Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-11-09, 14:18   #51
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SSS klase View Post
Labai matytas mersas Panos savaitgaliui jau paruostos
Aciu aciu.. tai savaitgali susipiesim lyg ir dar vienas draugelis zada buti,bet nera dar garantijos del jo

  Cituoti
Old 2011-11-09, 14:28   #52
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Stengiuosi ir as kieme nelaikyti masiniuko
Turi galvoje tuos ratus kur Apple foto atsiunte ant E kl.?
O kas liecia ratus tai lieka ik 2 variantai vasarai, R-18 arba R-19. Komfortas ir pakabos detalems manau labiau patinka R-18 ?
Komfortui ir važiuokliai labiausiai patinka R16 ir ištiesu nežinau ar bus jau didelis skirtumas tarp R18 ir R19. Reikia meistru klausti, arba forumiečių, kurie turi tokius ratus užmove.

Man pačiam teko važinėti su CLS R20 ir R18, tai skirtumas jaučiasi smarkiai. Su R18 daug maloniau važiuoti, nes su R20 buvo kaip su mediniais ratais. Kaip būtų su R19 sunku pasakyti.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-09, 14:30   #53
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Labai gerai langus uztamsinai! Kokia cia plevele?
Tamsinau per pazistama,plevele nezinau kokia,bet sake lyg ir amerikietiska.Uztamsino gal ir neblogai,bet tamsinant skilo galinis stiklas apie 7 cm. tai uz tamsinima net pinigu nepaime.
Skilimas momentaliai isplito iki 20cm. Radau meistra kuris bande kliju pagalba ji sutvarkyti,deja nepavyko,tai tik pragreze,kad toliau neskiltu.
Dabar jau radau galini stikla,naudota uz 600lt. Tik nezinau jis pas mane koks skaitesi, buvo melynas ar zalias?
Nes ziurint tai is vis atrodo pilkas

  Cituoti
Old 2011-11-09, 14:46   #54
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

brangus tamsinimas gavosi
Taip, kalbejau apie situos: http://viper.dragtimes.com/E55/2005-...CLS-Wheels.jpg
Kas del ratu, tai girdejau, kad tarp R18 ir R19 skirtumas mazai jauciasi, kaip is tikruju nzn, galiu tik pasakyt, kad tarp R17 ir R19 skirtumas akivaizdus.

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-09, 14:46   #55
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Mersiukas tvarkingas is isores, numeriukas irgi geras! ratlankiu r19 longui tai min, na ir facelifto prasytusi ,o visa kita liuks

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-09, 17:17   #56
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,140

simaso will become famous soon enough



Standartinis

tai galima 18 ratus dėt su aukštesnėm padangom

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-09, 21:53   #57
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Eiiii! Jokiu budu nedek deveto lango. Neveiks antenos, pasildymas, ir tures det gumini apvada, kuris klaikiai atrodys. Zinau, nes pats keiciausi sau stikla, kai ismuse. Galiu tau suorganizuoti originala uz +- 1000eur.
Tavo vietoj isvis nekeisciau nieko. I jeigu jis suskalde stikla, tai tegul ir moka. Su tripleksais gi atsargiai reikia...

  Cituoti
Old 2011-11-09, 22:23   #58
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Eiiii! Jokiu budu nedek deveto lango. Neveiks antenos, pasildymas, ir tures det gumini apvada, kuris klaikiai atrodys. Zinau, nes pats keiciausi sau stikla, kai ismuse. Galiu tau suorganizuoti originala uz +- 1000eur.
Tavo vietoj isvis nekeisciau nieko. I jeigu jis suskalde stikla, tai tegul ir moka. Su tripleksais gi atsargiai reikia...
Teisingai sako: suskalde,tai tegu ir moka ir ,kad neeme pinigu tai cia ne pliusas,nes pats matai kiek stiklas kainuoja ir uz tamsinima itariu kokius 300Lt tik reiktu moket.Man tamsino stiklus(ne mb) ir galinio stiklo sildyma pazeide ir silde mazdaug tik 10%,tai pasikeiciau stikla,o jis apmokejo.Aisku teko pasipykt,bet jo kalte akivaizdi,tai ilgai "nesisparde"

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-09, 22:42   #59
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

jooooo

va nuo šios temos ir reikėjo pradėt tavo klausimyną forume. Tada niekas nebūtų traukęs per dantį dėl ratų išvirtimo ar kitų bėdų klausinėjimo ir laiko tempimo.

prisipažinsiu, nors man 220 nepatinka kaip modelis (tačiau čia tik mano nukrypimai), bet tavoji komplektacija ir salonas be komentarų. Ir paskaitęs tavo merso atsiradimo pas tave istoriją (ko anksčiau nei vienas mes nežinojome) norisi man atsiimti beveik visus lazdavojimus ir savo "šmaikščius" pajuokavimus tavo atžvilgiu.

Sėkmės kelyje ir kad nedrebėtų kardanas


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2011-11-09 22:48 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-11-09, 23:21   #60
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Eiiii! Jokiu budu nedek deveto lango. Neveiks antenos, pasildymas, ir tures det gumini apvada, kuris klaikiai atrodys. Zinau, nes pats keiciausi sau stikla, kai ismuse. Galiu tau suorganizuoti originala uz +- 1000eur.
Tavo vietoj isvis nekeisciau nieko. I jeigu jis suskalde stikla, tai tegul ir moka. Su tripleksais gi atsargiai reikia...
Na,kad jau uzsakes stikla esu,ji ispjove ir ryt jau turetu atvezti man.
Klausinejau,del tu pasildymu,antenu ir t.t. tai sake ,kad viskas veiks. Ijungs fiske ir vsio.Na bus matyt istikruju
Siaip ta stikla man surado vienas pazistamas,kuris taip pat vazineja W220,atrodo lyg ir zino apie juos daug ir t.t.
Ziuresiu kaip bus,nepabandes-nesuzinosi jei bus blogai-daugiau i ji nesikreipsiu del daliu

  Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.