti. Paimkim to pačio w215 spalvas, tai už sidabrinę banalesnės ir praščiau atrodančios aš nemačiau, nebent raudoną, bet ten jaučiu individualas.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 08:57   #27752
dovcreat
 
dovcreat's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-02
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai - Vilnius
Pranešimai: 648

dovcreat is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3619449.html ai dar prisiminiau pas šitą vieną kabliuką - vandenukas vietoj antifrizo užpiltas matyt pataupė kai priekį surinkinėjo, o ir pripylę per daug.
nors pardavėjas ranka į krutinę mušasi, kad nieko jis netvarkė. )
Nesuprantu tokių žmonių,nuvaziavot apžiūrėt,savininko laiką gaišint,o pasirodo,cia tik del prikolo apziurejot,vistiek tokio "variklio" pabijojo pirkt?
Baisiau nebūna uz tokius pirkėjus,pirma gal nuspreskit ka pirksit 100proc,o tada kitu laiką gaisinkit. Na ar ne teisybė?)

dovcreat neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 09:00   #27753
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė dovcreat View Post
Nesuprantu tokių žmonių,nuvaziavot apžiūrėt,savininko laiką gaišint,o pasirodo,cia tik del prikolo apziurejot,vistiek tokio "variklio" pabijojo pirkt?
Baisiau nebūna uz tokius pirkėjus,pirma gal nuspreskit ka pirksit 100proc,o tada kitu laiką gaisinkit. Na ar ne teisybė?)
teisybė, bet čia ne mane kaltint reikia. mano tikslas kuo labiau išpurtyt kiekvieną mašiną. o kaip bebūtų, toks pardavėjų darbas, tai per daug negali skūstis. nes klientas visada teisus

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 09:05   #27754
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
butent, tame laikmetyje reta mašina turėjo sidabirnę spalvą, o dabar visos darbinės škodos su tokia važinėja, todėl ji absoliučiai ant prabangios amšinos nesižiūri. Nusipirko čia tokie veikėjai klp w222 sidabrinį, pati mašina tikrai įspūdinga, bet kai ji sidabrinė, nu absoliučiai nesižiūri. Važinėja pora GL naujų su tokia ruda spalvą, šimtą kartų gražesnė spalva, ir pati mašina daug geriau žiūrisi ant tokios spalvos nei w222 sidabrinis. Bet vėlgi, čia mano asm nuomonė. Sidabrinę pats pirkčiau, bet tik ne viena prabangiausiu mašinų merso gamoje. Juk plovykloms, tokia mašiną turint, tikrai nebus gaila i savaite 2x nuvažiuoti. Paimkim to pačio w215 spalvas, tai už sidabrinę banalesnės ir praščiau atrodančios aš nemačiau, nebent raudoną, bet ten jaučiu individualas.
pats turiu sidabrinę ir galiu pasakyt, kad ją irgi reikia plaut jei nori, kad mašina atrodytų tvarkignai ir plaunu ją nerečiau nei plaudavau juodą. mersas su sidabrine spalva niekad nebus blogas variantas ir labai prabangiai atrodys, man asmeniškai už juodą gal negeriau, bet už kokią balta tai tikrai geriau žiūris.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 09:20   #27755
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
pats turiu sidabrinę ir galiu pasakyt, kad ją irgi reikia plaut jei nori, kad mašina atrodytų tvarkignai ir plaunu ją nerečiau nei plaudavau juodą. mersas su sidabrine spalva niekad nebus blogas variantas ir labai prabangiai atrodys, man asmeniškai už juodą gal negeriau, bet už kokią balta tai tikrai geriau žiūris.
Na čia kiekvieno nuomonė, ir negalima ginčytis. Aš pats nemėgstu sidabrinės, turėjau RR sidabrinį, norėjau baltai arba perdažyt arba plionke aptraukt, bet patingėjau ir norėjosi parduoti, tai juodi tokie ant akių nykdavo su 10proc didesne kaina(tai būtų apie 5000lt daugiau) o dėl mano net skambučių mažai būdavo, nors iš nuotraukų tikrai gerai atrodė.. tiesiog prabangiom mašinom juoda yra einamesnė, neginčytinas dalykas. Aš pvz cl norėčiau melsvo, to kur anglas stovi, man ji ir už juoda geresnė, bet ne dėl to kad gražesnė - tikrai ne, o dėl to kad išskirtinesnė..

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 09:21   #27756
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,366

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Jis ziema dauztas stovejo justiniskiu aisktelei..berods 18 ar kiek prase uz ji..nestipriai bet buvo ka veikt.
Ten pat Visos auto kurios ten fotkintos, dažniausiai su užslėptais defektais ar pan... Ten ir kabana pardavinėjo FL kaip už ledinio kaina, nors prieš jam atsirandant VLN buvo utenoj apžiūrėtas ir visą dažyt reikėjo... Tai jis atvares vln, bandė parduot neišėjo, pakeitė numerius nuleido kaina ir pardavė šeip netaip...

Kas liečia spalva Juoda yra Juoda ji arba patinka arba nepatinka visai. Man nuo vaikystės Juoda spalva ypač prabangiam auto buvo kažkas tokio. Aišku dabar laikai kitokie ir spalvos daug į vairesnės ir gal net pirkdamas iš salono imčiau kažką įdomesnio, bet sidabrinė ar juoda tai tik JUODA. ))

ps: Na ir kas kad plaut reikia kas 2 dienas ...

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320

Paskutinį kartą redagavo KK; 2014-05-26 09:41 val.
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 09:30   #27757
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Na čia kiekvieno nuomonė, ir negalima ginčytis. Aš pats nemėgstu sidabrinės, turėjau RR sidabrinį, norėjau baltai arba perdažyt arba plionke aptraukt, bet patingėjau ir norėjosi parduoti, tai juodi tokie ant akių nykdavo su 10proc didesne kaina(tai būtų apie 5000lt daugiau) o dėl mano net skambučių mažai būdavo, nors iš nuotraukų tikrai gerai atrodė.. tiesiog prabangiom mašinom juoda yra einamesnė, neginčytinas dalykas. Aš pvz cl norėčiau melsvo, to kur anglas stovi, man ji ir už juoda geresnė, bet ne dėl to kad gražesnė - tikrai ne, o dėl to kad išskirtinesnė..
labai sunku surast mašiną kurios ir spalva ir techninis stovis ir komplektacija pačiam tiktų ;] visad pirmą renkuos pagal techninį ir kėbulo stovį. bet kokios spalvos mašina gerai atrodys, jei bus švari ir tvarkinga.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 09:57   #27758
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,366

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
labai sunku surast mašiną kurios ir spalva ir techninis stovis ir komplektacija pačiam tiktų ;] visad pirmą renkuos pagal techninį ir kėbulo stovį. bet kokios spalvos mašina gerai atrodys, jei bus švari ir tvarkinga.
Nu čia dar klausimas ar bet kokios Pvz būtų W220 žalias nors gero stovio, tikrai nepirkčiau vien dėl spalvos...

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 10:01   #27759
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,002

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Klaidas View Post
Nu čia dar klausimas ar bet kokios Pvz būtų W220 žalias nors gero stovio, tikrai nepirkčiau vien dėl spalvos...
plionke gera perklijuosi už 3000lt. Anokia čia bėda.

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2014-05-26, 10:03   #27760
KK
 
KK's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-10-18
Gyvenamoji Vieta: Lietuva, Vilnius
Pranešimai: 2,366

KK is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Robis View Post
plionke gera perklijuosi už 3000lt. Anokia čia bėda.
Man , tai problema tokia, kad geriau damest 3 stukas ir susirast spalva kuri labiau patinka, negu plevelėm aptraukinėt... Tada geriau dažyt visą mašina, bet ir tai nereikalingas vargas.

__________________
Buve
Mercedes Benz W211 - E320
Mercedes Benz W209 - CLK320
Mercedes Benz W220 - S320
KK neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.