Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-09-21, 10:45   #481
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

paziurek ebay.com error free led plate lights. Pas mane irgi sudetos baltos lemputes i numerio apsvietima, atrodo ziauriai gerai, kaip pas naujus bmw buna gamykliskai jau. O i prieki as irgi susidejau ledus, tai nieko gero, kazkokie melsvi/zalsvi, galejau palikt geriau geltonas gabaritines lemputes. Man prieki junge elektrikas, ten reikejo lituot varza, ir pajungt paprasta halogena, kad nemestu klaidos...

P.S. feibi, pas tave nebuna, kad cl'as uzmirsta uzdaryt langus, kai uzdarai duris? as pastebejau, kad pas mane kai uzdarau duris, ir nepalaukiu kol uzsidaro langas, o iskart vedu, tai kartais ir nebeuzsidaro langai, pasilieka prasidare kokia nesamone speju kai uzdarau duris ir vedu iskart, kazkas susigliucina vedant, ir nebeuzsidaro o jei nevedu iskart uzsidaro tvarkingai

  Cituoti
Old 2011-09-21, 23:39   #482
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Jojo, man su priekiniais taspat. Melyni ir dar desinysis klaida meta kazkodel. Klaikiai atrodo, palikau geltonus, bet irgi prastokai atrodo. Ir pirkau kokius 3 komplektus.
priekines LED kainuoja apie 60LT komplektas
Numeriu apsvietimo kainavo apie 20-30
O i salona po pora litu, nes ten nereikia su varza, nemeta klaidos

O del langu, tikring galiniu langu bloka (Gal SAM'as vadinasi, nepamenu...) buvo man, kad nesidarinejo, keiciau, ar tai taisiau, nepamenu. bet retkarciais buna keleivio durys. Bet gal kaip blogai duris uzdaro, nezinau. Bet paspaudus vairuotojo langa kad uzsidarytu, uzsidaro abu

  Cituoti
Old 2011-09-22, 11:18   #483
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Jojo, man su priekiniais taspat. Melyni ir dar desinysis klaida meta kazkodel. Klaikiai atrodo, palikau geltonus, bet irgi prastokai atrodo. Ir pirkau kokius 3 komplektus.
priekines LED kainuoja apie 60LT komplektas
Numeriu apsvietimo kainavo apie 20-30
O i salona po pora litu, nes ten nereikia su varza, nemeta klaidos

O del langu, tikring galiniu langu bloka (Gal SAM'as vadinasi, nepamenu...) buvo man, kad nesidarinejo, keiciau, ar tai taisiau, nepamenu. bet retkarciais buna keleivio durys. Bet gal kaip blogai duris uzdaro, nezinau. Bet paspaudus vairuotojo langa kad uzsidarytu, uzsidaro abu
kad ta bloka keitesi praitas savininkas, nes jam isvs nesidarinejo langai galiniai.. Na dabar viskas ok, bet kartais uzsigliucina visdelto

  Cituoti
Old 2011-09-22, 14:54   #484
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

feibi jei nesunku, gali nakti salona pafotkinti? idomu paziuret kaip nakti visos knopkes sviecia

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-22, 17:48   #485
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Paulius140 View Post
feibi jei nesunku, gali nakti salona pafotkinti? idomu paziuret kaip nakti visos knopkes sviecia
na gal pas feibi kitaip, as senai dar kai tik ispopuliarejo tie LED, i e46 buvau susimetes, o draugas i a6 cepelina.. Tai ka as zinau... Nu nekazka atrode, nekazka.. Kazkaip neryskiai sviete, ir taip kaip tiurlingas atrode.. Gal ten pas feibi kokie galingesni, rimtesni ledai dabar jau stovi ir graziai ziurisi.. Beje, feibi, jei fotkinsi, nefotinkt su islaikymu, nufotkint tiesiog kaip naturaliai atrodo..

  Cituoti
Old 2011-09-22, 23:46   #486
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Nelabai manau matysis, bet pabandysiu. I mygtukus as nedejau ledu, Nes spidometras cl'e ir tai baltas kaip sniegas, tai taip pat ir lemputes sviecia. Nu man jos sviecia daugiau nei dvigubai galingiau uz paprastas kaitrines, ir tikrai netiurlingas, nes ryskiai balta (kaip dienos diodiniuose zibintuose ant nauju masinu). Ir atrodo ne pigiai, o kaip tik prabangumo duoda. Viduj jau pries metus isidejau, siaip buvau isidejes ant bajerio paprastas, klaikiai atrode ir praktiskai prieblanda palygint su paprastu

  Cituoti
Old 2011-09-23, 00:39   #487
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

idomu butu kada realiai apziuret kaip sveicia tos numerio apsvietimo lemputes. Tavo masinai jos turetu tikt, mano jau nebe, persena

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-23, 08:46   #488
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Feibi atlek i meeta butinai apziuresim tavo ledus kaip sviecia ir nereix fotkiu

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-09-23, 09:15   #489
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

Feibi, neik, nebeliks pas tave nei lempuciu ))) nei ratu

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-03-15, 18:05   #490
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Labai greit atejo lempos, per savaite kazkur

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.