Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-11, 18:41   #331
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
aha, vakar uzvaziavau i degaline pripylaiu baliona iki pilno, tilpo 58l, sumokejau 130lt, smagumelis
Nu jo, smagu yra važinėt į degalinę po benzininių mašinų kai dujos yra pila, pila, pila, sako 51ltr supyliau, prašom 110lt - nusišypsai, susimoki ir važiuoji toliau
Šiaip manau nėr skirtumo kad ne vietoj atsarginio, nes ta zapaskė paskui ir taip slidinėja ten po bagažinę ir užima vietą. O be to ir piltis rečiau reikia.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 19:07   #332
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Bet kaip supratau, tau išėmė vožtuvą, nes pili maximumą į balioną? Aš irgi norėjau, bet sakė jeigu pilną balioną pripilsiu, reikės iš karto važiuoti minimum 50km, nes negalima laikyti max. Tai pagalvojau, kad tiek to...

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 20:14   #333
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,970

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
trauka tai vienoda ka benzas ka dujos o sanaudos dar nezinomos
Nepasiseka rasti tamstos komentaro kaip tu irodinejai, kad dujos ir benzas trauka skiriasi o as sakiau, gal ir skiriasi, bt as to nejauciu o db kaip pats rasai )))

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 21:26   #334
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
Šiaip manau nėr skirtumo kad ne vietoj atsarginio, nes ta zapaskė paskui ir taip slidinėja ten po bagažinę ir užima vietą. O be to ir piltis rečiau reikia.
Tik toks, kad jeigu reikia tai zapaske gali betkada ismest ir vezti pilna bagazine daiktu. Idomu kokio dydzio balionas vietoj zapaskes telpa. O ir zapaske siaip nelabai reikalinga - komplektas sniuru + kompresoriukas, nebent ilga kelione

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 22:37   #335
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Bet kaip supratau, tau išėmė vožtuvą, nes pili maximumą į balioną? Aš irgi norėjau, bet sakė jeigu pilną balioną pripilsiu, reikės iš karto važiuoti minimum 50km, nes negalima laikyti max. Tai pagalvojau, kad tiek to...
niekada tokio dalyko negirdejau ir pas mane renualde buvo pilnas uzpylimas tai jokiu bedu.
Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Tik toks, kad jeigu reikia tai zapaske gali betkada ismest ir vezti pilna bagazine daiktu. Idomu kokio dydzio balionas vietoj zapaskes telpa. O ir zapaske siaip nelabai reikalinga - komplektas sniuru + kompresoriukas, nebent ilga kelione
nu ne zapaske reikalinga visad, gali but tokia skyle kad kompresorius nepades, arba jei kalsi i koki borta ir panasiai, tegul jinai geriau buna.
Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nepasiseka rasti tamstos komentaro kaip tu irodinejai, kad dujos ir benzas trauka skiriasi o as sakiau, gal ir skiriasi, bt as to nejauciu o db kaip pats rasai )))
siaip labai nuo duju dar priklauso, bet atn mano paskutines ne didelio litrazo masinos su slanginemis dujomis tai jautesi skirtumas o cia nesijaucia, tai net ir nzn dabar


va balionas

__________________
WWW.CARZAP.LT

Paskutinį kartą redagavo woodoooo; 2012-05-11 22:45 val.
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-12, 00:47   #336
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Tik toks, kad jeigu reikia tai zapaske gali betkada ismest ir vezti pilna bagazine daiktu. Idomu kokio dydzio balionas vietoj zapaskes telpa. O ir zapaske siaip nelabai reikalinga - komplektas sniuru + kompresoriukas, nebent ilga kelione
nu pas mane w140, sakė kad bakas ten gal ~57l ar pan, bet arba kažką ne taip prisakė arba pripylė. Buvo pilnai tuščias, jau persijungė ant benzino tai supyliau iki pilno 51,5l.
Kaip tik tada ir važiavau tolimesnę kelionę mašiną pilnai užkrovęs, bagažinė pilna, dar salone gale ir keleivio pusėj prieky tai zapaskę teko į galą mest, tarp priekinės keleivio ir galinės sėdynės.

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-12, 01:39   #337
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

pas mane jei vietoje zapaskes tai 54l berods tik telpa.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-12, 01:53   #338
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
pas mane jei vietoje zapaskes tai 54l berods tik telpa.
Pasirodo ne tik man nesimiega
palyginus su tuo baku kur pas tave S430 stovi tai taip, TIK 54l bet kai pylė dujas degalinėj sako kai karšta lauke tai mažiau eina pripilt, gal dėl to man ne 54l tilpo, arba kažką reik pareguliuot nes ne iki visiškai tuščio išdegina..

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-12, 06:54   #339
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
Pasirodo ne tik man nesimiega
palyginus su tuo baku kur pas tave S430 stovi tai taip, TIK 54l bet kai pylė dujas degalinėj sako kai karšta lauke tai mažiau eina pripilt, gal dėl to man ne 54l tilpo, arba kažką reik pareguliuot nes ne iki visiškai tuščio išdegina..
tai normalu,kad neleidzia pripilti pilno,nes yra voztuvas,jis ir palieka rezervo apie 5ltr.Dujos taigi pleciasi,tai per koki karsti be to rezervo pripylus ir palikus kur ant saules,gali viskas paklit i ora

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-12, 09:13   #340
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
niekada tokio dalyko negirdejau ir pas mane renualde buvo pilnas uzpylimas tai jokiu bedu.

nu ne zapaske reikalinga visad, gali but tokia skyle kad kompresorius nepades, arba jei kalsi i koki borta ir panasiai, tegul jinai geriau buna.


siaip labai nuo duju dar priklauso, bet atn mano paskutines ne didelio litrazo masinos su slanginemis dujomis tai jautesi skirtumas o cia nesijaucia, tai net ir nzn dabar


va balionas

kadangi as pats ne viena auto turejas su dujom, tai pastumti nelabai galiu ant taves(nors pats pasimokiau ir duju gyvenime nebeturesiu-dujos paskutinis sh), bet kad bagazines puse uzema balionas tai cia ziauriai... Masina juk ne koks kupas, manau tokias perka specialiai, kam tenka isvaziuoti i tolimesne kelione su pilnu ekipazu ir daiktais ir pan... i sita bagazine as net nesutalpinciau savo lagamino skrendant i uzsieni, o ka jau kalbeti apie vaikiska vezimeli... na del baliono tai cia tikras masinos pagaidinimas

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.