Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-01-25, 19:55   #36131
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
bmw 530 ar 525d super motorai, bet remontas bendrai paemus visos masinos bus kelis kartus brangesnis uz w210... Apskritai po tiek kiek turejau w210 mersu, superinis modelis, isskyrus kebulo korozija. Visa kita super. Patikimas, maloniai vaziuojantis, detales palyginus klase turbut pigiausios is visu konkurentu, labai talpus, vietos salone labai daug, nezinau jokios panasios alternatyvos, tas pats superb siek tiek atsilieka vietos prasme, jeigu i ilgi abiejuose daug vietos, tai ackarikas siek tiek daugiau erdves turi i virsu. Zodziu 210 modelis darbiniam patvariam arkliukui superinis pasirinkimas.
Pagaliau sulaukiau to momento ,kada w124'as nulipo nuo istorijos pjedestalo uzleisdamas vieta garbinti w210'am.Pritariu.

__________________
ex W210 E320CDI
ex S211 E320CDI
S213 E220d
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:04   #36132
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
bmw 530 ar 525d super motorai, bet remontas bendrai paemus visos masinos bus kelis kartus brangesnis uz w210... Apskritai po tiek kiek turejau w210 mersu, superinis modelis, isskyrus kebulo korozija. Visa kita super. Patikimas, maloniai vaziuojantis, detales palyginus klase turbut pigiausios is visu konkurentu, labai talpus, vietos salone labai daug, nezinau jokios panasios alternatyvos, tas pats superb siek tiek atsilieka vietos prasme, jeigu i ilgi abiejuose daug vietos, tai ackarikas siek tiek daugiau erdves turi i virsu. Zodziu 210 modelis darbiniam patvariam arkliukui superinis pasirinkimas.

Tavo manymu koks patvariausias ir ekonomiskiausias motoras? aisku 2,9 yra milijoninis, bet jo ir sanaudos turbut ne tokios gerosir dinamika? gal geriau tada 3,2imti jei jau buvo tokiu metu toks?
Man rudys netrukdo, as galiu ir perpuvusi pasimti, man svarbu butu tvarkinga vaziuokle variklis. Vazineti darbo reikalais man netrukdo papuvusios arkos ar kitos vietos(na jei neatrodo baisiai ziauriai ir neiskiris vaziuokle i duobe papuolus.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:07   #36133
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Tavo manymu koks patvariausias ir ekonomiskiausias motoras? aisku 2,9 yra milijoninis, bet jo ir sanaudos turbut ne tokios gerosir dinamika? gal geriau tada 3,2imti jei jau buvo tokiu metu toks?
Man rudys netrukdo, as galiu ir perpuvusi pasimti, man svarbu butu tvarkinga vaziuokle variklis. Vazineti darbo reikalais man netrukdo papuvusios arkos ar kitos vietos(na jei neatrodo baisiai ziauriai ir neiskiris vaziuokle i duobe papuolus.
visi geri motorai. tiek senesni tiek naujesni. kaip blogą tai galima išskirti senutėlį om604 70kw 2,2 dyzelį. toliau visi lygiaverčiai tik jau priklauso ko reikia. ekonomijos ar traukos. jei saliarkinį imti, tai mano akimis 2,7 612 motoras pats geriausias pasirinkimas.

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:13   #36134
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

tokiu variant suradau:

http://www.autotrader.co.uk/classifi...ge/1?logcode=p

http://www.autotrader.co.uk/classifi...ge/1?logcode=p


Paskutinį kartą redagavo Tomskis; 2015-01-25 20:21 val.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:16   #36135
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
visi geri motorai. tiek senesni tiek naujesni. kaip blogą tai galima išskirti senutėlį om604 70kw 2,2 dyzelį. toliau visi lygiaverčiai tik jau priklauso ko reikia. ekonomijos ar traukos. jei saliarkinį imti, tai mano akimis 2,7 612 motoras pats geriausias pasirinkimas.
na mano pasinkime arba 3,2td ar cdi nesuprantu kaip raso, arba 3,0td

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:18   #36136
sportbatis
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-05-21
Pranešimai: 3,714

sportbatis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Tavo manymu koks patvariausias ir ekonomiskiausias motoras? aisku 2,9 yra milijoninis, bet jo ir sanaudos turbut ne tokios gerosir dinamika? gal geriau tada 3,2imti jei jau buvo tokiu metu toks?
Man rudys netrukdo, as galiu ir perpuvusi pasimti, man svarbu butu tvarkinga vaziuokle variklis. Vazineti darbo reikalais man netrukdo papuvusios arkos ar kitos vietos(na jei neatrodo baisiai ziauriai ir neiskiris vaziuokle i duobe papuolus.
imk w210 su CDI varikliu. suka su jais autobanuose po 10-20k km vienu isvaziavimu ir nieko.

sportbatis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:29   #36137
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

na bet kiek ziurejau sitas ganetinai padoriai atrodo, kaina maza..

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3962176.html

greiciasiai reikes sita vaziuoti apziureti.. nes is uk varytis su apziurejimu reikalu yra ir dar parvarimas 400svaru maziausiai tai gaunasi suma minimum 7tukst lt~... o sito varianto gaila tik kad 3,0 motoras, greiciausiai apetitas jo daug didesnis nei 3,2cdi ir traukos nekazka bus ir triuksmingas turet buti... siaip i ka akkreipti demesilabiausiai konkretu perkant varianta?
galima butu ir is vokieciu pasiimti toki, bet ridos bus kosmines.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:34   #36138
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

gražus tas žalias. motoras turbūt pats geriausias/patikimiausias dyzelis, kokį tik mersas yra pagaminęs ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 20:50   #36139
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
gražus tas žalias. motoras turbūt pats geriausias/patikimiausias dyzelis, kokį tik mersas yra pagaminęs ;]
bet dabar katik paziurejau 3,0td sanaudos uzmiescio 7ltr, o 3,2cdi arba 2,7cdi - 5,9ltr pagal deklaruojamas. Sirtumas vienas litras, ganetinai nemazas sakyciau, o trauka ta pati. Ir cia tos sanados turbut vaziuojant ant 80-90km/val. Judesiu 150 3,2 gers kokius 8,5 o 3,0td gers kokius 10ltr.. 10 jau daugoka.. prancuzijoj salerka 1,45euro dabar kazkur autostradose, nes nesinori sukti is autostrados kad keliasdesimt cent pigiau uzsipilt.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-01-25, 21:00   #36140
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Tavo manymu koks patvariausias ir ekonomiskiausias motoras? aisku 2,9 yra milijoninis, bet jo ir sanaudos turbut ne tokios gerosir dinamika? gal geriau tada 3,2imti jei jau buvo tokiu metu toks?
Man rudys netrukdo, as galiu ir perpuvusi pasimti, man svarbu butu tvarkinga vaziuokle variklis. Vazineti darbo reikalais man netrukdo papuvusios arkos ar kitos vietos(na jei neatrodo baisiai ziauriai ir neiskiris vaziuokle i duobe papuolus.
nera patvariausio, nes visi jie labai patvarus. Na aisku normalu, jog naujesni CDI siek tiek lepesni ir netokie patvarus kaip senieji D ar TD, bet bet. As imciau bet kuri is ju, kuri tik rasi tvarkingi, tik aisku nusprest turi ar facelift ar senesni, cia jau reikia ziureti i biudzeta.

Citata:
Pradžioje rašė kesha View Post
Pagaliau sulaukiau to momento ,kada w124'as nulipo nuo istorijos pjedestalo uzleisdamas vieta garbinti w210'am.Pritariu.
mano pirmasis w210 buvo gal pries 4 metus, jau tada sakiau, kad super modelis, jeigu ne kebulo korozija. Turejau kelis juos, nei vienas neturejo dideliu problemu, nors ridos ju itariu buvo pakankamai nemazos. Nezinau ar to pacio sulauks w211 modelis. Man jis kazkoks trapesnis pasirode uz 210... Pradedant tuo kapryznu SBC, berods ir hidraulika gale skiriasi jeigu universalas, nors nesu tikras, ir siaip visas toks jautresnis del dar didesnio kiekio elektronikos. Nepaisant visko, 211 tikrai maloniai vairuojamas auto.

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.