Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-10-11, 19:50   #381
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Tokie strobai kaip pas Edgara jie nebus labai ispudingi,pas mane tie dedami po grotelem,96 LED lemputes sumoj,jie tikrai sviecia rimtai,o del tu kur i gabaritus tai nezinau,man jie neatrodo rimtai... O kaina... Tokius kur as ziuriu su visais pribumbasais galima uz 60-70lt paimti.Ir lietuvoj panasios kainos bet dazniausiai lietuvoj eina 2 sekcijos po 22 lemputes,as ziuriu tik 2x48

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
mokejau 250lt pries metus
dabar jau gal pigiau tas daiktas
vat tu ledu as nenorejau. ir netureciau kur ju det nes merso groteles su nuolydziu ir nieko nesimatytu ir siaip norejau kad pacios faros mirgsetu.
dar kazkada klausiau pas pareigunus kas butu jeigu pas mane lempos mirgsetu spec spalvom ) sake konfiskuotu faras
Permokejai Edgarai,nezinau kur pirkai bet tikrai permokejai Gal video turi kaip jie mirksi pas tave? Man po grotelem aktualiau,o kad nesimatytu tai klysti... Va video,tik cia zalios spalvos - net sviesoj jie ryskiai matosi,o tamsoj apskritai,cia uz betkokiu groteliu jie matysis belenkaip ir is toli - http://www.youtube.com/watch?v=-DODH9dCKZ4


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2009-10-11 19:57 val.
E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 19:55   #382
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,092

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

sitos temos 29 psl video

del groteliu tai per originalias gal matytusi.
per maniskes tikrai nesimatytu. ziurint atsitupus tiesiai i masina grotos viska uzstoja

del to kad permokejau tai zinau bet su ebay ir bankais as nedraugauju tai ir tenka permoket

o diodai kad ir kiek ju butu tikrai nemanau kad skleis tokia sviesa kaip maniskiai farose.
na pas mane myrksi taip kaip buna fotiko blicas

su mano masina gerai tamsoj nakti gamtoj sokius pokius daryt sviesos efektai


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2009-10-11 20:00 val.
Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 19:59   #383
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Edgarai jei reiks ko is ebay as galiu suorganizuot Tu susirandi reikiama preke,susitinkam,perduodi pinigus,as uzsakau,preke ateina vel susitinkam ir gauni savo daikta

Paziurejau,na sviecia sviecia normaliai visai Tu cia i priesrukinius sukises juos ar i gabaritus? As galeciau nebent priesrukinius aukot tokiam reikalui,vistiek per ruka jokios naudos is ju,o va gabaritai pas mane pagrindines lempos diena naudojamos,net nesivarginu trumpu diena jungti,taupau elektra Ar taip ar taip nesimato skirtumo ar gabaritai ar trumpos sviesiu paros metu.Ale man vistiek po grotelem geriausiai atrodo toks reikalas.


Paskutinį kartą redagavo E.Stankevicius; 2009-10-11 20:04 val.
E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 20:03   #384
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,092

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E.Stankevicius View Post
Edgarai jei reiks ko is ebay as galiu suorganizuot Tu susirandi reikiama preke,susitinkam,perduodi pinigus,as uzsakau,preke ateina vel susitinkam ir gauni savo daikta
liuks o yra skirtumas kuriam ebay? ta prasme UK ar tas COM ?

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 20:09   #385
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Geriausiai ziuretis is co.uk Nes amerikonu ebay nelabai nori bendraut su Lietuva,ir nevisas prekes siust nori,bet ten kartais susikalbet galima su jais,paciesini ir sutinka Reik ziuret jau pagal situacija.As is visur siunciu siaip,apie 19 daiktu jau esu gaves is ebay,cia per menesi mazdaug Liga tas ebay... Bet dabar sveikstu.O siaip kaip ir sakiau geriausiai ziuretis is co.uk nes pigiausiai kainuoja siuntimas ir praktiskai visada siuncia i lietuva ir uz nebrangiai.Is amerikancu ebay as xenonus pirkau,praziurejau aprasyma ir nepastebejau punkto kad siuntimas i treciarusias salis kaip i lietuva dar puse kainos daikto,tai permokejau per neapdairuma.Sumokejau 140lt,sakau paskaityk dar kart,pervesk dar 70lt Reik skaityt aprasymus labai Zodziu jei ko reiks rasot pm ir viska suderinsim

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-11, 20:12   #386
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,967

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E.Stankevicius View Post
Geriausiai ziuretis is co.uk Nes amerikonu ebay nelabai nori bendraut su Lietuva,ir nevisas prekes siust nori,bet ten kartais susikalbet galima su jais,paciesini ir sutinka Reik ziuret jau pagal situacija.As is visur siunciu siaip,apie 19 daiktu jau esu gaves is ebay,cia per menesi mazdaug Liga tas ebay... Bet dabar sveikstu.O siaip kaip ir sakiau geriausiai ziuretis is co.uk nes pigiausiai kainuoja siuntimas ir praktiskai visada siuncia i lietuva ir uz nebrangiai.Is amerikancu ebay as xenonus pirkau,praziurejau aprasyma ir nepastebejau punkto kad siuntimas i treciarusias salis kaip i lietuva dar vos ne trecdalis kainos daikto,tai permokejau per neapdairuma.Reik skaityt aprasymus labai Zodziu jei ko reiks rasot pm ir viska suderinsim

pucenas is online now   Cituoti
Old 2009-10-11, 20:21   #387
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Nesiveziojat niekas laptopo masinoj? As anksciau tampydavausi,bet dabar jis vos gyvas,tai masinoj nenaudoju.Vakar netycia radau laikikli masinini,turetu but visai patogu,ant vairo uzsideda. Ir kaina nesikandzioja,70lt kiek pamenu.

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-24, 08:24   #388
kaif9607
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
su mano masina gerai tamsoj nakti gamtoj sokius pokius daryt sviesos efektai

galetum kada nors nufilmuot?noreciau pamatyti labai

  Cituoti
Old 2009-10-24, 14:27   #389
Edgaras
 
Edgaras's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2008-07-17
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,092

Edgaras will become famous soon enough



Standartinis

nepagauna kamera tu blyksniu... tris praleidzia viena parodo

Edgaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-24, 15:02   #390
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

per mazai fps turi tavo kamera ;-)

Citata:
Pradžioje rašė Edgaras View Post
nepagauna kamera tu blyksniu... tris praleidzia viena parodo

mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.