Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-02-04, 23:48   #281
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,714

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis



vaziuos kol "suvaziuos", parduos ir kita "vaziuos".

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 08:32   #282
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Wink

Nu gražu Jei iš hidrotransformatoriaus tepalų neišleido, tai kaip ir sakiau ("svaigau"), čia tas pats kas nieko, plius dar dabar tepalo lygis lempinis...
7G dėžei būtinai reikia ir iš pūslės išleisti - meistriukas nerado kaip? Ne nerado o nemokėjo, nesidomėjo. Aj tiesa, jis gi skerdžia dėžes skersai išilgai, jis gi geriau viską už visus žino
Dar nepasigyrei kokį tepalą buvai nupirkęs. Nenustebčiau jei irgi būtum spjovęs į specifikacijas ir supylęs kokį Dextron'ą
Ir išvis, kam čia rašinėji, klausinėji kaip ką daryt? Žmonės tau pasako kaip turi būti padaryta, o tu vos ne visus svaigalais išvadini ir vis tiek už 20€ suchaltūrini nes 70€ už ATF pakeitimą tau nesveikai daug?

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 08:44   #283
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Chebra, ramiau biski. Kas sake kad uz 50 euru ar uz 100 euru butu servise nespecializuotam pakeite taip, kaip reikia???
Pasvarstykime placiau, gerame servise valanda darbu kainuo 60-80lt, kas yra +-20euru. (normaliam servise) as keiciau garaze, darbo ten tikrai valandai sočiai, nesuprantu apple kas tau nepatinka? Tu per valanda uždirbi 20euru? dziugu jei taip. Aisku kainuoja irankiai, nuoma, bet per daug meistrai isnagleja, uz sarnyrus ima po 100lt uz pakeitimus, kai realiai puse valandos darbo..ir cia ne servisuose. Man tepalai dar kainavo papildomai 10euru litras ir filtrai.
Kai klausiau jusu kur yra nuleidimas is pusles visi tylejo, o kai pakeite tepalus, visi dabar jau po karo kirviais mojuoja aisku forume yra daug idomiau ne padet pries darant, o kai po visko pasilazdavot
Kas del tepalu lygio, greiciausiai neatitaike lygio kaip ir vampyras minejo, tik del to kazkaip stipriai nepergyvenu.(gi netgi jusu dievinamam silberyje pasake kad tepalu lygis gali buti per didelis, tik ne per mazas!!) O kad nerado kaip is pusles isleisti tepala, tai as siek tiek nusivyles, tikrai galvojau nuemus karteri matysis kazkoks nuleidimo varztas, bet jei meistras kuris dezes remontuoja nepamate, vadinasi arba yra kiauras, arba tikrai nepamate, arba ten koks specifinis varztas negalejo ar neisejo atsukt, kito atvejo nesvarstau, negi tingejo atsukti viena varzta kad isbegtu tepalas?
Gregai, palot pirmas esi matau, reikejo aprasyti tepalo keitimo procedura, o ne garuoti savo nesamones kaip as neivertinu meistru darbo uz tokius pinigus ir t.t. Galejai geriau parasyti kur atsisuka pusle, kad kiti kai keis uz 20 euru tepalus kad pasikeistu normaliai.
P.S. tepalai atitiko specifikacijas, nenustebciau jei su tokia ironija ir pagieza bendrausi pas tave niekas nebevaziuos greitai masinu remontuot - tipinis juodarankis - pasilazdavot, o ne padet..


Paskutinį kartą redagavo rafis; 2015-02-05 09:00 val.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 08:59   #284
MM
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-08-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 61

MM is on a distinguished road



Standartinis

Pavasari irgi keisiu, tai kiek skaiciavau maziau 500 litu niekap neiseis. Mercedes nemegsta kai taupai, cia faktas.

MM neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 09:16   #285
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Rafi, tu atsiversk kelis psl. atgal ir paskaityk ką pats rašei. Jei tavo pasisakymai dėl 7G ATF keitimo prasideda maždaug taip "70€ ? Už ką? Ten gi kaip du pirštus apmyšti tuos tepalus pakeisti", tai tu ko iš manęs nori? Kad aš parašyčiau tau instrukciją kaip du pirštus apmyšti??
Paskui randi kažkokį meistriuką už 20€, kuris tavo žodžiais, skerdžia automatus skersai išilgai ir viską žino, tai kurioj vietoj tu pagalbos prašai čia?
Pūslės išleidimo varžtas ne po karteriu randasi. Jei jo nėra ant pūslės, reikia išleidinėt per ATF aušinimo šlangą. Kiauras tavo meistriukas už 20€, jei po karteriu išleidimo varžto ieško
Nepyk, bet kaip šauksi, taip atsilieps

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 09:25   #286
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
Rafi, tu atsiversk kelis psl. atgal ir paskaityk ką pats rašei. Jei tavo pasisakymai dėl 7G ATF keitimo prasideda maždaug taip "70€ ? Už ką? Ten gi kaip du pirštus apmyšti tuos tepalus pakeisti", tai tu ko iš manęs nori? Kad aš parašyčiau tau instrukciją kaip du pirštus apmyšti??
Paskui randi kažkokį meistriuką už 20€, kuris tavo žodžiais, skerdžia automatus skersai išilgai ir viską žino, tai kurioj vietoj tu pagalbos prašai čia?
Pūslės išleidimo varžtas ne po karteriu randasi. Jei jo nėra ant pūslės, reikia išleidinėt per ATF aušinimo šlangą. Kiauras tavo meistriukas už 20€, jei po karteriu išleidimo varžto ieško
Nepyk, bet kaip šauksi, taip atsilieps
Nezinau kaip 7g pakeisti, zinau kaip 5g pakeisti, nes maciau jutubej.com, tikrai ten kazkokio didziulio vargo nera. Mano meistriukas kaip ir kokius automatus skerdzia nezinau, zinau tik kad dirba zmogus jau 10 metu prie deziu, gal ten senas jis remontuoja, bet tikrai manau jis daugiau raukia nei paprastam servise dirbantis tepalu keitejas
zodziu pasikeiciau as tepalus ir man viskas ok, kai jus sau keisites, keiskites uz 200euru uz darba, jei jum nuo to geriau

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 09:33   #287
Gregas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-11-19
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 369

Gregas is on a distinguished road



Standartinis

Na va Rafi, dabar dar sužinau, kad kai sakei "kaip du pirštus apmyšti", turėjai galvoje 5G o ne 7G
ATF tepalų keitimą buvai pavadinęs "nespecializuotu". Aš tau sakiau, kad tai kaip tik specializuotas darbas, ir tas, kuris keičia varikliui tepalą, tikrai gali neturėti žalio supratimo, kaip pakeisti automatui tepalą. Tu tą pats supranti. Bet 5G ir 7G skiriasi, o tu sakei, kad "žiūrėjau youtube kaip 7G tepalą pakeisti, ten kaip du pirštus apmyšti"
Žodžiu prišnekėjai kosmosų, už tai ir tokios reakcijos sulaukei.
Linkiu tau, kad auto gerai riedėtų ir tas 20€ neišlystų blogąja prasme

P.S. Aš auto bet kam netaisau, pas mane niekas nevažiuoja, man klientų nereikia, aš ne iš to gyvenu

Gregas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 10:49   #288
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Gregas View Post
Na va Rafi, dabar dar sužinau, kad kai sakei "kaip du pirštus apmyšti", turėjai galvoje 5G o ne 7G
ATF tepalų keitimą buvai pavadinęs "nespecializuotu". Aš tau sakiau, kad tai kaip tik specializuotas darbas, ir tas, kuris keičia varikliui tepalą, tikrai gali neturėti žalio supratimo, kaip pakeisti automatui tepalą. Tu tą pats supranti. Bet 5G ir 7G skiriasi, o tu sakei, kad "žiūrėjau youtube kaip 7G tepalą pakeisti, ten kaip du pirštus apmyšti"
Žodžiu prišnekėjai kosmosų, už tai ir tokios reakcijos sulaukei.
Linkiu tau, kad auto gerai riedėtų ir tas 20€ neišlystų blogąja prasme

P.S. Aš auto bet kam netaisau, pas mane niekas nevažiuoja, man klientų nereikia, aš ne iš to gyvenu
na buvo ikeles kazkas kaip keicia tepalus 5g dezei - nieko sudetingo neatrode, todel ir pasakiau kad tai ganetinai paprastas dalykas.. Na as pats gal ir nepasikeisciau nes irankiu ir keltuvo neturiu, bet tikrai nera super sudetinga.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 10:58   #289
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na buvo ikeles kazkas kaip keicia tepalus 5g dezei - nieko sudetingo neatrode, todel ir pasakiau kad tai ganetinai paprastas dalykas.. Na as pats gal ir nepasikeisciau nes irankiu ir keltuvo neturiu, bet tikrai nera super sudetinga.
5G ir 7G aabsoliuciai skirtingi dalykai. Taip, as pats stovejau salia kai man keite mano exW211 silberyje tepalus 5G. Sudetinga tikrai neatrode, bet ten buvo 5G. 7G visai kas kita.
Negi manai kad paziurejes kaip su lituokliu taisomas senas Tauro lempinis televizoirus be problemu mokesi remontuoti naujasuia Samsung ultra HD 4k?
Mano pezui specelizuotam servise be kompo pakiete tepalus, ir tai man is sono ziurint atrode kad kazkas cia ne taip ir per paprastai daro. Gerai, kad pataike lygi (galbut) ir viskas ok kol kas tpfu tpfu. Bet mano pezo aisinas tai ne merso 7G tronic.....

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-05, 11:17   #290
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,562

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Silberi tave ileido i serviza ir leido ziureti kai tepalus keicia????? ar tu pro duru langa ziurejai?

Markko neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.