Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-21, 12:50   #31
Somesword
 
Somesword's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-03-15
Gyvenamoji Vieta: Plunge
Pranešimai: 4,528

Somesword is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Somesword per Skype™


Standartinis

Galvoju, kad reikia padaryt jog dujas perjungtu prie 45 laipsniu o ne 60, nes vos ne 60% kelio i darba nuvaziuoju ant benzo

Reduktoriui biski skaudziau bus. bet varikliui turetu neturet itakos ?

Somesword neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 12:55   #32
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Somesword View Post
Galvoju, kad reikia padaryt jog dujas perjungtu prie 45 laipsniu o ne 60, nes vos ne 60% kelio i darba nuvaziuoju ant benzo

Reduktoriui biski skaudziau bus. bet varikliui turetu neturet itakos ?
prie 38 pas mane perjungia

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 13:04   #33
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Reiskia pas tave yra kazkas blogai su duju iranga arba su masina. Ir negalima to taikyti visiems kitiems ir spresti pagal save.
Del kuro rodykliu pokycio automobilyje begant metams-yra visiskas BRIEDAS, ir jau irodyta tai. Anksciau buvo manyta taip ir pilnai tikiu kodel. Nebuvo keiciama alyva laiku, filtrai ir t.t.
Mano vienas geriausiu draugeliu dirba vyr. mechaniku stambioje autotransporto imoneje ir jam tenak sudarineti kuro normas. Kad ir kiek senumo masina butu jos nesikeicia ir negali keistis. Jei masina tvarkingai priziurima ir ekploatuojama, laiku keiciami skysciai ir filtrai ji visada tiek ims. O jei dar ir vadyla moka ekonomiskai pavaziuoti, tai net i ta katalogine norma neisipaiso ir 15m. senumo masina. Tokiu atveju kuras kazkam lieka
zodziu tai mitas ir jau pasenes bei nieko vertas.
Kas liecia duju sanaudas, pilnai tikiu kad pas ji tokios yra, nes ir pas mane jos panasios. Kad ir kaip beskaiciuociau man iseina vis 17l/100km. mieste. Iskart pasakau, aisku as vazineju ne ramiai, bet labai ramiai
Galvojau gal temperatura uzkelta ir tikrai daug pravaziuoju su benzu del to tokios "iskreiptos" sanaudos gaunasi, dar masciau kad variklis ramiai dirbant atjungineji kai kuriuos cilindrus niekas nepasitvirtino. Tik tos pacios sanaudos ir pati naujausia BRC dujine iranga
tingiu net atsakinet tavo tokius postus, na gal tu ir telpi i savo tuos 17l vazinedamas nelieciant akseleratoriaus pedalo na taip tikrai na juk ir mersas tavo pats geriausias niekiek nenusidevejes per 13m ir dujinine yranga naujausia brangiausia bei geriausia ir dujas turbut pili kazkokias ypatingas... as vazineju normaliai begius perjungia pas mane ties 3000 rpm mazdaug neesu pensininkas bet ir ne lenktynininkas bet ir masinos su 200 kw neprkau tam kad vilkciausi pirmoje eileje.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 13:55   #34
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
tingiu net atsakinet tavo tokius postus, na gal tu ir telpi i savo tuos 17l vazinedamas nelieciant akseleratoriaus pedalo na taip tikrai na juk ir mersas tavo pats geriausias niekiek nenusidevejes per 13m ir dujinine yranga naujausia brangiausia bei geriausia ir dujas turbut pili kazkokias ypatingas... as vazineju normaliai begius perjungia pas mane ties 3000 rpm mazdaug neesu pensininkas bet ir ne lenktynininkas bet ir masinos su 200 kw neprkau tam kad vilkciausi pirmoje eileje.
O pas mane begius perjungineja siek tiek daugiau nei 2000rpm, tuomet viskas aisku kas ir kaip cia

  Cituoti
Old 2012-11-21, 15:05   #35
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

60 laipsniu siek tiek jau daugoka, neprisimenu prie kokios pas mane pereina, bet labai greit, tegul padaro tau kokius 40, nedaugiau.
Error ir woodoo, vat ir issiprendet kodel taip skyriasi sanaudos pas mane 25l /100 iseina, jei visada ramiai vazinet galima ir i 22 duju tilpt cia vazinejant tik mieste, per kamscius ir panasiai.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 15:10   #36
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
60 laipsniu siek tiek jau daugoka, neprisimenu prie kokios pas mane pereina, bet labai greit, tegul padaro tau kokius 40, nedaugiau.
Error ir woodoo, vat ir issiprendet kodel taip skyriasi sanaudos pas mane 25l /100 iseina, jei visada ramiai vazinet galima ir i 22 duju tilpt cia vazinejant tik mieste, per kamscius ir panasiai.
pas ji masina stebuklinga, dabar atsalus oram pastebejau kad siektiek pakilo kuro sanaudos nes labai megstu kur sustojes paplepet arba jei kas sedi masinoje o as iseinu negesint masinos, zodziu nemegstu kaip kaikurie vos stabteleje gesina motora nors panasiai ir vasara elgiuosi kai kondiske ijungta.

P.S. Kodel daugelis trumpina mano nika?

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 15:53   #37
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Man kyla klausimas skaitant Error'o postus: Error'ai, tai kam tau išvis tas 500tinis mersas jei tu su juo vos judi? 320 benzas abra dyzelis būtų taupiau. Daugiau litų turėtum mašinos remontui.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 16:26   #38
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

3.2 benzas nebus taupiau, nebent kokiais 1-2 litrais duju.
Perjungimo temperatura gali daryti ir 35 laipsnius
Kuo toliau tuo panasiau i visokiu autogidu komentatorius, kuriu masinos vaziuoja beveik oru.
Kitas dalykas, kad vaziuok tu kaip nori Vilniuje ne nakti, bet vistiek maziau gamintojo sanaudu nepadarysi, trasoje taip pat

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 16:44   #39
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
3.2 benzas nebus taupiau, nebent kokiais 1-2 litrais duju.
Perjungimo temperatura gali daryti ir 35 laipsnius
Kuo toliau tuo panasiau i visokiu autogidu komentatorius, kuriu masinos vaziuoja beveik oru.
Kitas dalykas, kad vaziuok tu kaip nori Vilniuje ne nakti, bet vistiek maziau gamintojo sanaudu nepadarysi, trasoje taip pat
Teisybe sakai. Pas mane temperatura uzstatyta 37 laipsniai. Labai greitai iki tokios uzsyla. Uztenka gal kokiu 700-800 metru ir jau ant duju. Prie dabartiniu +5 temperaturu.
Aisku pas mane ten senos kartos variklis, dar tas pradzios gamybos, galingesnis - 231AG (3.2), automatas dar keturbegis, bet kai palyginu su 'vanix' sanaudom, o ten 500, tai... Aisku, dabar sutvarkyta iranga, nes buvo temperaturos daviklis nuejas ir viena fyske, tai eme 26l/100km mieste, dabar jau pagal mane zmoniskai 21/100km sudeginau. Tikiuosi ir trasoj vidutiniskai ne 17.7l/100km ims

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-21, 17:09   #40
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

woodoooo, tesiog tavo nika is atminties rasau, o ne copy/paste, dabar suskaiciavau kiek is tikruju "o" yra, tai rasysiu pilna nika
Darvienas, nu jo, 3.2 ir 5 litrai, bet sanaudos vienodos galima sakyt

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.