Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-20, 18:52   #411
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

isvis mersuose tepaliniu nebuvo, ten tik paties stoko tepalas isbeges, o pats amortikas uzpildytas duju slegiu, o ne tepalu

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-26, 16:27   #412
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

numire ant dienu centrinio kompresorius, pries metus keiciau varikliuka jame, pakeiciau dabar vel, gliuchina, pvz islenda antenos ir neslepiasi. Pakeiciau visa kompresoriu - dabar viskas ok. Bet yra kazhkur oro nuotekis, po uzvedimo dirba daugiau nei turi ir dar po minutes vel dirbt pradeda kazhkiek, taip kelis kartus, toliau vaziuojant jau neisijungia, tik retkarciais pusei sekundei. Galvojau sedyniu priputimas leidzia, uzglusinau sedynes - tas pats, tada atjungiau tesiogiai ant kompresoriaus nuo P+ pipsiuko dvi slangeles (peciukas + sedyniu priputimas), jis padirbo minute uzfiksavo kaip klaida ir daugiau nepucia pro sita pipsiuka. Bet lyg ir nepasikeite, vistiek dirba daugiau nei turi.
Gal kas galetu padet isaiskint kur leidzia ir sutvarkyt skyle? Ne uz aciu aisku
Rimo servisa nesiulyt, tik po savaites sako skambint.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-27, 07:51   #413
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
numire ant dienu centrinio kompresorius, pries metus keiciau varikliuka jame, pakeiciau dabar vel, gliuchina, pvz islenda antenos ir neslepiasi. Pakeiciau visa kompresoriu - dabar viskas ok. Bet yra kazhkur oro nuotekis, po uzvedimo dirba daugiau nei turi ir dar po minutes vel dirbt pradeda kazhkiek, taip kelis kartus, toliau vaziuojant jau neisijungia, tik retkarciais pusei sekundei. Galvojau sedyniu priputimas leidzia, uzglusinau sedynes - tas pats, tada atjungiau tesiogiai ant kompresoriaus nuo P+ pipsiuko dvi slangeles (peciukas + sedyniu priputimas), jis padirbo minute uzfiksavo kaip klaida ir daugiau nepucia pro sita pipsiuka. Bet lyg ir nepasikeite, vistiek dirba daugiau nei turi.
Gal kas galetu padet isaiskint kur leidzia ir sutvarkyt skyle? Ne uz aciu aisku
Rimo servisa nesiulyt, tik po savaites sako skambint.
pas mane po uzvedimo ir kazkuri laika dirba.bet jau seniai taip,nelabai zinau nuo kur pradet ziuret.Sedines ir kazkaip po atjungimo akumo buna pucia,po to jau nepucia,gal sediniu priputimas leidzia

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-27, 10:59   #414
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

Pas mane ir tas pats, jau senokai

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-27, 13:09   #415
Arturas
 
Arturas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-11-20
Pranešimai: 1,528

Arturas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane irgi kažkiek padirba kartais, bet kaip suprantu, jis juk valdo klimos sklendes, tai normalu, kad kartais dirba. O užgesinus irgi kokias tris sekundes birbia. Taip jau du metai

__________________
ex: MB W124 250 Turbodiesel; Audi A8 3.7 Quattro; MB W140 300SE 3.2; MB W220 S320; MB ML270CDI; Lexus GS300; MB W211 C220CDI
VW Passat 1.4TSI DSG (2017); LEXUS RX400h (2007)
Arturas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-27, 13:36   #416
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arturas View Post
Pas mane irgi kažkiek padirba kartais, bet kaip suprantu, jis juk valdo klimos sklendes, tai normalu, kad kartais dirba. O užgesinus irgi kokias tris sekundes birbia. Taip jau du metai
tris sekundes cia normalu, tiek ir turi dirbt
Buvau atjunges peciuko sklendes ir sedyniu priputima, vistiek tas pats, perdaug dirba.. Kai tik nusipirkau masina Rimo servisas man rado vienoj spynoj nuoteki, pakeite maza tokia slangele ir susitvarke, nes pute vos ne postoviai, varikliukas sudege tada pas mane po kokio menesio. Kaip suprantu ne vien pro ten leido, tai vat delto ir numire vel tas varikliukas.. zodziu ziuresiu kur cia kreiptis galima.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-28, 04:47   #417
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Radau pats kur oro nuotekis. Visiskai pamirsau, kad pas mane benzobakas nesirakina nuo centrinio, tai vat kazhkur pakeliui iki jo spynos ir leidzia. Atidarau bagazine, uzdarau ranka spyna, rakinu pulteliu ir girdziu kaip snypscia is desines kazhkur. Kadangi pas mane duju balionas bagazinei, tai nelabai issiardysi ten paziuret kur ten ta slanga nukritus ar skyle atsirado, tai nuspredziau tesiog uzglusint benzobako slanga ant pacio kompresoriaus. Durys, bagazine ir benzobakas pajungti ant vieno pypsiuko, is viso 6 slangos, kadangi pas mane galiniu duru nera, tai variantai is viso 4. Paemiau varzta ir pradejau paeiliui uzkisinet pajungimus.
Dabar rakinu masina ir kompresorius dirba gal kokias 2 sekundes, nedaugiau
Beliko tik shrote normalu ta suduka nusipirkti, kuo uzkisti pajungima, nes varzta idealiai tinkanti nepavyko rast, siek tiek leidzia pro ji

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-28, 07:22   #418
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vanix View Post
Radau pats kur oro nuotekis. Visiskai pamirsau, kad pas mane benzobakas nesirakina nuo centrinio, tai vat kazhkur pakeliui iki jo spynos ir leidzia. Atidarau bagazine, uzdarau ranka spyna, rakinu pulteliu ir girdziu kaip snypscia is desines kazhkur. Kadangi pas mane duju balionas bagazinei, tai nelabai issiardysi ten paziuret kur ten ta slanga nukritus ar skyle atsirado, tai nuspredziau tesiog uzglusint benzobako slanga ant pacio kompresoriaus. Durys, bagazine ir benzobakas pajungti ant vieno pypsiuko, is viso 6 slangos, kadangi pas mane galiniu duru nera, tai variantai is viso 4. Paemiau varzta ir pradejau paeiliui uzkisinet pajungimus.
Dabar rakinu masina ir kompresorius dirba gal kokias 2 sekundes, nedaugiau
Beliko tik shrote normalu ta suduka nusipirkti, kuo uzkisti pajungima, nes varzta idealiai tinkanti nepavyko rast, siek tiek leidzia pro ji
tai realiai paziuret galima kazka paeiliui ijungus ir nuo ko ilgiau dirba ten ir ieskot bedu?

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-04-28, 13:38   #419
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

nevisai, tesiog uzkisi varzhtu kiekviena skyle slangai kompresoriuje, uzdarai nuo pultelio masina ir ziuri kas neuzsidare. Taip as ieskojau kuri slanga benzobako spynos.



4 geltonos desinei uzdaro durys, bagazine ir benzobaka. Raudoni pypsiukai, cia uzkisti galines durys, kuriu pas mane nera.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-07, 19:47   #420
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

Vistiek nepatinka man variklio temperatura, ypac stovint kamsciuose. Pakeistas dabar termostatas, visas ausinimo skystis. Termomova tvarkoje. Tai galvoju dabar praplaut radiatoriu, daugiau variantu kaip ir nera.
Kaip jusu nuomone apie tas priemones, skirtas radiatoriu valymui? Draugas shiaip vale radiatoriu su kazhkokia tai chemija is senuku (antrame golfe) kazhkada, ipyli duodi padirbt 15 minuciu, po to isleidi viska, po to tas pats tik su vandeniu, vel ispyli viska ir jau tik tada antifriza. Jo peciukas po sitos proceduros silde kaip pirtyje, nei vienoj masinoj dar taip silta nebuvo bet ten buvo antras golfas, merse yra kazhkokia tai rizika, kad uzsikims kazhkur kazhkas?
Arba paprasciau butu, kad kas parekomenduotu koki garazini servisa, kur man isimtu radiatoriu ir konkreciai ji isvalytu.. jauciu tarp dveju radiatoriu gali but purvas ir dulkes..

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2013-05-07 19:57 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.