Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2017-01-03, 07:16   #21
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 493

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Susitvarkykit kaip priklauso ir nebus problemų.
Bet gi ne, visi nori, kad tik pigiau ir neaiškų su kokiom medžiagos visą tai "suklijuoja".
Esu jau rašęs, "...nusipirkit tada golfą ir važinėkit". Nesakau, kad pirkti brangiausias, iš Silberio detales, yra labai gerų ir pakaitinių. Sugedo EGR - susitvarkyt. Bet ne, vietoj to "zagluškes" įkiša. Ir kas gaunasi? Tai turbina girdisi, tai ko tai dumija. Brangų, vadinasi Mersas ne tavo mašina

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
nu kai zmonos golfui restauravom dingo visi garsai net garselio niekada is jos nera o svilpimas atsiranda kai asele jau isdilus arba kaip minejo sparneliai sulankstyti arba kaip sakai iskastruota bet jei nekastruota ji neturi girdetis

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-03, 08:34   #22
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,465

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

nesvaik zmogau pas mane egr vietoj ir visa kita.. rasai vejus zinok ateina kazkam laikas ir sugenda ar sakai viskas amzina?

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-03, 08:52   #23
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 493

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Aš netaikau konkrečiai tau. Tiesiog yra šaunuolių kurie iš šūdo nori išpausti grūdą.
Klausinėja tokių pievų kaip turbinos švilpesys. Toks jausmas, kad pats puls po kapotų, puse variklio nuardys ir neskubėdamas per pietų petraukėlę susitvarkys problemą.
Pilnai pateisinu tuos kurie klausią apie realius, namų sąlygomis atliekamus darbus. Jeigu problema su turbina, kam dar klausinėti kas jai yra, jeigu jau yra problema. Varai pas meistrus ir iškarto tvarkai. Nebent nori dar didesniu problemų, kaip užsikišęs katalizatorius, lamda zondų nusprogimas ir t. t.


Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
nesvaik zmogau pas mane egr vietoj ir visa kita.. rasai vejus zinok ateina kazkam laikas ir sugenda ar sakai viskas amzina?

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2017-01-03, 09:33   #24
Audrius
 
Audrius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-04-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,465

Audrius is on a distinguished road



Standartinis

galvojau taikai man o del viso kito sutinku su tavim

__________________
Audrius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.