Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-07-28, 10:14   #51
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mauqlis View Post
Na turbinos duoda savo.
Tik dyzelinas turi pliusa del kuro sanaudu trasoi ir NM
Na paimkime palyginimui sportini VW Touareg R50 su super sportiniu dyzeliniu varikliu ir bemaz 800nm sukimo momento, bet malku vezimaitis garantuotas nuo benzininiu Porsche Cayane Turbo S bei ML63 AMG. Buvo autobilde kazkuriame testukas Uzsukinek tu kiek nori ta dyzeli, bet is benzo kai chebra laboratorijose uzsuka ... Utiutiu Tas pats senukas AMG 65 benzininis variklis su V12 biturbo 1000nm elektroniskai ribota ir ka jus jam. O ka kalbeti apie brabus benzinukus kurie net 1320nm sugeba issunkti Aisku apie kuro sanaudas nesneku, bet reikia pasirinkti - arba dinamika arba kuro sanaudos. Labai retai buna ir vienas ir kitas faktorius. Dazniausiai kai bando padaryti ir viena ir kita gaunas snipstas. Kaip demisezonines padangos arba sampunas su kondicionieriumi Nei viena nei kita

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 10:23   #52
Mauqlis
 
Mauqlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-16
Gyvenamoji Vieta: Dabar Klaipeda- Gimes ir auges Mazeikiuose
Pranešimai: 508

Mauqlis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mauqlis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Na paimkime palyginimui sportini VW Touareg R50 su super sportiniu dyzeliniu varikliu ir bemaz 800nm sukimo momento, bet malku vezimaitis garantuotas nuo benzininiu Porsche Cayane Turbo S bei ML63 AMG. Buvo autobilde kazkuriame testukas Uzsukinek tu kiek nori ta dyzeli, bet is benzo kai chebra laboratorijose uzsuka ... Utiutiu Tas pats senukas AMG 65 benzininis variklis su V12 biturbo 1000nm elektroniskai ribota ir ka jus jam. O ka kalbeti apie brabus benzinukus kurie net 1320nm sugeba issunkti Aisku apie kuro sanaudas nesneku, bet reikia pasirinkti - arba dinamika arba kuro sanaudos. Labai retai buna ir vienas ir kitas faktorius. Dazniausiai kai bando padaryti ir viena ir kita gaunas snipstas. Kaip demisezonines padangos arba sampunas su kondicionieriumi Nei viena nei kita
Na del brabusu tu esi teisus tik jo kuro sanaudos ilgoi trasoi pries dyzeli gali tikrai nusileisti.
Na esme yra tokia kad brabuso i lietuvos sporta niekas neipirks artimiausiu metu
O dyzeliuka 3.2cdi gali vos ne kas 10 padaryti

__________________
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Klaipėda Drag Race Team
Jūsų draugas www.KDRT.lt
Tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas Jūms greičio mylėtojai!!!!
Mauqlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 10:30   #53
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Dazniausiai kai bando padaryti ir viena ir kita gaunas snipstas. Kaip demisezonines padangos arba sampunas su kondicionieriumi Nei viena nei kita
Audi parode LeMans lenktynėse ką galima su dyzeliu padaryti Čia buvo ir bus daug diskusijųkas geriau:benzas ar dyzelis. Asmeniškai aš važinėju su dyzeliais, nes man taip pigiau, bet tikrai nespjaučiau į benziną MAn patinka benzino kvapas, jo imamas pagreitis ir t.t., bet labai nepatinka sąnaudos ir litro kaina. Čia kaip pietūs brangiame restorane— aplinka graži, aptarnavimas malonus ir maistas dieviškai skanus...kol negauni sąskaitos Taigi kolkas lieku prie dyzelio ir nemanau, kad jis skirtas tik traktoriams, o dujos tik vyryklėms. Dujas galima dėti ir į automobilius, bet tik tuo atveju jei jas deda gamintojas, pvz. MB nauji motorai su CNG sistemomis. Senos kartos dujos su reduktorine sistema yra tikrai teko pačiam įsitikint, bet naujos kartos su tiesioginiu įpurškimu yra kitas reikalas. Dujose man nepatinka tik vienas dalykas — galimybė užsidegti. Degalinėje teko matyti kelis kartus kaip užsidegė automobiliai, o vieną net padėjau gesint, vaizdas tikrai nekoks
P.S. dėl padangų ir šampūno tu teisus

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 11:01   #54
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Audi parode LeMans lenktynėse ką galima su dyzeliu padaryti Čia buvo ir bus daug diskusijųkas geriau:benzas ar dyzelis. Asmeniškai aš važinėju su dyzeliais, nes man taip pigiau, bet tikrai nespjaučiau į benziną MAn patinka benzino kvapas, jo imamas pagreitis ir t.t., bet labai nepatinka sąnaudos ir litro kaina. Čia kaip pietūs brangiame restorane— aplinka graži, aptarnavimas malonus ir maistas dieviškai skanus...kol negauni sąskaitos Taigi kolkas lieku prie dyzelio ir nemanau, kad jis skirtas tik traktoriams, o dujos tik vyryklėms. Dujas galima dėti ir į automobilius, bet tik tuo atveju jei jas deda gamintojas, pvz. MB nauji motorai su CNG sistemomis. Senos kartos dujos su reduktorine sistema yra tikrai teko pačiam įsitikint, bet naujos kartos su tiesioginiu įpurškimu yra kitas reikalas. Dujose man nepatinka tik vienas dalykas — galimybė užsidegti. Degalinėje teko matyti kelis kartus kaip užsidegė automobiliai, o vieną net padėjau gesint, vaizdas tikrai nekoks
P.S. dėl padangų ir šampūno tu teisus
Lemanas yra istvermes varzybos labiau. Ar matei kada dyzeli dragsteri Arba F1, arba WRC Nu vienu zodziu isimtis is taisykles tas AUDI R10

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 11:12   #55
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė arbuzas View Post
Lemanas yra istvermes varzybos labiau. Ar matei kada dyzeli dragsteri Arba F1, arba WRC Nu vienu zodziu isimtis is taisykles tas AUDI R10
Maloni išimtis O jei rimtai, tai prie jų laimėjimo prisidėjo toks paprastas faktas,kad jiems rečiau reikėjo piltis kurą. Bet važiavo tai kaip benzininė auto, neatslikdama nuo kitų

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 11:16   #56
Mauqlis
 
Mauqlis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-03-16
Gyvenamoji Vieta: Dabar Klaipeda- Gimes ir auges Mazeikiuose
Pranešimai: 508

Mauqlis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mauqlis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Maloni išimtis O jei rimtai, tai prie jų laimėjimo prisidėjo toks paprastas faktas,kad jiems rečiau reikėjo piltis kurą. Bet važiavo tai kaip benzininė auto, neatslikdama nuo kitų
As tai ir turejau omeni kad ilgose lenktynese kaip 1000km dyzelis turi pranasuma.

__________________
PRISIJUNK PRIE MŪSŲ Klaipėda Drag Race Team
Jūsų draugas www.KDRT.lt
Tai ne tik sportas, tai gyvenimo būdas Jūms greičio mylėtojai!!!!
Mauqlis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 12:11   #57
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mauqlis View Post
na Jonki tu cia ir skeliai
Ir as norejau pasakyti kad masina reikai rinktis pagal savo kysene o ne pagal tai kad as nupirksiu lektuva ir isidesiu dujas.
Tokia mano nuomone.
tai senas e320 yra jau tas lektuvas i kuri deti dujas yra blogai? e320 ne stebuklas ir dar manau ne tas modelis kuri tiesioginis duju ipurskimas padarytu zymiai maziau vertingu ar pan

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 12:12   #58
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

bet jus kaip visados randat tema kur ikisti

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-07-28, 12:15   #59
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
bet jus kaip visados randat tema kur ikisti
Randam

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-08-01, 15:49   #60
Pincius
 
Pincius's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 2,148

Pincius is on a distinguished road



Standartinis

sveiki,va cia kelios foto is UK,mersiukas buvo nublizgintas ir labai jau norejosi padaryt kelias foto .....
dabar bus vezamos grotos i LT dazymui,ir bus pakeisti veidrodeliai i originalius



2009.07.29

Photobucket

Photobucket

Photobucket


Paskutinį kartą redagavo Edgaras; 2009-08-02 23:04 val.
Pincius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.