Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-05-10, 17:41   #451
M'Bejus
 
M'Bejus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-10-30
Gyvenamoji Vieta: Utena
Pranešimai: 699

M'Bejus is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę M'Bejus per Skype™


Standartinis

O kondyskes ventiliatoriai abu sukasi?

__________________
'95 C180
M'Bejus neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-10, 17:44   #452
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

abu.

Aj, dar tiesa, rado kad recerkuliacinis siurblys neveikia, tas kuris salia kiausu stovi. Bet visi sako, kad 100% jis cia niekuo detas. Reiktu man ji vistiek pasikeist... Gal kas turi ji atskirai parduot? Nes shrotuose jis eina kartu su kiausais ir praso uz viska 220 litu.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-10, 17:53   #453
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

jeigu tiks nuo w220, tai turiu net ne viena pora kiausu ir ta pompa, bet rekomenduociau tau isideti nauja. nes as pasikeiciau ir po savaites vel sugedo. jie kai uzdziuna, ragas buna

  Cituoti
Old 2013-05-10, 17:54   #454
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

hm, reikes pasidomet kiek nauja kainuoja..

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-10, 21:05   #455
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

sepetukus pasikeisk

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-11, 02:33   #456
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

zodziu pasikeiciau ta bloka, kiausu ir recirkuliacinio siurblio. JAU temperatura mazesne tapo, pavazinejau su kickdown'ais kad kaip reikiant susilt motora - 102 ir nedaugiau, nors tu ka. (Prisiminiau kaip sita masina vaziuoja seniai taip nelaksciau)
Jau beveik apsidziaugiau, kad problema isspresta, bet veliau pastovejus kiek ilgiau ant laisvu vistiek temperatura pakylo iki 106, bet dabar nors pagazuoji bishki ir krenta iskart, anksciau gazuok kiek nori, nieko realiai neduodavo.
Pabandziau prapust kiekviena ta tosolo pajungima ant seno recirkuliacinio bloko, vienas labai sunkiai prasipucia, tai prasosi tokia isvada, kad cia ir buvo kamstis sistemoje.
Ir stai ka man atrase vienam forume:
Citata:
Finally, solved temperature problem, it was Temp gauge. Today I replace the sensor with new one(only 14$). Difference between real coolant temp. and temp. gauge is about 5'c. My car is '95 S320. After replace the new temp. gauge sensor with your CH_V2, coolant temp. never exceed 95'c even in hot weather with air conditioner on. Before installing CH_V2 and new temp. gauge sensor, my car's coolant temp. is 100~110C, sometimes over 115C
tai atsiliepimas pirkejo. CH_V2 tai toks tweak'as, su kuriuo pagalba papildomi ventiliatoriai isijungia jau prie 95C.
http://www.k6jrf.com/MB_S500.html
Is nuotraukos netempia tas daiktas ant 85$, kita savaite suzinosiu, gal iseis kazhka panasaus pagamint paciam

Hunter, greiciausiai buvo teisus. Bus parejas temperaturinis davyklis pas mane. Kita savaite pakeisiu ir tikiuos pamirsiu sita problema.. nes realiai daugiau nera ka keist, pompa patikrinta, tikrai veikianti.

__________________
'04 MB С55 AMG

Paskutinį kartą redagavo vanix; 2013-05-11 02:59 val.
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-17, 09:53   #457
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

toliau kariauju su antifrizo temperatura..
Pakeiciau temperaturinius daviklius. Su elektriko pagalba atsirado pirmas rezimas papildomu ventiliatoriu, galvojau jie tik su kondishke isijungia, pasirodo ne tik. Ir padare jis man apgavyka, del kuriuo tie papildomi ventiliatoriai suveikia anksciau. Bet velgi kamsti stovint tam pirmam rezimui nepavyksta numust temperatura, tik prie kokiu 105 isijungia antras, dar galingesnis ir temperatura krenta.. Dabar pareguliavo, kad dar paankstint tuos rezimus. Testuosiu..
Rusu forume man visi iki vieno sako keist antifrizo bakelio kamsti i nauja. Nors man asmeniskai nedaeina kam ji keista, kai pro ji antifrizas neiseina. Tipo iseina slegis pro ji ir del to cirkuliacija ne tokia kokia turi but?

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-17, 10:12   #458
hardas999
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-12-11
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 3,063

hardas999 is on a distinguished road



Standartinis

Na jeigu sako, reiškiasi taip gali ir būti. Kaip sakant jeigu jau užsikabliavai su ta problema tai eik iki galo

hardas999 neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-17, 10:19   #459
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

kamstis naujas intercars'e (febi bilstein) - 16 lt, originalas silberyje - 82 lt

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-17, 13:21   #460
TomasJ
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-06
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 47

TomasJ is on a distinguished road



Standartinis

Aušinimo sistemoje turi būti tam tikras slėgis. Nėra slėgio - prasta cirkuliacija, kaista. Jeigu dangtelis jau atgyvenęs ir nebe sandarus, jį reikėtų pasikeisti. Pavyzdžiui, pas mane buvo suplyšusi ir sutrūkinėjusi ta guma. Aš ir buvau nustebintas, kai Silberauto tiek užsiprašė už dangtelį

TomasJ neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.