Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-08-25, 15:07   #41
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,968

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė monza View Post
tai sitaip skaiciuojant,tai skaiciuok,kad ir bendzo ir duju,galima gaut papigiai. turejau jaguara x-type,tai buvau prasimuses duju po 1 lt,tai nei su jokiu dyzeliu pigiau nepavaziuosi. ir pas mane kazkaip greitai persijungdavo,ziema nedaugiau 2 km reikdavo nuvaziuot.
Vel prasideda tema be galo))) dz ir duju privalumai ir minusai

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-25, 16:21   #42
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Monza, duju pigesniu gauti tai turbut panasiai kas ir laimet loterijoj... Tai yra labai sunku. Benza gauti pigiau, irgi yra velniskai sunku. O dyzeli? Visu imoniu masinos skraido vien praktiskai ant dyzelio, visi vadybininkai, visi kroviniai vien ant dyzelio, furos vien ant dyzelio.. o daugiausiai nuo ju ir eina nusukt.. Taigi, juk pats supranti kad lengviau prasimust pigaus dyzelio, nei duju ar benzo..

stepaskeda > kai dujos persijungia jauciasi, bet tai yra labai silpnas, vos juntamas truktelejimas. Kad ant benzo ir ant duju vienoda trauka, tai grynas bullshit.. Tiesiog jei nejauti tu to skirtumo, negalima teigti kad jo nera.. Pabandyk su g metru ismatuot. Na bet as ne apie tai.. as turejau omenyje, kad ziemom daznai tenka vazinet atstumais po 2-3km, tai varikliui atsalus nespeja nei i dujas perjungt.. Nebent pakoreguosi temperatura labai zema, bet tai irgi nera sveika.. pvz kur deda rimta iranga, pvz dabar iseina gamykliniai opel astros ir kiti gaminiai su gamykloje imontuota lpg duju iranga, ten persijungia tik ties 90 laipsniu.. Kazka tai sakyt turetu, jei gamintojai taip daro.. kazkoki sau pasilieka saugikli.. Uk, olandijoj dedamos dujos, maziau 60 laipsniu niekas nedaro, net jei ir prasysi.. kitaip neduos garantijos. Taigi, problema ta, kad reikia gerokai palaukt kol perjungia ant duju, kas vazineja didelem distancijom tai nesudaro trukumo, bet man tai nemazas trukumas

pucenas, tas ir erzina mane, kai kyli ir ties redline, dazniausiai apie +- 4 tukst apsuku permeta i benza.. Jei vaziuoji dujom tai vaziuok.. ta turejau omeny savo poste..

P.S. as pats su lpg vazineju, bet tai tik pastebejimai is mano puses.. Visa gyvenima vazinejau su lpg, ir siek tiek dyzeliu.. Tai man vistik dyzelis labiau prie sirdies.. Bet tik gaunant dyzelio pigiau..

  Cituoti
Old 2011-08-25, 16:26   #43
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,968

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

O kas tave erzina, kad supypsi ? ir zinai, kad jau vaziuoji ant benzo ?
o, kad pejunge ties 90 laipsniu tai pats kaltas nuvaziuok ir sumazins temperatura jai per velai tau ijungia. o trauka, as kai vazinedavau su dujom tai nejauzdavau tikrai skirtumo, na aisq nematavau su niekuo, bet nejauciau as jo tikrai.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-25, 16:26   #44
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,954

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Tai jei ant 90 laipsniu tik perjungia, tai salta ziema visai su dujom nepavaziuosi, nes jos taip ir neisijungs .lietuvoj brc kai deda persijungia nuo 30laipsniu

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-25, 17:21   #45
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
Jeigu permeta and benzo spustelėjus kickdowną arba ant didelių apsukų, reiškia jūsų dujos blogai sureguliuotos. To neturi būti jokiu būdu. Pas mane stovi gana senos dujos (tiesioginės), bet sureguliuotos - jokių permetimų ant benzo nebūna.
prie ko cia tas reguliavimas ir permetimai? Siaip tai del duju reduktoriaus.. Jei galingas variklis paprastai dedami du reduktoriai, tai isgelbsi perjungimo i benza.. O siaip praktiskai visom irangom ties 4-5stukom apsuku padaryta su uzlaikymas kad mestu i benza, vairuotojo net neinformuojant

  Cituoti
Old 2011-08-25, 18:23   #46
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,162

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

Nu nezinau, man asmeniskai ant benzo kazkaip daug smagiau vaziuojasi, tokia lyg lengvesne masina patampa.

A, ant duju permeta irgi ivairiai, vasaros pradzioj kai baisiai silta buvo tai ryte uzkures masina, pavaziavau koki max 250m is leto ir man permete ant duju, ziemom tai aisku daug liudnau, tenka ne viena km prasukt kol pagaliau permeta.

__________________
EX '95 MB100 2.4d, '99 W168 1.4, '01 BMW 316i, '01 S430L, '00 Corvette C5, '02 Corvette C5, '02 BMW 520d, '05 Renault Espace IV, '10 Ford Mustang, '06 Audi Q7,' 07 Toyota Corolla Verso, '15 Ford Chausson
Dabar '11 BMW F10 520d
Fanax neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-25, 19:19   #47
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Arce View Post
O paskui atleidus tapkę, atgal į dujas nejungia ir toliau vairuotojo neinformavus važiuojama benzinu. Protinga.
deja...

  Cituoti
Old 2011-08-25, 20:40   #48
kosmaras
 
kosmaras's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-07-30
Gyvenamoji Vieta: Kaunas/ Šilutė
Pranešimai: 257

kosmaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Kokie dar perjunginejimai jai dugnais vaziuoji?? Nustato juk viska kada ir kaip persijunge ,pas mane pvz jai an duju kyli pirma iki red line ,antra... ir viskas automatiskai junge an benzo. Tai cia kazka kolega nesamone parasei, arba mea nesupratom.
man per kiek laiko turiu mersa niekada uzmynus nebuvo persimete ant benzo.

kosmaras neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-25, 20:45   #49
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,968

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

O man kai dejo klause ar nori, kad perjunkti sakau dv padaryk, kad perjunktu nes as isivaizdavau, kad skirsis trauka an duju ir an benzo. Tai taip ir pasiliko neperstate O gal tu niekad nevarei dugnais kiek eina iki kokiu 170 Km/h

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-08-25, 20:50   #50
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
O man kai dejo klause ar nori, kad perjunkti sakau dv padaryk, kad perjunktu nes as isivaizdavau, kad skirsis trauka an duju ir an benzo. Tai taip ir pasiliko neperstate O gal tu niekad nevarei dugnais kiek eina iki kokiu 170 Km/h
dzipai ne tam skirti

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.