Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-04-14, 09:40   #311
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

o kam tau savo "Stiklista" siusti i srota, kad isimtu stikla? kokios garantijos kad jis netruks isimant? nes daznai pasitaiko kad trukineja... As perku detale, man ta detale turi buti patiekta i rankas, o ne perku pav deze, tai pats atvaziuoju i srota ir prie masinos kol ja islupsiu.. Trauks srotininkas stikla, sudus-jo beda, istrauks graziai, moki pinigus.. O jei tavo meistras trauks ir jam netycia kas atsitiks, tu apmokesi pinigus? meistras? nebent sutarsi su srotiniku, kad jei sudus stiklas, nemokesi jam, bet cia tuo atveju, jei pardavejas nesugeba pats istraukti. As a8 buvau rades stikla, fotochromini deveta, uz 250 atidavinejo, tai pats trauke ir prie mano akiu truko stiklas... Tie dvigubi fotochrominiai stiklai yra labai trapus, reik atsargiai..


Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2011-04-14 14:47 val.
  Cituoti
Old 2011-04-14, 10:19   #312
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
o kam tau savo "Stiklista" siusti i srota, kad isimtu stikla? kokios garantijos kad jis netruks isimant? nes daznai pasitaiko kad trukineja... As perku detale, man ta detale turi buti patiekta i rankas, o ne perku pav deze, tai pats atvaziuoju i srota ir prie masinos kol ja islupsiu.. Trauks srotininkas stikla, sudus-jo beda, istrauks graziai, moki pinigus.. O jei tavo meistras trauks ir jam netycia kas atsitiks, tu apmokesi pinigus? meistras? nebent sutarsi su srotiniku, kad jei sudus stiklas, nemokesi jam, bet cia tuo atveju, jei pardavejas nesugeba pats istraukti. As a8 buvau rades stikla, fotochromini deveta, uz 250 atidavinejo, tai pats trauke ir prie mano akiu truko stiklas... Tie dvigubi fotochrominiai stiklai yra labai trapus, reik atsargiai..
Teisinga nuomone isakyta!


Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2011-04-14 14:47 val.
augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-14, 13:15   #313
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Aisku nemokeciau, jei truktu. Nesamone butu. Skambinau visur del originaliu langu, sunku gaut. Turbut reiks imt is kokio silberio tipo dilerio. Gerai, kad dar vazinet galiu su tokiu stiklu...

  Cituoti
Old 2011-04-14, 14:07   #314
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

va cia surasi savo stikla
http://www.euroglass.lt/

jie gamina stiklus vietoj berods, nes padaro stikla bet koki nestandartini, antikvarinei masinai ir pan.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-14, 14:46   #315
driuliauskas
 
driuliauskas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-01-05
Gyvenamoji Vieta: Spalding, UK
Pranešimai: 2,751

driuliauskas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę driuliauskas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
o kam tau savo "Stiklista" siusti i srota, kad isimtu stikla? kokios garantijos kad jis netruks isimant? nes daznai pasitaiko kad trukineja... As perku detale, man ta detale turi buti patiekta i rankas, o ne perku pav deze, tai pats atvaziuoju i srota ir pisuosi prie masinos kol ja islupsiu.. Trauks srotininkas stikla, sudus-jo beda, istrauks graziai, moki pinigus.. O jei tavo meistras trauks ir jam netycia kas atsitiks, tu apmokesi pinigus? meistras? nebent sutarsi su srotiniku, kad jei sudus stiklas, nemokesi jam, bet cia tuo atveju, jei pardavejas nesugeba pats istraukti. As a8 buvau rades stikla, fotochromini deveta, uz 250 atidavinejo, tai pats trauke ir prie mano akiu truko stiklas... Tie dvigubi fotochrominiai stiklai yra labai trapus, reik atsargiai..

Glutaminas Jūs gaunate pirmąjį įspėjimą dėl keiksmažodzių forume, daugiau apie tai galite pasiskaityti čia:
http://mb1.lt/showthread.php?t=3081

driuliauskas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-14, 18:41   #316
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post

Glutaminas Jūs gaunate pirmąjį įspėjimą dėl keiksmažodzių forume, daugiau apie tai galite pasiskaityti čia:
http://mb1.lt/showthread.php?t=3081
jei tamsta prastai skiriate keiksmazodzius nuo zargonu, tai geriau sau ispejima isidetumet

  Cituoti
Old 2011-04-14, 19:40   #317
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
jei tamsta prastai skiriate keiksmazodzius nuo zargonu, tai geriau sau ispejima isidetumet
nesigincyk bus kaip man tris ispejimus ir bana gavau per vakara

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-14, 19:44   #318
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
jei tamsta prastai skiriate keiksmazodzius nuo zargonu, tai geriau sau ispejima isidetumet
banu deti nemoku, bet zmogau pyk nepyk, supratau kaip keiksmazodi

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-04-14, 19:51   #319
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Desiu originala arba pilkington, kad nesimatytu, kad jis kitoks. Nes turi violetini tonavima originaliai, tai det nebent i tokipat. Ziuresiu kaip su devetais, gal bus jau isimtu kur. Jei ne, nauja imsiu

  Cituoti
Old 2011-04-14, 19:52   #320
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

As Evelke keiciausi neseniai, siaip jie vieni is rimciausiu mano nuomone, bet jei deveta dedi irgi garantijos nesuteikia.

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.