Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-12-27, 17:49   #31
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Butent, is s klases tokie kaip as neismaneliai, tikisi patikimumo, kad visada, nors ir prie -30 uzsivesi ir isvaziuosi, bet butent mb w220 sito man uztikrint negali. O ir siaip, argi protinga senesniai nei vidutinio amziaus masinai vieno amortiko pakeitimas iseina apie 4000lt? Man siek tiek keistoka... Ir, kazkodel, nevaziuoja ji daug geriau nei analogai.. Beje, pas mane kiek naujesnis automobilis, irgi ant pagalviu guli, bet kiek teko skaitineti internete uzsienio forumuose, niekam dar neteko su ta beda susidurt.. Gal kad naujesne masina.. Nors is kitos puses, bmw 5er touring senai jau kazka panasaus daro ka w220, ir problemu nekazkiek.. Gerai, nebeerzinsiu jusu sioj temoj Tik nuo to bus visiems mb fanams geriau, jei zmones perkantys mb, zinotu ju ligas, ir kiek gali reiket investuot-ir automobiliai bus tvarkingesni, nes tie kas neisgali, net neziures i ta puse..
tai tu galvoji cia vien mb beda o subaru legasy arba outback irgi tada sudina masina nes ir ji turi problema su situo dalyku arba pvz citroen, nors siaip citroen tai ten tai as ir tyliu srotan tik tinkama nesvarbu kuriu metu ji ten butu, tai ka tu negali viena kart investuot ir tada simta metu vaziuot? turet mersa ne koki ten su kokiu zaibu ant priekio arba audi audi dziaugiasi seima, ukininkai irgi dziaugiasi, biski skirk dalykus situos mersas yra gyvenimo dalis man pvz malonu mersa ir tvarkyt zinau kad sutvarkysiu turesiu vel aparata o kai turedavau kita tai budavo pirstus dauzydamas galvoju kaip padaryt kad nervai netruktu ir nepadegt man jos dabar, matos kad tu nejauti simpatijos mersam tai ko cia reiskies vazinek ten toliau su savo zaparozieciu tuo ar kuo ten be gedimu be nieko ne tame esme tie gedimai, gedima pasalini ir turi patvaria masina iki gyvenimo galo, va pasakiau ka galvoju apie mersus

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-28, 09:36   #32
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sabarkst View Post
tai tu galvoji cia vien mb beda o subaru legasy arba outback irgi tada sudina masina nes ir ji turi problema su situo dalyku arba pvz citroen, nors siaip citroen tai ten tai as ir tyliu srotan tik tinkama nesvarbu kuriu metu ji ten butu, tai ka tu negali viena kart investuot ir tada simta metu vaziuot? turet mersa ne koki ten su kokiu zaibu ant priekio arba audi audi dziaugiasi seima, ukininkai irgi dziaugiasi, biski skirk dalykus situos mersas yra gyvenimo dalis man pvz malonu mersa ir tvarkyt zinau kad sutvarkysiu turesiu vel aparata o kai turedavau kita tai budavo pirstus dauzydamas galvoju kaip padaryt kad nervai netruktu ir nepadegt man jos dabar, matos kad tu nejauti simpatijos mersam tai ko cia reiskies vazinek ten toliau su savo zaparozieciu tuo ar kuo ten be gedimu be nieko ne tame esme tie gedimai, gedima pasalini ir turi patvaria masina iki gyvenimo galo, va pasakiau ka galvoju apie mersus
O kokia kategoriska nuomone negi visi tokie zmones vazineja su mb? Jei ne mb, tai slamstas ne masina Suprasciau jei zmogus pasakytu vazinejantis su apynauja masina, o tu vazineji su lavoniniu perpuvusiu keturakiu uztamsintu veidrodine pleve ir kalbi tokius vejus.. Nenoriu cia plestis i diskusijas, bet turbut bent nesi su tuo paciu citroenu vazinejas.. O pasibandyk kada c5, ir pamatysi, kad tavo senas puvekas tikrai prasciau juda, uz analogiskus pinigus nupirktam devetam citroen c5.. O del patikimumo, tai teko tureti sprinteri ir jumperi.. Aisku sprinteris patikimesnis, bet palyginus kaina, dar klausimas ka vel imciau..

  Cituoti
Old 2010-12-28, 10:05   #33
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
O kokia kategoriska nuomone negi visi tokie zmones vazineja su mb? Jei ne mb, tai slamstas ne masina Suprasciau jei zmogus pasakytu vazinejantis su apynauja masina, o tu vazineji su lavoniniu perpuvusiu keturakiu uztamsintu veidrodine pleve ir kalbi tokius vejus.. Nenoriu cia plestis i diskusijas, bet turbut bent nesi su tuo paciu citroenu vazinejas.. O pasibandyk kada c5, ir pamatysi, kad tavo senas puvekas tikrai prasciau juda, uz analogiskus pinigus nupirktam devetam citroen c5.. O del patikimumo, tai teko tureti sprinteri ir jumperi.. Aisku sprinteris patikimesnis, bet palyginus kaina, dar klausimas ka vel imciau..
o kas tau negrazi plevele? kiek tau metu? gal pasenai per anksti ar siaip visad buvai pensininko mastymo, mersai niekad nesensta o tavo tie lavonai visi citroenai srotan nueis ir nieks net neprisimins kad tokie buvo isvis, tai tu pervaziuok su banginiu pavyzdziui ko cia kisi savo ta citroena lavona paskutini, ir isvis nz kiek reikia but apsirukius kad tokio dizaino masina sukurt kaip tavo tas c5 ir dar del perpuvusio keturakio tai ka gal nori rudis sutvarkyt man?

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-28, 10:11   #34
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,392

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

einu ikalsiu alkoholio gal tada suprasiu pleveliu ir citrinu ginca

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-28, 11:55   #35
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

nks cia tu amortiku neperka po 4k,atsipeikek glutaminas...visi restauruoja..

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-28, 13:56   #36
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė eSaS View Post
nks cia tu amortiku neperka po 4k,atsipeikek glutaminas...visi restauruoja..
tai lietuviai ir padangas restauruotas perka... bet as kalbu apie normalia eksploatacija.

  Cituoti
Old 2010-12-28, 14:00   #37
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sabarkst View Post
o kas tau negrazi plevele? kiek tau metu? gal pasenai per anksti ar siaip visad buvai pensininko mastymo, mersai niekad nesensta o tavo tie lavonai visi citroenai srotan nueis ir nieks net neprisimins kad tokie buvo isvis, tai tu pervaziuok su banginiu pavyzdziui ko cia kisi savo ta citroena lavona paskutini, ir isvis nz kiek reikia but apsirukius kad tokio dizaino masina sukurt kaip tavo tas c5 ir dar del perpuvusio keturakio tai ka gal nori rudis sutvarkyt man?
Man atrodo dabar daug netgi merso fanu juokiasi is taves
Ta plevele tai turbut ant jettos ar golfo, ir to nelabai tiktu, o pas tave juk "apynaujis" nesenstantis mersas Is dalies butu galima pritart tavo nuomonei, bet tik ne e klase Paprasciausiai matosi tavo provincialus mastymas.. SUtinku kad tavo "nesenstantis" keturakis vaziuoja smagiau nei 10 metu jaunesne opel astra, bet dauguma nors kiek koses turintys galvoje ims butent opeli...

  Cituoti
Old 2010-12-28, 14:22   #38
eSaS
 
eSaS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-12-15
Gyvenamoji Vieta: Kretinga,Lietuva
Pranešimai: 4,697

eSaS is an unknown quantity at this point

Nusiųsti žinutę eSaS per Skype™


Standartinis

normali explotacija blin tu dauztas tikrai ? kuom blogai restauruot jeigu tapati laiko ?? visi taupo litus nesvarbu kad su s klase vazineja bet kam leist 4k kai gali isleist stuka max ? tu keistas tikai kazkoks..kazin ar atrestauruot sugebetum apie naujus isvis ner kalbos,neuzaugai dar iki s klases.Liktai pagal tave jeigu esa reik butinai silberi taisyt...
o pagal tave atrodo kad a8 ir simioras negenda krc,ledines masinos liktai..

__________________
ex MB S210 E290TD 2008-2012
ex Volvo v70 2006m 136kw D5 12-14m
ex Citroen C6 2,7 HDi 14-18
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2015 Brown 2018-2020
ex Peugeot 508SW 2.0l HDI 133kw 2017 2020-2021
ex Vw Golf 5 1.9TDI 2004m 2018-2022
Volvo XC90 2015m 2015-.....
VW Passat 1,8T B5 2005 2021-....
I'm a good enough person to forgive you, but not stupid enough to trust you agian.
eSaS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-28, 15:05   #39
sabarkst
 
sabarkst's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-09-25
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 2,481

sabarkst is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Man atrodo dabar daug netgi merso fanu juokiasi is taves
Ta plevele tai turbut ant jettos ar golfo, ir to nelabai tiktu, o pas tave juk "apynaujis" nesenstantis mersas Is dalies butu galima pritart tavo nuomonei, bet tik ne e klase Paprasciausiai matosi tavo provincialus mastymas.. SUtinku kad tavo "nesenstantis" keturakis vaziuoja smagiau nei 10 metu jaunesne opel astra, bet dauguma nors kiek koses turintys galvoje ims butent opeli...
man reikejo tamsintos masinos be to ta plevele labai tinka prie masinos spalvos ir prie tonuotu priekiniu stiklu taip kad realybeje nematei uzciaupk geriau savo burnyte nes pro ja eina tikrai zodziai nekoki man dar nieks nera taip pasakes apie sita masina tu gal koks turtuolis krc is mamaos ismelzes pinigu tai kietas cia labai, mersai tau lavonai jau ir tt, as pvz dziaugiuos tikrai tuo ka turiu

sabarkst neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-12-28, 15:07   #40
c250el
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-12-27
Pranešimai: 11

c250el is on a distinguished road



Standartinis

kur cia tvarkai ta airmatica ? man yra parejes jis ,siurbli nupirkau ,bet nekilnoja masinos ,tai neina pavaziuot viskas trinasi

c250el neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.