Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t.

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-06-17, 14:32   #51
Karolis
 
Karolis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-06-03
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 394

Karolis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Nu pabandysiu. Busiu ziauriai priekabus Pafotkinsiu su telefonu. Lauksiu jusu nuomones apie bendra vaizda salone.
Laukiam nesulaukiam

Karolis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-17, 21:24   #52
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Paziurejau ta sedevra. Ciupinejau gal valanda. Bandziau visas imanomas ekvalaizeriu pozicijas. Garso kokybe tiesiog bjauri. Imanoma klausytis tik tyliai. Tik siek tiek garsiau uzsuki... Atrodo ausis nupjaus. Ne muzika, o triuksmas. Atrodo taip pat kaip ir tie gaidziai kur islenda ekranai. Pultelis puse velnio. Vaizda DVD irgi toks... Man pasirode blankokas, per mazai kontrasto. Bandziau skambint per bluetooth. Tai geriausias bajeris. Net telefono melodija groja per garsiakalbius. Reziume toks : bandziau buti ne toks reiklus, atsiveziau net originalu madonos kompakta, bet net jo nesugebejo gerai, erdviai ir be iskraipymu isgroti. Nesakau, kad jis blogas tiesiog ne mano ausiai Isidejau atgal bekeri tai kaip kino teatre pasijutau po tos sarmankes. Sakiau: aciu, pagalvosiu Spekit ar galvosiu? Galvoju susirasti bekeri indianapolis koki. Noriu to bluetootho bajerio. Labai geras!

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-17, 21:40   #53
cabrys
 
cabrys's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-08
Gyvenamoji Vieta: Telsiai
Pranešimai: 2,823

cabrys is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Paziurejau ta sedevra. Ciupinejau gal valanda. Bandziau visas imanomas ekvalaizeriu pozicijas. Garso kokybe tiesiog bjauri. Imanoma klausytis tik tyliai. Tik siek tiek garsiau uzsuki... Atrodo ausis nupjaus. Ne muzika, o triuksmas. Atrodo taip pat kaip ir tie gaidziai kur islenda ekranai. Pultelis puse velnio. Vaizda DVD irgi toks... Man pasirode blankokas, per mazai kontrasto. Bandziau skambint per bluetooth. Tai geriausias bajeris. Net telefono melodija groja per garsiakalbius. Reziume toks : bandziau buti ne toks reiklus, atsiveziau net originalu madonos kompakta, bet net jo nesugebejo gerai, erdviai ir be iskraipymu isgroti. Nesakau, kad jis blogas tiesiog ne mano ausiai Isidejau atgal bekeri tai kaip kino teatre pasijutau po tos sarmankes. Sakiau: aciu, pagalvosiu Spekit ar galvosiu? Galvoju susirasti bekeri indianapolis koki. Noriu to bluetootho bajerio. Labai geras!
Taip ir galvojau, kad pasaku nebuna

Na jei nesuklysiu, tai VISI bluetooth'ai, ta prasme laisvos rankos groja mobilkes melodija
Nesu girdejes kad buna kitaip

__________________
A208
cabrys neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-26, 16:32   #54
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Radau internete svaru darbeli






































__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-26, 16:40   #55
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

idomu ka jis ten istates, viens lietuvis tai yra isidejes CarPC - personalini kompa i masina, touchsrena, funksciju belenkiek

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-26, 17:02   #56
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Elementarus spendimas.



Galvoju gal taip gadint savo panele ir nesukt kiausu.

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-26, 19:36   #57
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tu geriau pagalvok ar tau isvis to reikia ar tau reikia tam kad su mergom sedet ziuret tv masinoj ant panoramkes, ar tam kad tik kitiems paklausus kas tai yra, galetum pasakyt kad DVD maisinoj vairuodamas gi neziuresi vistiek.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-26, 20:56   #58
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tu geriau pagalvok ar tau isvis to reikia ar tau reikia tam kad su mergom sedet ziuret tv masinoj ant panoramkes, ar tam kad tik kitiems paklausus kas tai yra, galetum pasakyt kad DVD maisinoj vairuodamas gi neziuresi vistiek.
Situacija yra tokia, kad as praktiskai neturiu mago. Tas beckeris yra brolio. Jam artimiausiu metu jo reikes. Ziurejau skelbimuose, kad indianapolis (kurio as labai noriu) kainuo nuo 550 Lt be nieko (NAVI antena, CD ir t.t.), o pioneer avic - 600 Lt + antena 100Lt + mikrofonas bluetooth 50lt. Paziurejau, kad siek tiek dametes galiu isigyt TV bloka, kuris ir funkcionalesnis ir zymiai pagyvina salona. O del mergu tai turiu rimta mergina su kuria draugauju jau 3 metus. Cia offtopic. Todel man kaip ir nereikia pries nieka pantavat'

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-26, 23:34   #59
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

tada as tau siulyciau daryt taip kaip as, ne multikus masinoj daryt, o gera garsa. todel siulau apsieit be tv/dvd o pasistatyt koki gera maga, kleckas patartu, as turiu alpine, turiu stipra, suba, koloneles dar reik pasikeist, man bus pilnos kelnes, susidesiu visas 12 koloneliu.

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-27, 02:01   #60
bitch
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-09
Gyvenamoji Vieta: ...
Pranešimai: 2,377

bitch is on a distinguished road



Standartinis

ne koloneliu kieki esme uztenka ir 5 iki pilnos laimes, kitos po to garsa gadina. Kas nori rimto kino teatro tai filmus leidzia pro dvd grotuvus prijungtus prie lcd displeju, magiu, procesoriu ir stirpintuvu.
O tie 3in1 ar daugiau tik rodo vaizdus, o garso is ju tiketis neverta..
Nebent dar koks Alpine F#1Status atgrotu uz 7000lt, o jei dar Dolby Pro Logic uzsimanytum +8000lt procas

bitch neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.