Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-10-18, 10:03   #351
jonny
 
jonny's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,487

jonny is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
ebay yra, jei užsilenks mano blackberris, gal ir pasiimsiu. žiauriai kietas telefonas ;]
http://www.gsm1.lt/naudoti-telefonai...son-t39-detail

jonny neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-01, 22:23   #352
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Turejau S1, dabar naudoju S2 ir is dalies esu juo patenkintas. Bet tik is dalies. Pagrindinis kriterijus renkantis Samsung, o ne Apple produkta, buvo didesnis ekranas ir geresne kaina. Ketvirtas iphonas man visiskai nepatinka del savo dydzio. Jis man per mazas. Gal rankos mano per dideles, bet as su juo jausdavausi nepatogiai, kiek teko naudotis. S2 visai kitas reikalas. Pats tas. Taciau tas plastmasinis lengvas korpusas arti tragisko Apple siuo atveju daug malonesni tiek atrodo, tiek rankoje jauciasi. Neteko dar minkyti penkto aifono, bet manau ten jau bus geras dalykelis, vien del didesnio ekrano. Taciau griztant prie kainos, paprastam vartotojui, kuris nesivaiko mados, ar tikrai sveika permoketi tokia kaina??? Kiekvienas sprendzia pagal save.

P.S. Gaila, bet maniskio androidas buna uzlagina labai nemaloniai... Neteko ilgiau Apple naudoti, bet girdejau, kad pas juos nebuna tokiu dalyku iOs`e...

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 20:05   #353
Eidis
 
Eidis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-08-10
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Klaipėda
Pranešimai: 2,337

Eidis is on a distinguished road



Standartinis

Apie S2 plastmases galiu pasakyt, kad jos tik atrodo pigiai. Nežinau kiek kartų mano S2 buvo pasiekęs žemę iš laikymos rankose aukščio ekranas net nebandė skilt. Jei kas buvot skaitę skelbimą mano gal matėt nuotrauką kur kampas muštas. Krito gatvėj ant plytelių ir dar iš inercijos neblogai(išmušė netyčia draugas ) tai tikrai nesitikėjau, kad atlaikys. Beveik galiu garantuot, kad aifaunas nebūtų atleikęs. Dėl 5 dydžio asmeniškai man taip durnai atrodo. Gyvai vakar mačiau, šalia sudėtą 4S ir 5. Nu tragedija tas 5, nes jis tik pailgintas, o plotis tas pats paliktas. Dėl patogumo rankoje 4/4S pritariu, kad labai puikai sėdi

Eidis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 20:37   #354
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė hidii View Post
Krito gatvėj ant plytelių ir dar iš inercijos neblogai(išmušė netyčia draugas ) tai tikrai nesitikėjau, kad atlaikys.
Nieko keisto. Kruvos testu atlikta su iPhone 4s ir SGS2. Ten kur obuolys duzta, samsungui nieko nenutinka. Visi tie varymai ant "pigiu" samsungo plastmasiu skamba juokingai ir tiek.
O iPhone 5 ekrano pailginimas, butent pailginimas - islazdavotas kiaurai isilgai ivairiuose review, cia tik apple arodo kad tai labai inotyvu
Na, bet kaip sakma - apple - tai emocija. O visa kita nesvarbu

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 20:52   #355
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Kaip sgsII turėtojas, tai minusų praktiškai neradau, pagal savo poreikius. Audio/video, web, email, keli žaidimai. Minusas, kad nėra notification led- mikrsinčios lemputės kai gauni sms pvz., ir baterija laiko max 2 paras. Nors šiandieninių telefonų visi akumai panašiai, bet apple lenkia šiuo metu. O dėl nelūžtančio iOs, tai visko būna pas visus - draugas turi 4s, ir lūžta kartas nuo karto jam kažkas. Tik tiek, kad tas lūžimas toks - išsijungia programa, o ne pats tel persikrauna, kaip kokiose nokijose
O dėl pigaus plastiko - nu kas nustatė, ar jis pigus, ar brangus? Taip, jei visas būtų aliuminis, gal pojūtis būtų geresnis, bet čia vėlgi santykinis dalykas. Man svarbiausia, kad korpusas tikrai ergonomiškas, tvirtas, ir gražus. O kokių ten cis/trans izomerų mišiniai naudoti, kokia to plastiko kaina, man "giliai iki lempučių" (© ldalius)
Dabar laukiu nesulaukiu Jelly bean atnaujinimo sgs II.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 21:21   #356
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Abu telefonai yra geri, tiek s3, tiek iph5. Bet man samsungas nepatinka ir yra nepriimtinas del dizaino, trapumo, prasto ekrano (spalvos gal ir geros, bet nenaturalios) taip pat matosi pikseliai ir nepatinka Pentile subpikseliu technologija. Noreciau, kad iOs turetu daugiau funkciju, kokias turi androidas, bet androidas nusileidzia savo nestabilumu ir nezmoniskai dideliu resursu naudojimu. Taip pat man didziulis pliusas iOs ir mac os x suderinamumas, patogumas. Kitas dalykas, paziurekit kiek samsungai dabar kainuoja ir kiek tokiu paciu metu analogiski iphonai


o cia paziurekit, kuris yra tvirtesnis; ar samsungas, ar iphonas
http://www.youtube.com/watch?v=6M5q5TRuAsY

http://www.youtube.com/watch?v=J4zQKeAEqsQ

http://www.youtube.com/watch?v=bLW0HrVeoD8

  Cituoti
Old 2012-12-02, 22:59   #357
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FFeibis View Post
Kitas dalykas, paziurekit kiek samsungai dabar kainuoja ir kiek tokiu paciu metu analogiski iphonai
tai jie ir nauji kainavo proporcingai iphone brangiau, samsung pigiau.

Shiaip manau cia diskusija be pabaigos niekad neturejau iPhono ir nepirksiu, vien del to, kad manau moket vos ne dvigubai daugiau uz kita operacine sistema yra ziauru Korpusas nera kazhkoks stebuklingas, irgi Kinijoj pagamintas. Ekranas irgi ne dvigubai geresnis (pvz HTC One X ekranas jei ne geresnis, tai tikrai ne blogesnis uz iPhone.) Ir tas ir tas skambina ir raso sms, bei iseina i internet, tai kazhkaip android aparatai man mielesni vien del kainos Kas del stabilumo, tai su 4-branduoliu procu jokiu lagu nera android'e, viskas kaip per sviesta, per puse metu naudojimo nebuvo nekarto uzstriges.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2012-12-02 23:04 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 23:16   #358
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
Ekranas irgi ne dvigubai geresnis (pvz HTC One X ekranas jei ne geresnis, tai tikrai ne blogesnis uz iPhone.)
Tai del ekrano as jau nutylejau... super amoled samsungo ekrana kad kas supeiktu, pirma kart gyvenime gridejau Cia kaip tik viena stipriuju sio telefono pusiu. Ir kas belieka iphone gerbejams sakyti - kad spalvos per ryskios matai Tai juk telefonas, o ne profesionalus studijinis monitorius, kuris turi atvaizduoti vienas prie vieno spalvas Gal apple IPS matrica ir arciau tikroves spalvas rodo, bet telefonui tai tik minusas o ne pliusas. Kuri telefona i rankas paemus del ekrano ispudzio nevalingai issprusta WOW didziajai planetos populiacijos daliai?

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 23:21   #359
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

kai paimu bendradarbio obuoli 4 o i kita ranka savo sgs3 tai tas obuolys atrodo kaip nespalvotas silelis.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-02, 23:28   #360
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Is esmes viskas paprasta - kam svarbu ivaizdis, mada, ala emocija, ka draugai ir panos pagalvos - perka iPhone;
Kam reikia pragmatisko kainos/kokybes santykio, galios, dideliu customizinimo galimybiu ir naujausiu technologiju - perka android flagmanus;
Dar yra WP8 stovykla - cia kazkas per viduri

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.