Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-11, 14:51   #431
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Na grazus sitie r19 tavo ratukai, bet as manau galima rasti geresni varianta.. Na amg ratai nuo cls, na kur pas mane yra, man jie labai grazus, ir tinka sitam modeliui nesvarbu ar sedanas ar coupe, bet jie tokie santurus, o jei labiau isikirt tai as zinau kokius imciau.. Esu mates pora sykiu skelbimuose.. Zodziu tokie poliruoto metalo+ balti ir toks derinys labai grazus, jei idomu rasciau fotke, bet kzkas is forumo sake, kad jie nera patikimi, ir reikia saugotis duobiu.. Bet vaizdas tai belekoks izdejus tuos ratus.. O tavo amg ratukai manau labiau bangiui tinka, na ir cl tinka, bet yra ir labiau tinkanciu, taigi geriau neinvestuok, jei nori graziau kazko, jamk kazka brangesnio

  Cituoti
Old 2011-08-11, 15:25   #432
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Na as ilgai ieskojau sitai masinai ir man tinkamiausias variantas yra sitie. Nuo naujesnio modelio kazkaip nesiZiuri. Jeigu dazyt viduri sidabrine, o sonus tamsia spalva. Ratas vizualiai mazesnis atrodys. O jeigu viduri dazyt masinos spalva, irgi netiks. Poliruot nenoriu, nepatinka man. Gamykloje jie buna nepoliruoti.

  Cituoti
Old 2011-08-11, 15:34   #433
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

nu cia sunku ka patarti istikro nes ratai tokie paprasti ,labai kazko neprigalvosi ir isvis man ant w215'to tinka va tokie ratai kaip zemiau idejau ,kitokiu net neieskociau

http://www.google.lt/imgres?q=w215+m...w=1334&bih=654

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-11, 15:43   #434
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

didele masina, dideles palanges ir didelis garsas ISPUDINGAI !

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-11, 15:54   #435
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

jei ketini pasilikti savuosius, as tai centra dazyciau juoda, o palange arba poliruociau, o jei tau nepatinka poliravimas ir spindejimas, tai nudazyciau sidabru.. Visai neblogai atrodytu ratai su palange.

  Cituoti
Old 2011-08-11, 16:00   #436
ruškė
 
ruškė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-08-06
Gyvenamoji Vieta: KAUNAS
Pranešimai: 1,254

ruškė is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ruškė per Skype™


Standartinis

kad ta juoda ne prie ko . reiktu dazyti masinos spalva palange o centra blizgia sidabrine,tikrai turetu atrodyti idomiai gal net kas is fotosopo meistru cia pasireikstu

ruškė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-11, 16:20   #437
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ruškė View Post
kad ta juoda ne prie ko . reiktu dazyti masinos spalva palange o centra blizgia sidabrine,tikrai turetu atrodyti idomiai gal net kas is fotosopo meistru cia pasireikstu
na cia aisku kiekvienam pagal skoni, bet masinos spalva dazyti ratus yra tiesiog absurdas
Ratai dazomi arba juodai, arba baltai, arba sidabras. O ten zalsvai, meslvai, raudonai ir kitom spalvom man tai juokingai atrodo.. Ir palanges nereikia dazyti tamsia spalva, nesimatys ar ten padanga ar ten lietnykas.. Jei dazyt tai tik centra, o palange visada buna poliruota, arba sidabrine.

  Cituoti
Old 2011-08-11, 17:16   #438
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Poliravimas gal ir nieko, bet nepraktiska siaip ideja dazyt juodai, palange palikt sidabro spalvos visai nieko gal. Juodi ratai ispudingai ziurisi ant juodos masinos, bet o kaip mano? Nu ji tokia baklazanine spalva

  Cituoti
Old 2011-08-11, 17:24   #439
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Poliravimas gal ir nieko, bet nepraktiska siaip ideja dazyt juodai, palange palikt sidabro spalvos visai nieko gal. Juodi ratai ispudingai ziurisi ant juodos masinos, bet o kaip mano? Nu ji tokia baklazanine spalva
Nedažyk juodai, pigiai atrodys tokie ratai

sapnelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-11, 17:30   #440
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Poliravimas gal ir nieko, bet nepraktiska siaip ideja dazyt juodai, palange palikt sidabro spalvos visai nieko gal. Juodi ratai ispudingai ziurisi ant juodos masinos, bet o kaip mano? Nu ji tokia baklazanine spalva
ant tamsios masinos ziuresis gerai juodas centras, ir palange sidabrine.
O del poliravimo, tai as tavo vietoj poliruociau.. visai kitas vaizdas kai palange blizga kaip chromas, negu kai tiesiog palange sidabrine.. O del nepraktiskumo tai jei nenudauzai ratu du sezonus minimum atlaiko.. pasidomek daugiau tuo poliravimu, nieko ten nera blogo.. Nuema metalo siek tiek, kad paliktu grazus blizgus metalas, ir tada uzlakuoja, atrodo tikrai super.

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.