Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-10-16, 20:15   #5171
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Nesupyk, bet tai tikrai yra juokinga, kai perki mašiną, kuri neatitinka tavo galimybių... Man pavyzdžiui, atrodo kvailai, kai nusiperka kas nors S klasę, A8 ar BMW 7-uką ir deda į jį dujas, nes pinigų neturi pilti benziną, o dyzelinis variantas - per brangus... O čia dar ir motoras įdėtas, kuris yra ryškiai per silpnas šiam modeliui. Aiškiai toks automobilis ne tavo finansinėms galimybėms yra, nes atitinka visus taupymo kriterijus...:
> Pirkai sudrožtą, į kurį dar reikės investuoti,
> Toks motoras yra silpnas S klasei, o ant Long'o iš viso liaudiškai tariant - šlamštas,
> Dedi dujas į patį pigiausią variantą,
> Pirkai buvusį taxi, nes paprasto neįperki...
Tokie automobiliai yra pasipuikavimui prieš kitus, kad va: "Aš turiu limuziną, o tu su Golf'u važinėji...", bet kai taupyta(-oma) per visus galus, per kur tik buvo galima jį perkant, tai... Tikrai yra juokinga na, bet neįsižeisk. Sėkmės eksplotuojant jį...
Nu ... Atsidaryk savo tema ir paziurek koki buvai issirinkes CLK modeli, kuri as apziurejau. 100 kart blogesnis ir 1000 kart labiau nujotas. Zmogu reikia pagriti uz tokius darbus, kad imasi ir atstatineja. Man tai bloga darosi nuo tokiu gudruoliu, kaip tu. nematau nieko gedingo pilti dujas... I 2.0 varikli dujos - tai normalu, o jei jau didesni - tai reiskia - varguolis? Atsimink visam gyvenimui, kad pinigu turi tie, kurie moka taupyti, o tu matomai neturi ir neturesi. Neisizeisk ir sekmes ieskant ledinio CLK

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:20   #5172
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Butent, menas yra moketi isleisti pinigus.

__________________
Ex W210 2.2D
Ex W210 3.0D
Ex W203FL 2.2cdi
Ex W210FL 3.2cdi
Ex W220FL
?
egise neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:20   #5173
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,954

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Nu ... Atsidaryk savo tema ir paziurek koki buvai issirinkes CLK modeli, kuri as apziurejau. 100 kart blogesnis ir 1000 kart labiau nujotas. Zmogu reikia pagriti uz tokius darbus, kad imasi ir atstatineja. Man tai bloga darosi nuo tokiu gudruoliu, kaip tu. nematau nieko gedingo pilti dujas... I 2.0 varikli dujos - tai normalu, o jei jau didesni - tai reiskia - varguolis? Atsimink visam gyvenimui, kad pinigu turi tie, kurie moka taupyti, o tu matomai neturi ir neturesi. Neisizeisk ir sekmes ieskant ledinio CLK
Labai geras pasakymas tiems, kurie nepripazista duju

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:34   #5174
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Nesupyk, bet tai tikrai yra juokinga, kai perki mašiną, kuri neatitinka tavo galimybių... Man pavyzdžiui, atrodo kvailai, kai nusiperka kas nors S klasę, A8 ar BMW 7-uką ir deda į jį dujas, nes pinigų neturi pilti benziną, o dyzelinis variantas - per brangus... O čia dar ir motoras įdėtas, kuris yra ryškiai per silpnas šiam modeliui. Aiškiai toks automobilis ne tavo finansinėms galimybėms yra, nes atitinka visus taupymo kriterijus...:
> Pirkai sudrožtą, į kurį dar reikės investuoti,
> Toks motoras yra silpnas S klasei, o ant Long'o iš viso liaudiškai tariant - šlamštas,
> Dedi dujas į patį pigiausią variantą,
> Pirkai buvusį taxi, nes paprasto neįperki...
Tokie automobiliai yra pasipuikavimui prieš kitus, kad va: "Aš turiu limuziną, o tu su Golf'u važinėji...", bet kai taupyta(-oma) per visus galus, per kur tik buvo galima jį perkant, tai... Tikrai yra juokinga na, bet neįsižeisk. Sėkmės eksplotuojant jį...
tu vapse krantas totalus esi.. pats nuo mondeo persokes putoji cia.. koks tau skirtumas ar per silpnas tas motoras, ar ne ? ne tu vazineji,gal zmogui sitam 3,2 pats tas, ir isvis pats net dureliu banginio gal nenusipirktum.. ar tu cia is pavydo sneki? vat grynas lietuvis tu esi, ne kad pagirti, palinketi sekmes tvarkant ji, tai tu savo durna nuomone cia sakai.. visu pirma kalbedamas apie kitus, juos kritikuodamas pazek ka turi pats ir ar isvis tu dar toki nusipirktum... sekmes tau, nes man gaila tokiu zmoniu.. ai, beja, Fordu klubas yra lietuvoj, ten uzeik, nes man nervas ima ant tokiu kaip tu, vaziaves isvis su banginiu? daug kas ant duju vazineja ir kas cia tokio? naujausi bmw, audi pila dujas, tai pagal tave jie yra varguoliai visiski, bet su jom vazineja kad kitiem golfu vairuotojam irodytu kazka? atsigauk

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:41   #5175
Fanax
 
Fanax's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,162

Fanax is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Atsimink visam gyvenimui, kad pinigu turi tie, kurie moka taupyti, o tu matomai neturi ir neturesi.
Geriau ir nepasakyčiau

__________________
EX '95 MB100 2.4d, '99 W168 1.4, '01 BMW 316i, '01 S430L, '00 Corvette C5, '02 Corvette C5, '02 BMW 520d, '05 Renault Espace IV, '10 Ford Mustang, '06 Audi Q7,' 07 Toyota Corolla Verso, '15 Ford Chausson
Dabar '11 BMW F10 520d
Fanax neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:45   #5176
Rykštė
 
Rykštė's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-07-06
Pranešimai: 5,245

Rykštė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Nesupyk, bet tai tikrai yra juokinga, kai perki mašiną, kuri neatitinka tavo galimybių... Man pavyzdžiui, atrodo kvailai, kai nusiperka kas nors S klasę, A8 ar BMW 7-uką ir deda į jį dujas, nes pinigų neturi pilti benziną, o dyzelinis variantas - per brangus... O čia dar ir motoras įdėtas, kuris yra ryškiai per silpnas šiam modeliui. Aiškiai toks automobilis ne tavo finansinėms galimybėms yra, nes atitinka visus taupymo kriterijus...:
> Pirkai sudrožtą, į kurį dar reikės investuoti,
> Toks motoras yra silpnas S klasei, o ant Long'o iš viso liaudiškai tariant - šlamštas,
> Dedi dujas į patį pigiausią variantą,
> Pirkai buvusį taxi, nes paprasto neįperki...
Tokie automobiliai yra pasipuikavimui prieš kitus, kad va: "Aš turiu limuziną, o tu su Golf'u važinėji...", bet kai taupyta(-oma) per visus galus, per kur tik buvo galima jį perkant, tai... Tikrai yra juokinga na, bet neįsižeisk. Sėkmės eksplotuojant jį...
o jau maniau pilnatis praejo,bet cia tau ne del menulio-cia del galvos bedu.

__________________
The best or nothing!
Rykštė neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:47   #5177
egise
 
egise's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-10-06
Pranešimai: 4,038

egise is on a distinguished road



Standartinis

Na manau jis cia negryz. Nors zinat tokius tai gal dar ir pasireiks.

__________________
Ex W210 2.2D
Ex W210 3.0D
Ex W203FL 2.2cdi
Ex W210FL 3.2cdi
Ex W220FL
?
egise neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:53   #5178
Paulius140
 
Paulius140's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,678

Paulius140 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Paulius140 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Banginis999 View Post
Na manau jis cia negryz. Nors zinat tokius tai gal dar ir pasireiks.
nu pvz negaleciau taip uzrekt ant forumo senbuvio kaip uzrekiau ant Mb777, bet kai ateina naujokas ir kiekvienoj temoj vis irodineja kaip gyvent reikia, tai biski tampyt pradeda

Paulius140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 20:53   #5179
ilmarelis
 
ilmarelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-01-16
Pranešimai: 857

ilmarelis is on a distinguished road



Standartinis

ziaurus jis logikos nera....visi taupo ir jis ne isimtis...kam pilti benza po 5 litus beveik,jei gali pilti per pus pigiau dujas??juk cia ne nauja masina,jau tipo nelygis....

ilmarelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-10-16, 21:08   #5180
Sanco
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-09-03
Pranešimai: 21

Sanco is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MB777 View Post
Nesupyk, bet tai tikrai yra juokinga, kai perki mašiną, kuri neatitinka tavo galimybių... Man pavyzdžiui, atrodo kvailai, kai nusiperka kas nors S klasę, A8 ar BMW 7-uką ir deda į jį dujas, nes pinigų neturi pilti benziną, o dyzelinis variantas - per brangus... O čia dar ir motoras įdėtas, kuris yra ryškiai per silpnas šiam modeliui. Aiškiai toks automobilis ne tavo finansinėms galimybėms yra, nes atitinka visus taupymo kriterijus...:
> Pirkai sudrožtą, į kurį dar reikės investuoti,
> Toks motoras yra silpnas S klasei, o ant Long'o iš viso liaudiškai tariant - šlamštas,
> Dedi dujas į patį pigiausią variantą,
> Pirkai buvusį taxi, nes paprasto neįperki...
Tokie automobiliai yra pasipuikavimui prieš kitus, kad va: "Aš turiu limuziną, o tu su Golf'u važinėji...", bet kai taupyta(-oma) per visus galus, per kur tik buvo galima jį perkant, tai... Tikrai yra juokinga na, bet neįsižeisk. Sėkmės eksplotuojant jį...
Nesupyk, bet tavo post'as yra juokingas. Ar tau reikės su tą mašina draugoti ir iš vietos staigiai šaut? Manau visų pirmą yra komfortas, o tada tik galia. Aš irgi nusipirkau w220 5l su dujom, nes būtų tiesiog apgailėtina piltis benzą su tokiais nerealiais lt akcizais. Plius man visai smagu su juo važinėti ramiai ir niekur neskubant.
Gyvenčiau arabų emiratuose tai man giliai būtų tos dujos. Matai, visada reikia rinktis optimaliausią variantą, bet visų pažiūros skirtingos. Vertinu tavo nuomone, sekmės mokant už benziną vagių valstybei (sarcasm)

Sanco neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.