Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2015-02-17, 08:49   #51
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rimvis View Post
Variklio kaire pagalve pasikeiskit.. jos buna ne suplysusios ,o istekejus is jos alyva.
abi (dvi) keiciau lemforderius, viskas tas pats. o senosios sake atrode padoriai. tikrai nebutu pasake kad reikia keisti. Nesuprantu kokiu budu silberis nustate kad pagalves nusibaigusios? ju neisiminejo, tiesiog matyt isede i masina taip sugalvojo.. Nors dabar prisimenu kad pries pagalviu keitima, varikli galejau pajudinti ganetinai stipriai kai jis stovi masinoje su dviem rankom.. o dabar to nebeina..

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 09:09   #52
Rimvis
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 53

Rimvis is on a distinguished road



Standartinis

Gal ant itampos uzverstos

Rimvis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 09:19   #53
DTM
 
DTM's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-17
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,156

DTM is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
abi (dvi) keiciau lemforderius, viskas tas pats. o senosios sake atrode padoriai. tikrai nebutu pasake kad reikia keisti. Nesuprantu kokiu budu silberis nustate kad pagalves nusibaigusios? ju neisiminejo, tiesiog matyt isede i masina taip sugalvojo.. Nors dabar prisimenu kad pries pagalviu keitima, varikli galejau pajudinti ganetinai stipriai kai jis stovi masinoje su dviem rankom.. o dabar to nebeina..
Tai visg LEMFÖRDERi ar Impergom ?

__________________
W140 S320
DTM neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 11:06   #54
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

trinam


Paskutinį kartą redagavo rafis; 2015-02-17 11:19 val.
rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 11:09   #55
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
na kaip ir minejau, pakeiciau abi pagalves - absoliuciai niekas nepasikeite... absoliuciai.. aisku pagalves neoriginalios, taciau niekas man neirodys kad jos blogos.. kaip gali naujas daiktas buti blogas? ir dar gamintojas normalus, kiek pamenu lemforder, kuri visi giria.. gali buti blogiau uz originala, bet ne absoliuciai blogos. Ir meistras kai pakeite pagalves, sako kad tavo senos pagalves normaliai atrode - tikrai nesimate kad butu blogos pagal ji...
Vibracija visa tokia pati kaip ir pas tave.. Ant salto dreba taip, kad net salone plastmase kokia pradeda vibruoti ypac jei ant "D" pozicijos automata padarai.. ant "N" dar kazkaip tos vibracijos tokios nera. Pasyla motoras apmazeja vibracija gerokai. Tikrinausi ir purkstukus, purkstukai idealios bukles.. Nebezinau net.. Mechanikas dar pasake kad gal but reiketu pabandyti perverzti dezes pagalve ir duslintuva.. Atseit gal pasikreipes kur, ar prisilietes prie korpuso.. Net nezinau ka daryt, bet bandysiu ieskoti problemos toliau,, nes komforto nekazka kai taip dreba.. Ir variklio garsas garsiai salone girdisi kazkiek.
Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Na zodziu nuvaziavau pas savo detaliu pardaveja(pazystama) sake tos firmos impergom pagalves pardavineja jau ilga laika, pagrinde bmw automobiliam, sake nei vienas klientas negryzo ir tipo visai normalios jos, lemforder lygio.. aisku ne originalas, bet tikrai del ju negali buti vibracijos.. Gal tada koks purkstukas blogas? nors kaip ir minejau pats variklis "netravylina" bet gal kazkokia kita priezastis.. Kazin del prukstuko(purkstuku) blogo ar gali buti salone jauciama didesne nei iprasta vibracija ir pasikeites variklio garsas gaza spaudziant?
Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
pas mane 3,2cdi 165 kw. Katik vazinejausu draugo 2,2cdi tai salone simta kartu tyliau variklis dirba, tiek ant laisvu, tiek gazuojant.. kazkokia nesamone

Kas del pagalviu, tai is to zmogaus perku visas detales, nes aptarnauju savo technika krovinine, tai sako gi slamsto nekisciau.. dave aisku is pigesniu diapozono detale, bet kad absoliuciai blogai veiktu nera sansu.. Na as irgi suprantu ten sakykim originalas nuo ne originalo skirtis turi, bet tai ne taip kad isedi i 3,2 v6(turbut) motora ir gan auksta klase (e) ir trata masina kaip ikarusas
Rafi, jei meluoji ir neatsimeni - užsirašyk

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 11:13   #56
Somesword
 
Somesword's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-03-15
Gyvenamoji Vieta: Plunge
Pranešimai: 4,533

Somesword is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Somesword per Skype™


Standartinis

Apple tikras detektyvas

saip tai jo, rafi, apsipazorinai vel - ir nevaikiskai....

Tau kalakuts sako, dedi originalias ir dings vibracija.

__________________
W221 S600 RWD 2009m.
EX-W221 S350 RWD 2009m.
EX-W221 S320 CDI 4matic 2008m.
EX-W220 S500L su ABC 2004m.
EX-XC60 3.0 T6 AWD 2011m.
EX-W220 S320 CDI 2004m.
EX-XC70 3.2 AWD 2011m.
EX-XC70 2.5T AWD 2003m.
EX-E66 750Li 2007m.
EX-V70 2.4T AWD 1998m.
EX-W140 S500L 1997m.
EX-W220 S500 1998m.
EX-C124 2.3 1988m.
Galiu pabandyti padėti su STAR Plungėje ir Klaipėdoj ir ne tik :-) 860140637

www.fb.com/starservicesmb
MERCEDES/BMW/VOLVO DIAGNOSTIKA IR REMONTAS VAKARŲ LIETUVOJE
Somesword neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 11:17   #57
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Rafi, jei meluoji ir neatsimeni - užsirašyk
aciu knysly morka uz detekvyva toki. Meluoti neturiu cia pries ka pratrink gal tuos savo postus nereikalingus temoje, nes siaip mes bandome isiaiskinti ne tik man vienam idomia problema, o tu savo detektyvo postais uzgozi visa esme. Manau cia ne esmine detale ar lemforderis ar kitas gamintojas, as is detaliu parduotuves perku kas menesi uz stuka euru daliu +- zino ka reikia siulyti pardavejas ir zino ko nereikia, kad negryzciau, turiu technikos kuri dirba kasdien ir vaziuoja daug, taigi, dave man tokia detale, kuri pagal ji atitinka kainos/kokybes santyki r niekas negryzta pas ji del ju. Nes jau buvau snekejas su juo del to, kad gal but nekokybiska detale iprudino, bet patikino kad kas nusiperka, tas neatvaziuoja daugiau. Kitas momentas, buvusios pagalves neatrodo sudilusios.
P.S. tikrai istrink tas blevyzgas kurias pats pradejai Apple, nes man yra svarbu isiaiskinti ir diagnozuoti problema, o ne su jumis jaunuoliai pasvaigti apie kas ka sake, kas ka apsipazorino.

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 11:30   #58
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,237

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Ką tau patart? Buvo patarta N kartų, bet tu gi esi gudresnis už visus kitus ir turi savo tiesos teorijas. Tai ko tu dar nori? Nusipirk viena kart normalia dalį o ne pigu fufleka ir baigsis visos tavo bėdos.

O detalių pardavėjai parduoda tau tą dalį, nuo kurios daugiausiai užsidirba.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 12:22   #59
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,026

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ką tau patart? Buvo patarta N kartų, bet tu gi esi gudresnis už visus kitus ir turi savo tiesos teorijas. Tai ko tu dar nori? Nusipirk viena kart normalia dalį o ne pigu fufleka ir baigsis visos tavo bėdos.

O detalių pardavėjai parduoda tau tą dalį, nuo kurios daugiausiai užsidirba.
Is taves man patarimu tikrai nereikia
As ta stuka litu investuociau i pagalves, bet dauguma zmoniu man sukineja pirstis prie smilkinio ir sako - tikrai nepades. Man ismesti stuka litu i pruda tikrai yra gaila. Turiu buti 100proc tikras kad tame beda bus.

Kas del detaliu pardavejų... as tokiu neturiu, as turiu viena asmeni kuris man parduoda dalis, ir jis manim ir as juo pasitikiu. Jam prarast toki pirkeja nera protinga, duoda visada ta ka reikia, kartais duoda geresne dali, kai zino kad nelaikys kazkuri. Kiek esu pirkes daliu, tai mazai kartu buvo kad detale greitai "pareitu"

rafis neprisijungęs   Cituoti
Old 2015-02-17, 12:33   #60
PetrasR
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-05
Pranešimai: 425

PetrasR is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
Is taves man patarimu tikrai nereikia
As ta stuka litu investuociau i pagalves, bet dauguma zmoniu man sukineja pirstis prie smilkinio ir sako - tikrai nepades. Man ismesti stuka litu i pruda tikrai yra gaila. Turiu buti 100proc tikras kad tame beda bus.

Kas del detaliu pardavejų... as tokiu neturiu, as turiu viena asmeni kuris man parduoda dalis, ir jis manim ir as juo pasitikiu. Jam prarast toki pirkeja nera protinga, duoda visada ta ka reikia, kartais duoda geresne dali, kai zino kad nelaikys kazkuri. Kiek esu pirkes daliu, tai mazai kartu buvo kad detale greitai "pareitu"
O tu padaryk toki dalyka - nuvaziuok i Silberi ir pasiulyk jiems: jeigu jie teigia kad cia kaltos pagalves, tegu jas pakeicia, ir jeigu problema dingo - tu viska apmoki. O jeigu problema nedingsta, tai jie tas pagalves atgal pasiima (nes patys sake kad pagalves, o paaisketu kad ne jos).

Ir nebus babkes ismestos be reikalo.

PetrasR neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.