Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2011-12-30, 01:20   #6591
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

bet kaip taip negerbt kitų nuomonės... ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 01:45   #6592
vanix
 
vanix's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-10-05
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,901

vanix will become famous soon enough



Standartinis

sitas tai labai grazus normali langu linija, kaip ir sedano, o ne kaip cia:
http://www.15min.lt/naujiena/gazas/n...#axzz1hwsjso1a

__________________
'04 MB С55 AMG
vanix neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 07:17   #6593
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

universalas ne vien kelionem prie ezeru,ar tai baldu pervezimui,pvz zinau dizaineri,jis perka univeslaus kad jam breziniai,maketai tilptu i masina,tai ar butu keista kai zmogus is CLS bagazines istrauktu koki maketa?Specialybiu begale yra kuriem tiktu prabangus univesalas,musu poziuris toli garzu skiriasi nuo uzsienio,del to mum tai keistai ir arodo

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 08:06   #6594
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

puslapis 666

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 10:42   #6595
vilfoot
 
vilfoot's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-10
Pranešimai: 3,329

vilfoot will become famous soon enough



Standartinis

as tai manau,kad mondeika666 yra forgdu forumo narys,kuris cia specialiai uzsiregino ir dabar pila pamazgas ant MB ir tuo paciu bando sukirsinti sio forumo nariuszodziu diversantas nevykelis

vilfoot neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 10:54   #6596
artez
 
artez's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,274

artez is on a distinguished road



Standartinis

mano manymu universalas turi buti darbine masina kaip ne kaip.mano darbine universalas,tai jei ne jis nezinau ar as ikisciau 2 metrai ilgio stendus visokius itt .bet sau ,seimai niekada nepirkciau yra tam skirti sedanai.

dabar kol dar esu vaikas tai sedesiu ant COUPE

kai turejau mersa man reikejo popieriaus 160cm ilgio ikist tai poranki isimdavau is galines sedynes, jeigu 2 rulonus kisti reiketu tai neikisciau tikrai

__________________
LEXUS IS300h

Paskutinį kartą redagavo artez; 2011-12-30 11:05 val.
artez neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 11:16   #6597
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė artez View Post
mano manymu universalas turi buti darbine masina kaip ne kaip.mano darbine universalas,tai jei ne jis nezinau ar as ikisciau 2 metrai ilgio stendus visokius itt .bet sau ,seimai niekada nepirkciau yra tam skirti sedanai.

dabar kol dar esu vaikas tai sedesiu ant COUPE

kai turejau mersa man reikejo popieriaus 160cm ilgio ikist tai poranki isimdavau is galines sedynes, jeigu 2 rulonus kisti reiketu tai neikisciau tikrai
kodėl universalų mylėtojai turi dabar skaityt tas jūsų nesamones ? ;] pasilaikykit tokias nuomones sau. aš pvz pasilaikau sau nuomone apie tai, ką tu vairuoji ;] nei aš pykstu nei ką, nu bet tiesiog čia vaikų darželis ir tiek ;]

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 11:18   #6598
MB777
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-10-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 399

MB777 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vilfoot View Post
as tai manau,kad mondeika666 yra forgdu forumo narys,kuris cia specialiai uzsiregino ir dabar pila pamazgas ant MB ir tuo paciu bando sukirsinti sio forumo nariuszodziu diversantas nevykelis
Prie ko čia aš Ford'ų forumo narys? Senai tą plastmasinį barškalą Ford'ą pardaviau ir pamiršau.
P.S. Nieko sau atplaukęs į Lietuvą senukas: http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...aign=15min_int.

MB777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 11:28   #6599
sausainius
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-11-25
Pranešimai: 954

sausainius is on a distinguished road



Standartinis

Oi ***, as atsiemnu kai is manes juokes kai nusipirkau S202 KAravana Kam tau jo reikia ir t.t. Bet kiek kartu man jis praverte: baldus pervezt, akumuliatorius vairuotojam isveziot (ar i metalke isvezt), durpes maisais veziot, briketus pjuvenu, lentas, stiklus Saslikines i gamta palapines gumines valtis, viska kazkodel visi pas mane kisdavo Man tai karavanas isvis nemaise, neturiu as pries ka maivytis Man cia siauliuose numest mieste ar dar koki sh paveziot diskomforto islipt is karavano nesudarydavo
Bet velgi, kam ko reikia. As tik papasakojau savo potyrius, kurie buvo neblogi. Ir nei kart del karavano nesigailejau

sausainius neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-12-30, 11:30   #6600
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,141

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sausainius View Post
Oi ***, as atsiemnu kai is manes juokes kai nusipirkau S202 KAravana Kam tau jo reikia ir t.t. Bet kiek kartu man jis praverte: baldus pervezt, akumuliatorius vairuotojam isveziot (ar i metalke isvezt), durpes maisais veziot, briketus pjuvenu, lentas, stiklus Saslikines i gamta palapines gumines valtis, viska kazkodel visi pas mane kisdavo Man tai karavanas isvis nemaise, neturiu as pries ka maivytis Man cia siauliuose numest mieste ar dar koki sh paveziot diskomforto islipt is karavano nesudarydavo
Bet velgi, kam ko reikia. As tik papasakojau savo potyrius, kurie buvo neblogi. Ir nei kart del karavano nesigailejau
o aš su savuoju net nevežioju nešvarių daigtų ir gale išsiurbliuota kaip ir pačiam salone ;]]

simaso neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.