Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-23, 01:34   #4151
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
už tokią sumą nusipirkus banginį, būtų gaila kasdien važynėt, čia jau to modelio fanatikas turi būt. ir šiaip man asmeniškai banga graži tik iki facelifto
kodel gaila? Tesiog priziuri pastoviai ir dziaugies nuostabia masina kasdien
Skonio reikalas, man W140 graziau faceliftinis, o kupas iki facelift'o, toks kaip mano man graiziausias

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
nu ten vienas buvo uz 63k realiai dametus dar 20k(o tas kurios pirks masina uz 63-65k tikrai tiek tures) galima paieskojus nupirkti w221 kaip kad pazystamas w221 s350 long paeme uz 88k ledini 2006m berods
W221 aptarnavime nepalyginamai brangesnis kasdien ekspluatuojant, bet koks rimtesnis remontas tukstanciais jau eina, o cia tesiog naujas W140, kuriam dar jo ligos neprasidejo ir ne greitai prasides ir shiaip man W140 ledinis labiau zavi, nei W220/221, komforto ir privalumu perakis turi, tas juodas su 100k rida tai net daugiau nei reikia ju turi

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 10:01   #4152
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
kodel gaila? Tesiog priziuri pastoviai ir dziaugies nuostabia masina kasdien
Skonio reikalas, man W140 graziau faceliftinis, o kupas iki facelift'o, toks kaip mano man graiziausias



W221 aptarnavime nepalyginamai brangesnis kasdien ekspluatuojant, bet koks rimtesnis remontas tukstanciais jau eina, o cia tesiog naujas W140, kuriam dar jo ligos neprasidejo ir ne greitai prasides ir shiaip man W140 ledinis labiau zavi, nei W220/221, komforto ir privalumu perakis turi, tas juodas su 100k rida tai net daugiau nei reikia ju turi


jo drauges draugas turi s600 v12 w221 2008 metu tai zarnele kazkokia prie automatines dezes keite 4k uzmokejo ))

__________________
LEXUS IS300h
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 13:03   #4153
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
kodel gaila? Tesiog priziuri pastoviai ir dziaugies nuostabia masina kasdien
Skonio reikalas, man W140 graziau faceliftinis, o kupas iki facelift'o, toks kaip mano man graiziausias



W221 aptarnavime nepalyginamai brangesnis kasdien ekspluatuojant, bet koks rimtesnis remontas tukstanciais jau eina, o cia tesiog naujas W140, kuriam dar jo ligos neprasidejo ir ne greitai prasides ir shiaip man W140 ledinis labiau zavi, nei W220/221, komforto ir privalumu perakis turi, tas juodas su 100k rida tai net daugiau nei reikia ju turi
cia jau kaip kam o kitas isvis sako kad w140 yra nusenes ir atgyvenes kebulas ir niekada nemoketu tiek pinigu uz ji.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 14:21   #4154
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,973

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
cia jau kaip kam o kitas isvis sako kad w140 yra nusenes ir atgyvenes kebulas ir niekada nemoketu tiek pinigu uz ji.
Kaip pirstu i aki Uz tokia masina tokie pinigai tai.... bet cia jau kaip kam.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 15:16   #4155
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

W140 man yra kultine 90-uju masina, kebulas vienas is graziausiu kada sukurtu, jum nesuprast

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 16:11   #4156
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
W140 man yra kultine 90-uju masina, kebulas vienas is graziausiu kada sukurtu, jum nesuprast
tai gal tu ir buk kultinis 90-uju bachuras isitrauk sudribuse odine striuke, zalias keles, bordini svarka cia siaip ironizuoju, tiesiog technologijos zengia i prieki ir automobilis turi kainuoti pagal jo verte, vat uz 20metu kai tai masinai bus beveik 40metu ir jei jis bus ledinis su minimalia rida ir dar visas originalus tada jis gales adekvaciai kainuoti

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 16:34   #4157
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

as irgi nesutinku. Kaina normali, o kiek tu manai turi kainuot geriausias kada sukurtas mersas su minimaliausia rida ir neskurdzia komplektacija? Turint omeny, kiek jis naujas kainavo tai kaina labai adekvatine.
Ziuriu kaip ir benzclub.ru taip ir cia, ant W140 varo kad pervertinta masina tik tie, kurie W140 niekada neturejo

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 16:41   #4158
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,145

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
as irgi nesutinku. Kaina normali, o kiek tu manai turi kainuot geriausias kada sukurtas mersas su minimaliausia rida ir neskurdzia komplektacija? Turint omeny, kiek jis naujas kainavo tai kaina labai adekvatine.
Ziuriu kaip ir benzclub.ru taip ir cia, ant W140 varo kad pervertinta masina tik tie, kurie W140 niekada neturejo
deja į tokias mašinas dėmesį atkreipia tik tie žmonės, kurie žino kas tai per modelis. eiliniam žmogui čia tik sena mašina svarbu pačiam patinka, turi išskirtinį skoni ir tuom išsiskiri iš minios. čia kaip ir su drabužiais, kas domis tuo, tiem seni drabužiai patinka, o kas nesidomi, vaikšto visi vienodi. man irgi patinka senesnės mašinos, bet seną mašiną pirkčiau tik savaitgaliams. kasdienai - naujesnė ekonomiškesnė.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 19:29   #4159
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,973

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

matyt as dar nesuaugau ir nesuauksiu iki situ modeliu senuju nes, kad ir kaip bebutu naujosios tehnologijos masinose suteikia, pirmiausia sauguma, kaip pvz ESP, oro pagalves( ne tik vaire) ir t.t. ir seip konforta ir visa kita. As nesigincysiu w140 komfortiskas automobilis bet ka norit ta sakykit, tehnologijos zengia i prieki ir vien garso izoliacija per 10 metu tikrai zenkliai pagerejo bet kaip sako iki reikia uzaugti matyt as neuzauksiu

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-23, 20:10   #4160
BLEIDAS
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,609

BLEIDAS is on a distinguished road



Standartinis

Va rimtas skelbimas: http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...500/id-1750204 .Paziurejau, toks pagriuves atrodo, sakau nulekciau paziureti ta nabageli, gal kazka eis atgaivinti. Paskambinu, sako cia kaulinis mb, su tiesioginem dujom ir kaina ne 5, o 15k lt. Sakau, aciu tada

BLEIDAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.