Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-05-11, 10:36   #38931
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė wzikas View Post
kodel R klase pigesne uz MLa?
todel kad autobusas, o ne dzipas. Neatrodysi kietas su minivenu pries bachurus, o va su dzipu iskart slangas iki keliu pasidaro

__________________
Originalios visų automobilių dalys. Atsarginės rimtų gamintojų detalės.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 11:14   #38932
sharrasitto
 
sharrasitto's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,037

sharrasitto will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę sharrasitto per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 280 View Post
ne, vairuoju E60. Skonis draugų neturi, bet toks pastebėjimas.
nes tu esi bmwistas, todel tau ir deda i vienus vartus. Man asmeniskai w211 deda i vienus vartus e60 viskuo, todel kad mano vaziaivmo filosofija kitokia, man patinka vangus, ramus, komfortiskas vaziavimas, kuris man nekelia minciu spausti tapke iki dugno. Kiek tenka vairuoti draugu e60/e90, nu ten absoliuciai kitokios filosofijos automobilis, skirtas spausti tapke, naglai isimti posukius ir nebuti paskutiniame sraute. O tai man ir nepatinka. Sutinku, kad deze e60 dinamiska ir ne tokia vangi kaip merso, bet tai juk specialiai kurta taip, sanaudos panasios, pagreiciai panasus, todel motorai negalima sakyti, kad vienas toks geresnis uz kita, kad ne i vienus vartus kaip tu sakai. Kas del garso izoliacijos pasiziurek oficialius parametrus, o ne lygink keliu metu senumo kotletus Salonas w211 gerokai malonesnis uz E60, nors erdves abiejuose panasiai mazai. Vaziuokle velgi jeigu airmaticas, mersas i vienus vartus ta BMW kietuma/standuma, ypac jeigu M vaziuokle, su kuria neimanoma vazineti Lietuvoje. Zodziu cia pilstymas is tuscio i kiaura, skirtungu filosofiju automobiliai, nors segmentas tas pats.

sharrasitto neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 11:18   #38933
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,562

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Kokia filosofija turi Seatas ?

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 11:20   #38934
alteroja
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-03-25
Pranešimai: 6,069

alteroja is on a distinguished road



Standartinis

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-4221422.html vo koks lego

alteroja neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 11:46   #38935
280
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-20
Pranešimai: 63

280 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sharrasitto View Post
nes tu esi bmwistas, todel tau ir deda i vienus vartus. Man asmeniskai w211 deda i vienus vartus e60 viskuo, todel kad mano vaziaivmo filosofija kitokia, man patinka vangus, ramus, komfortiskas vaziavimas, kuris man nekelia minciu spausti tapke iki dugno. Kiek tenka vairuoti draugu e60/e90, nu ten absoliuciai kitokios filosofijos automobilis, skirtas spausti tapke, naglai isimti posukius ir nebuti paskutiniame sraute. O tai man ir nepatinka. Sutinku, kad deze e60 dinamiska ir ne tokia vangi kaip merso, bet tai juk specialiai kurta taip, sanaudos panasios, pagreiciai panasus, todel motorai negalima sakyti, kad vienas toks geresnis uz kita, kad ne i vienus vartus kaip tu sakai. Kas del garso izoliacijos pasiziurek oficialius parametrus, o ne lygink keliu metu senumo kotletus Salonas w211 gerokai malonesnis uz E60, nors erdves abiejuose panasiai mazai. Vaziuokle velgi jeigu airmaticas, mersas i vienus vartus ta BMW kietuma/standuma, ypac jeigu M vaziuokle, su kuria neimanoma vazineti Lietuvoje. Zodziu cia pilstymas is tuscio i kiaura, skirtungu filosofiju automobiliai, nors segmentas tas pats.

prie ko čia spausti tapke iki dugno, važinėju su mažais vaikais ir nelakstau kaip nenormalus. važiuoklė pas abi neorinės, tai MB žymiai kietesnis su R18 ratais negu BMW su R18. Nesuprask tiesiogiai kad visiškai nesulyginami automobiliai, tiesiog įspūdis mano toks, kai įsėdau į E60.

280 neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 12:23   #38936
munde8
 
munde8's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-03
Pranešimai: 1,675

munde8 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė 280 View Post
prie ko čia spausti tapke iki dugno, važinėju su mažais vaikais ir nelakstau kaip nenormalus. važiuoklė pas abi neorinės, tai MB žymiai kietesnis su R18 ratais negu BMW su R18. Nesuprask tiesiogiai kad visiškai nesulyginami automobiliai, tiesiog įspūdis mano toks, kai įsėdau į E60.
papasakok daugiau apie e60 ju ligas kaip ju varikliai, sklendes isiurbimo zinau kad beda, bet visa kita, vaziuokle ir ju kaina?

munde8 neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 12:31   #38937
gedas
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-27
Pranešimai: 145

gedas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na taip, as kalbu vel vejus. Tu turbut pries savo pranesima neperskaitei dar N forumo dalyviu, kuriem benzo sanaudos buvo panasios kaip mano. Mes visi susitare ir varom ant duju?

ESP nezinau kaip, zinau kaip DE, NL, UK, FR ir man to uztenka, ten duju kainos yra tokios pat kaip lietuvoje(duju irangos), o duju montavimo kaina yra 2-3x didesne, nei pas mus imontuoja servisas, toks kaip BRC ar panasus. Nemanau kad kosmosas, visa duju irangos montavimo ir detaliu kaina dazniausiai didziaja dalim sudaro irangos pacios kaina.
P.S> idomu kodel ESP nemontuoja i senesnes nei 2001m masinas? ir kodel ten taip brangu?
i senas nemontuoja nes euro3 neatitinka,tipo saugumo sumetimais,brangu nes homologuot kaunuoja apie 1000e,tiek pasiema valstybe uz pipieriaus pasirasyma.pries kokius 3-4 metus per visa ispanija buvo tik 60 koloneliu kur dujas galejai uzsipilt,

gedas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 12:35   #38938
wzikas
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2014-02-21
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,686

wzikas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
todel kad autobusas, o ne dzipas. Neatrodysi kietas su minivenu pries bachurus, o va su dzipu iskart slangas iki keliu pasidaro
o ne del dizaino nevykusio? Pvz Carrera 996 prasove su priekinem lempom ir gerbeju buvo pakrykstyta bjauriuoju anciuku - uztai ir kainuoja maziausiai.

wzikas neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 12:49   #38939
280
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-20
Pranešimai: 63

280 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė munde8 View Post
papasakok daugiau apie e60 ju ligas kaip ju varikliai, sklendes isiurbimo zinau kad beda, bet visa kita, vaziuokle ir ju kaina?
sklendės jau sutvarkytos nesukrenta nuo 2007m. jau faceliftinis tas variantas 173kw. , bet dabar trūksta grandinės 200000 - 300000 tokiame intervale. Perki su nutrūkusia gr., pasidarai ir važiuoji., aš tokį variantą paėmiau. Važiuoklė viskas kaip ir ok. ten kažokių stebuklų nėra.
kainos priklauso nuo stovio, kaip ir MB 211 prasideda nuo 6 iki 12. taip kad ką perki, ar kainą ar automobilį.

280 neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-05-11, 12:57   #38940
EdwinB
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-03
Gyvenamoji Vieta: Mazeikiai
Pranešimai: 389

EdwinB is on a distinguished road



Standartinis

W211 tikrai gera masina ir geresne bent jau mano atzvilgiu uz E60. Pats vazinejaus su W211 ir labai patiko, kad yra keyless sistema. Pas E60 2003 metu ne su ziburiu tokios nerasi. Mersas be to zymiai geriau atrodo tiek is isores tiek is vidaus. Zymiai jaukesnis salonas. Tu E60 privise labai daug, kiekvienas is norgu gryzes nusiperka ji ir a*uelina. Mersas toks solidesnis ir man mano nuomone, priimtinesnis.
Taip pat nepamirskit, kad ne facelift E60 gali labai lengvai uzsiliepsnoti.

EdwinB neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.