Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W210

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-01-05, 15:54   #21
mbe290td
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-16
Gyvenamoji Vieta: Siauliai
Pranešimai: 67

mbe290td is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 4eye View Post
Tai kad nauja zvake kiek girdejau apie 150lt, tik kad va beda kaip ir pas mane tau gali buti, kad jos neatsuksi................... Jos greitai prikepa ir baba..........bijau ka ir daryti, visi pataria palikti taip kaip yra, taciau kuriant ryte masina prie minusines temperaturos labai jauciasi, atrodo kad masina kas purto paemes is sonu, tai trunka apie 5s.
nuvežiau i "Autokurta " žvake pasakė 300lt. atsukau labai lengvai. tk va dabar mestelejo minti tokia, sako bet kokio dizelinio variklio pakaitinimo žvake idek. reiks pabandyt

mbe290td neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-05, 16:28   #22
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 4eye View Post
durnas klausimas bet tas webasto turi grieciau uzsildyti ar ne?turetu tai buti juntama greitai???? beje kaip patikrinti ar veikia ar ne
Nedurnas klausimas jo greiciau turi uzsilti, nes cdi yra salti varikliai ir gan letai syla, ypac ziema. Webasto veikimas pasimato, kai is po apacios duoda siek tiek dumu (gali ir daugiau, jei senokai veike webasto, gali ir visai nesimatyti dumu) bent pas mane keleivio pusej priekyje yra tokia slangele pro variklio apsaugas isvesta ir kai veikia webasto tai pucia siltai, arba kaip minejau dumu meta. Dar buna kai uzgesini varikli, toks garsas sustipreja, islipus is masinos gerai girdisi nelb zinau ka ten daro, bet manau webasto dar kazkiek veikia ir issijungia. Dbr tai laukau visa laika ijungta webasto, kiek suprantu jis nevisada veikia, matyt nuo temperaturos ar tai variklio silimo tempo. Kaip minejau anksciau, nznau ar sutapimas ar ne, bet pernai ziema neveike webasto pas mane, tai daugiau 60 niekada neuzkildavo, vaziuok kaip nori, pasikeiciau termostata vasara, o rudeniop kai atsalo orai ir webasto pradejo veikt. Is pradziu kazkiek net keistai tas garsas arba dumai, galvojau jau kazkas negerai bet paskiau issiaiskinau kad kai isjungtas webasto mygtukas, nesildo ir nei dumu nei garso uzgesinus masina nebuna.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-05, 16:42   #23
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Nedurnas klausimas jo greiciau turi uzsilti, nes cdi yra salti varikliai ir gan letai syla, ypac ziema. Webasto veikimas pasimato, kai is po apacios duoda siek tiek dumu (gali ir daugiau, jei senokai veike webasto, gali ir visai nesimatyti dumu) bent pas mane keleivio pusej priekyje yra tokia slangele pro variklio apsaugas isvesta ir kai veikia webasto tai pucia siltai, arba kaip minejau dumu meta. Dar buna kai uzgesini varikli, toks garsas sustipreja, islipus is masinos gerai girdisi nelb zinau ka ten daro, bet manau webasto dar kazkiek veikia ir issijungia. Dbr tai laukau visa laika ijungta webasto, kiek suprantu jis nevisada veikia, matyt nuo temperaturos ar tai variklio silimo tempo. Kaip minejau anksciau, nznau ar sutapimas ar ne, bet pernai ziema neveike webasto pas mane, tai daugiau 60 niekada neuzkildavo, vaziuok kaip nori, pasikeiciau termostata vasara, o rudeniop kai atsalo orai ir webasto pradejo veikt. Is pradziu kazkiek net keistai tas garsas arba dumai, galvojau jau kazkas negerai bet paskiau issiaiskinau kad kai isjungtas webasto mygtukas, nesildo ir nei dumu nei garso uzgesinus masina nebuna.
nzn kaip su tuo webasto, bet pakeitus termostata( nes buvo panasi situacija 55 laipsniai ir viskas) man rods kad mano webasto vistiek neveikia ir nepanashu kad kada butu veikusi, as suprantu autonominis skaitos kai isedi i masina ir iskart silta ora pucia, bent tiap yra pas mano tevo drauga w210, pas mane w202 nieko panashaus nevyksta, kazin ar brangus webasto remontas?
beje kazkodel as uz saov termostata mokejau 370lt ;/ bet db kaip afrikoi

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-07, 07:50   #24
4eye
 
4eye's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-01-06
Pranešimai: 151

4eye is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
nzn kaip su tuo webasto, bet pakeitus termostata( nes buvo panasi situacija 55 laipsniai ir viskas) man rods kad mano webasto vistiek neveikia ir nepanashu kad kada butu veikusi, as suprantu autonominis skaitos kai isedi i masina ir iskart silta ora pucia, bent tiap yra pas mano tevo drauga w210, pas mane w202 nieko panashaus nevyksta, kazin ar brangus webasto remontas?
beje kazkodel as uz saov termostata mokejau 370lt ;/ bet db kaip afrikoi
O kazin diagnostika pasakys ar veikia webasto ar termostatas geras?

4eye neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-07, 18:13   #25
Batonas
 
Batonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-10
Pranešimai: 327

Batonas is on a distinguished road



Standartinis

blin 220 irgi tas pats 60laipsniu ir viskas,uzdejau radiatoriu,gal 65 pakilo,nesuprantu ar cia Mersams visiems taip.

__________________
w220
Batonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-07, 18:22   #26
Batonas
 
Batonas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-10
Pranešimai: 327

Batonas is on a distinguished road



Standartinis

ir dar kas turit w220,kiek rodydavo vasara temperatura 3.2cdi motorui,man net vasara per karscius daugiau 80-82 neuzkaisdavo?

__________________
w220
Batonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-09, 21:20   #27
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Batonas View Post
ir dar kas turit w220,kiek rodydavo vasara temperatura 3.2cdi motorui,man net vasara per karscius daugiau 80-82 neuzkaisdavo?
siaip tai pas mane isedus i masina webasta pucia visada salta ora,nezinau kodel.o del situ 80-82 tai rodos normalu,ar tai per salta?kai as dariau kick-downus apie 20min ,be pertraukos tai pas mane temperatura buvo apie 90 ar net daugiau,karstis nerealus masinoj buvo,su maike ziema sedejau,prie sankryzos net zmones ziurejo o kai isjungiu varikli tai veikia kaip rest mygtukas klimoi,webasta ijungiau ir pucia silta ora,po 30min jau saltas variklis tai ir pucia salta ora...ka as zinau kas cia per velniava bet man tai labai jau netrugdo..

  Cituoti
Old 2010-01-19, 18:17   #28
kobra33
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-08-31
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 230

kobra33 is on a distinguished road



Standartinis

Ką jus vadinat Webasto? Kiek žinau, tai yra papildomas salono šildytuvas (mygtukas prie peleninės) ir kiek suprantu, variklio jis nešildo, o tik saloną. Įsijungia jis automatiškai, jei mygtukas įjungtas, priklausomai nuo lauko +8C temperatūros ir išsijungia, kai aušinimo skysčio temperatūra pasiekia +70C.

kobra33 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-19, 18:32   #29
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Jis šildo antifrizą, kuris teka per sistemą, ko pasekoje sušyla ir motoras

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-01-22, 12:27   #30
MBD
 
MBD's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-07-14
Gyvenamoji Vieta: VILNIUS
Pranešimai: 2,329

MBD is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Jis šildo antifrizą, kuris teka per sistemą, ko pasekoje sušyla ir motoras
Taip taip. Pas mane 290TD, yra Webasto,bet be jokios knopkes ar kt valdymo, automatiskai ji isijungia kai uzvedi salta masina,o del variklio temp pakilimo,tai letokai uzkyla iki 80laipsn.,mazdaug 20km pravaziavus. Bet nera apsaugos variklio apacioj,kuri kaip suprantu turetu but,tai gal del to o siaip dar Webasta susijus su isores temp davikliu,jis turi buti tvarkingas,nes kitaip ji isijungines net neuzvedus masinos,pats patyriau kai temp davikli atjunges buvau

MBD neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.