Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W124

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-06-16, 21:51   #61
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Nu aš tik pasiūliau greitą išeitį. Mano nuomone tai jei jau viskas ten tvarkoj kiek matosi tai reikia giliau variklyje ieškot. Paklausiau dar vieno draugo, kuris daugiau patirties už mane turi tai sakė arba tu perdedi ir ten tas vibravimas normalus arba kitas dalykas tai reikia labai tiksliai išsiaiškint kaip vibruoja. Tolygiai ar ne, kokiu stiprumu ir kokiomis kryptimis.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-16, 23:01   #62
gintarinis
 
gintarinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-02
Gyvenamoji Vieta: Raseiniai-Kaunas-Alytus
Pranešimai: 2,401

gintarinis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę gintarinis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Nu aš tik pasiūliau greitą išeitį. Mano nuomone tai jei jau viskas ten tvarkoj kiek matosi tai reikia giliau variklyje ieškot. Paklausiau dar vieno draugo, kuris daugiau patirties už mane turi tai sakė arba tu perdedi ir ten tas vibravimas normalus arba kitas dalykas tai reikia labai tiksliai išsiaiškint kaip vibruoja. Tolygiai ar ne, kokiu stiprumu ir kokiomis kryptimis.
vibravimas toks kad sedint masinoj sedyne net juda persiduoda jis i kebula...nu jei viskas tvarkoj butu tai vibruoti motoras tikrai neturetu...tai va kol kas meistriukai kiek buvau nieko nepadare ir kol nesurasiu kas tikrai galetu patvarkyt pinigu nekisiu i sita reikala, jau ir taip sukisau daugiau nei 500lt o rezultato nera !!!

gintarinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-17, 19:59   #63
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Nu bet logiškai galvojant nebelabai ten yra kam vibruot. Jei žvakės veikia, purkštukai visi tikrai purškia, kompresija normali, pagalvės tvarkoj. Idealus motoras atrodo. Vienintelis dalykas kas lieka tai pagrindinis velenas. Jei jo dar nežiūrėjo tavo meistrai. Tarkim jei stumoklis buvo pastrigęs truputį ir jį nudilino ir neprieina iki viršaus. Bet tada visvien kompresija turėtų nukentėt. Bet jei nenukenčia tai čia vienintelis dalykas ką sugalvoju. Daugiau kas gali būt tai arba jis negauna oro arba negali pašalint dujų, arba kompas neteisingai paduoda kurą arba tu su kokiu 75 benzu važinėji, bet tai atkrenta kadangi ne Irane gyvenam. Nežinau labai jau įdomus tavo uždavinys.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-17, 22:32   #64
gintarinis
 
gintarinis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-02
Gyvenamoji Vieta: Raseiniai-Kaunas-Alytus
Pranešimai: 2,401

gintarinis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę gintarinis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Nu bet logiškai galvojant nebelabai ten yra kam vibruot. Jei žvakės veikia, purkštukai visi tikrai purškia, kompresija normali, pagalvės tvarkoj. Idealus motoras atrodo. Vienintelis dalykas kas lieka tai pagrindinis velenas. Jei jo dar nežiūrėjo tavo meistrai. Tarkim jei stumoklis buvo pastrigęs truputį ir jį nudilino ir neprieina iki viršaus. Bet tada visvien kompresija turėtų nukentėt. Bet jei nenukenčia tai čia vienintelis dalykas ką sugalvoju. Daugiau kas gali būt tai arba jis negauna oro arba negali pašalint dujų, arba kompas neteisingai paduoda kurą arba tu su kokiu 75 benzu važinėji, bet tai atkrenta kadangi ne Irane gyvenam. Nežinau labai jau įdomus tavo uždavinys.
idomus idomus ir net labai...ir nieks jo neisprendzia kazkaip tas velenas kaip ir sakiau tvarkoj yra, nes tie kur buvo galva nueme paziurejo viska sulygino kompresija ale nieko...tai va, tikrai buciau dekingas jei kas ji issprestu

gintarinis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-06-17, 23:09   #65
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Aš kaip supratau tai tau tik paskirstymo velenėlį žiūrėjo. O pagrindinis velenas gali irgi būti deformuotas tarkim jei buvo pastrigęs stūmoklis ar nuo detonacijos kokios palinkęs gali būt. Jei palinkęs net namtysi pasidėvėjimų. Šiaip tai reiktų pamatyt gyvai tą dalyką nes dabar net nekyla per daug minčių.

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-05, 09:26   #66
midsomeris
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mukshas View Post
pas mane irgi sita problema yra, vaziuojant viskas gerai, bet stovint kazkiek jauciasi vibracija, pakelus apsukas per koki 100 stovint, nieko nebesijaucia, vaziuojant viskas idealu tiesiog, o gesinant masina susipurto ziauriai. Vedant nesipurto, nes nespeja labai greitai uzsiveda is puses pasukimo. Pardavejo nuomone cia variklio pagalve, bet as labiau buciau linkes manyti kad cia greiciu dezes pagalves. Zinoma galutiniam verdiktui vaziuosiu i serviza koki kad paziuretu, bet idomu butu isgirsti nuomone kas cia labiau - variklio ar greiciu dezes ? nesinoretu keisti be reikalo visu, jei butu galima pakeisti tik reikiamas, duobes neturiu, paziureti pats negaliu ...
man atrodo,kad tau gerai neveikia bent vienas purkstukas del to ir ta vibracija atsiranda

  Cituoti
Old 2009-09-05, 12:19   #67
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė midsomeris View Post
man atrodo,kad tau gerai neveikia bent vienas purkstukas del to ir ta vibracija atsiranda
nezinau, variklio nerodziau dar niekam, gal ir reiktu, bet kolkas nera nei noro nei finansu

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-05, 12:35   #68
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

na purkshtukus gali ir pats pasitikrinti :-) jug buvo video ikelta, kai zmones ishsuko is galvos tas ilgas spilkes sukiso i bambalius ir testavo kaip veikia purkshtukai, reikia tik biski laiko ir bambaliuku :-)

mikis neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-05, 13:53   #69
Mukshas
 
Mukshas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-01-10
Gyvenamoji Vieta: Spalding UK
Pranešimai: 787

Mukshas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Mukshas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mikis View Post
na purkshtukus gali ir pats pasitikrinti :-) jug buvo video ikelta, kai zmones ishsuko is galvos tas ilgas spilkes sukiso i bambalius ir testavo kaip veikia purkshtukai, reikia tik biski laiko ir bambaliuku :-)
tiesa pasakius pirma karta girdziu, butu idomu paziureti

__________________
1989 300ce
Mukshas neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-09-05, 15:00   #70
mikis
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2009-04-08
Gyvenamoji Vieta: Scotland
Pranešimai: 4,199

mikis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę mikis per Skype™


Standartinis

neprisimeun ar mb1 ar mblclub buvo ideta tas video, bet man rodos cia.. tuoj pameginsiu paieskoti





Citata:
Pradžioje rašė Mukshas View Post
tiesa pasakius pirma karta girdziu, butu idomu paziureti


Paskutinį kartą redagavo mikis; 2009-09-05 15:05 val.
mikis neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.