Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-21, 23:12   #31
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

niekad dar nemaciau tiek daug apluptu masinu, kaip siais menesiais. Pradejo jau i trasa eiti x6, kas iskart atbaide ateity galvot apie pirkima. pazistamas sake, kad vel pradeda vogt lietus ratus, ypac paklausus originalus paprastesni ratai kaip kad audi 19-20 coliu, merso amg ir tt. Isskirtiniu visokiu assanti vossen ir tt nelabai ima, nes sunkiau parduoti. Slapukai nepadeda, nes jie kazkaip kala.
Nuo ratu tai as ramus, nes pas mane labai jautri signalizacija del posvyrio.
Dabai ateity jeigu mano sekancioj masinoj bus fotochroiniai veidrodziai, as iskart isidesiu paprasciausius, ispjautus su sildymu uz 100lt, nes kad pavogs- faktas. Tik neaisku kada Tokioj jau mes saly gyvenam, kai net masinos brangesnes negali tureti.
Pries pora savaiciu is garazo draugui nukniso cayenne veidrodzius, kilimelius, kompa ir vaira. Garazas gaunasi irgi ne iseitis.
Taip kad, is savo karcios patirties, patarsiu visiem saugotis, kiek galit. Kniedes baisiai atrodo, bet geriau su jom, negu isvis be apdailu vazinetis...

  Cituoti
Old 2012-05-21, 23:24   #32
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Pries menesi draugui auto pavoge is kiemo, panasiu metu savam rajone maciau bmw ant kaladziu palikta, teks pradet metyt pedas, vengti but reguliariu ir pan.. juokas juokais, bet ziauru kad taip yra,ziema dar, pazystamas su e65 atvaziavo i centra,drauga paleido,o pats liko masinoj laukti, tam kad parktroniku nenuluptu.. sako sedziu patenkintas,ziuriu du praejo su maisiukais,atsisuko pasiziurejo i mane, as toliau patenkintas sedziu, galvoju va jie tai butu lupe, gerai kad likau sedet.. gryzo draugas sako, o tai kur juostos gale tavo?.....

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-21, 23:38   #33
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

bet siaubas kazkoks... mentai nepatruliuoja visiskai, absoliuciai dzin. kiemuose viena diena sviecia, kita nesviecia lempa, parasai skunda, sako veikia ir tt. galetu dar puse lietuvos isvaziuot i anglijas, tame tarpe ir vagys prasiskirstytu, ne jau nebeimanoma cia gyvent darosi. anksciau taip tikrai nebuvo. nei nuo naujausiu mersu, nei nuo rollsu nei kazka lupdavo, nei juos vogti bandydavo. dabar vagys achu......

  Cituoti
Old 2012-05-21, 23:55   #34
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Na nuo e38 (bumeriu) anksciau visa priekini buferi pavogdavo, bet cia pries kokius 4 metus gal.. Parktronikai su tom juostom labai lengvai issiema is w220, gaunas lengvi pinigai.. Pries gerus pora metu is mano kiemo voge tuscius butelius, buvau palikes maisa pilna tusciu bonku kieme (nuosavas namas) ir kazkieno akis uzpasino.. deja vagiui nepavyko pabegti nuo mano amerikieciu buldogo..63 kg dziaugsmo..

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-21, 23:58   #35
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
Na nuo e38 (bumeriu) anksciau visa priekini buferi pavogdavo, bet cia pries kokius 4 metus gal.. Parktronikai su tom juostom labai lengvai issiema is w220, gaunas lengvi pinigai.. Pries gerus pora metu is mano kiemo voge tuscius butelius, buvau palikes maisa pilna tusciu bonku kieme (nuosavas namas) ir kazkieno akis uzpasino.. deja vagiui nepavyko pabegti nuo mano amerikieciu buldogo..63 kg dziaugsmo..
kaip jis atrodo?toki pirma kart girdzhiu?
radau googlei 63 turetu taip atrodyt?

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-22, 00:05   #36
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

Laima Vaikule tris tokius turejo, daznai balti buna, vidutiniskai 60 kg sveria, ugio nezinau, nera labai aukstas, bet ir nezemas, sakyciau koks 1m nuo zemes stovint ant 4 koju..
kazkas tokio http://www.google.lt/imgres?q=americ...9,r:0,s:0,i:65

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-22, 00:12   #37
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
Laima Vaikule tris tokius turejo, daznai balti buna, vidutiniskai 60 kg sveria, ugio nezinau, nera labai aukstas, bet ir nezemas, sakyciau koks 1m nuo zemes stovint ant 4 koju..
kazkas tokio http://www.google.lt/imgres?q=americ...9,r:0,s:0,i:65
labai panashus i stafus ir pittbulius,dar kazhkas boxerio yra,hm pirma kart toki matau
kaip sheip ar agresyvus?

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-22, 00:23   #38
AudriusA
 
AudriusA's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-12
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 390

AudriusA is on a distinguished road



Standartinis

kad neterst temos, i pm tau atrasysiu

AudriusA neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-22, 08:19   #39
SimasV
 
SimasV's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-17
Gyvenamoji Vieta: Mazeikiai, Klaipeda
Pranešimai: 92

SimasV is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
Pries menesi draugui auto pavoge is kiemo, panasiu metu savam rajone maciau bmw ant kaladziu palikta, teks pradet metyt pedas, vengti but reguliariu ir pan.. juokas juokais, bet ziauru kad taip yra,ziema dar, pazystamas su e65 atvaziavo i centra,drauga paleido,o pats liko masinoj laukti, tam kad parktroniku nenuluptu.. sako sedziu patenkintas,ziuriu du praejo su maisiukais,atsisuko pasiziurejo i mane, as toliau patenkintas sedziu, galvoju va jie tai butu lupe, gerai kad likau sedet.. gryzo draugas sako, o tai kur juostos gale tavo?.....
Tai panasi situacija buvo ir mano pazystamui. Sustojo maximos aikstelej,jis su savo panele isejo apsipirkt,o kitas draugelis pasiliko sedet gale. Visi langai tamsinti. Ir pasakoja- sako sedziu,ziuriu ir matau bomziukas pareina link masinos,tiesiai prie bagazines,atsidaro bagazine,galva y vidu ir ieskot kas cia jam praverstu,nu sako dar tokio bomzo naglumo nebuvau mates Kas kaip ten toliau baiges,nezinau... Tuoj viska prades vokt kai tik sustosi sankryzoj prie raudono.

SimasV neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-22, 08:42   #40
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tai anksciau gi budavo kad moteru rankinukus pavogdavo prie sviesofoto, nesivysi juk vagies, masinos nepaliksi sankryzoj, del to reik uzsirakint is vidaus

Tomskis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.