Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-07-14, 10:25   #71
aware
 
aware's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-09-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,124

aware is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomosius View Post
girdejau kad i fsi nededa nes purkstukai sudega iskart ar tiesa ar ne nezinau bet taip girdejau.nors jau gal gamina purkstukus ir i fsi varikli nes gamintojai neatsilieka
FSI deda,tik ten kazkokia iranga mandresne ir kainuoja daugiau

aware neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-14, 11:26   #72
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Naujesnes kartos, ji jautresne duju kokybei

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-14, 13:17   #73
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Visu pirma, del radiatoriaus, pagal tavo nerislia kalba, supratau, kad tai susije su abc, nes sakei "dapylsi" tepalo.
Visu antra del mano masinos, as ja turiu 4 metus, 90 proc bedu turbut buvo man, nes forume as ja turiu ilgiausiai ir buvo tik keli cl. Atsibusk, zmogau. Lempos pas mane naujos galines, be jokiu silikonu. Nikelis "metrinis" pavogtas vel, veidrodeliai taipogi. As ne idiotas, kad dovanociau naujas detales.
O del tvarkymo, gerai, kad rasai cia viska, nes avarijos atveju, turesi dideliu problemu ir visi zinos kas kaltas.
Siurbli dejausi restauruota su garantija is vokietijos, kuriais silberis prekiauja.
DalIs naujas reikia deti, kai yra kalbama apie sauguma ir kai daugeliu atveju tai gausis pigiau nei deti fufliaka is sroto.
Jeigu tu taupai keliu simtu del airbago, man gaila taves ar kas ten su ta masina vazines...
Linkiu ismokt geriau reikst mintis
Beje dar del moldingu. Kazka sakei apie 500? Tu atsipeikek ir pasidomek kiek kainuoja. Vienas naujas virs 500 plius nikelis. Pavoge 11.
Nusipirkau ir dabar dazo, taip kad isigilink
Dar papildysiu: keiciausi priekini ir galini stikla i naujus, abu kainavo virs 5000.
Idomu kuriam cia forume galva sviestis reiks? ))


Paskutinį kartą redagavo Marozas; 2012-07-14 13:24 val.
  Cituoti
Old 2012-07-14, 13:59   #74
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Visu pirma, del radiatoriaus, pagal tavo nerislia kalba, supratau, kad tai susije su abc, nes sakei "dapylsi" tepalo.
Visu antra del mano masinos, as ja turiu 4 metus, 90 proc bedu turbut buvo man, nes forume as ja turiu ilgiausiai ir buvo tik keli cl. Atsibusk, zmogau. Lempos pas mane naujos galines, be jokiu silikonu. Nikelis "metrinis" pavogtas vel, veidrodeliai taipogi. As ne idiotas, kad dovanociau naujas detales.
O del tvarkymo, gerai, kad rasai cia viska, nes avarijos atveju, turesi dideliu problemu ir visi zinos kas kaltas.
Siurbli dejausi restauruota su garantija is vokietijos, kuriais silberis prekiauja.
DalIs naujas reikia deti, kai yra kalbama apie sauguma ir kai daugeliu atveju tai gausis pigiau nei deti fufliaka is sroto.
Jeigu tu taupai keliu simtu del airbago, man gaila taves ar kas ten su ta masina vazines...
Linkiu ismokt geriau reikst mintis
Beje dar del moldingu. Kazka sakei apie 500? Tu atsipeikek ir pasidomek kiek kainuoja. Vienas naujas virs 500 plius nikelis. Pavoge 11.
Nusipirkau ir dabar dazo, taip kad isigilink
Dar papildysiu: keiciausi priekini ir galini stikla i naujus, abu kainavo virs 5000.
Idomu kuriam cia forume galva sviestis reiks? ))
kuom skiriasi saugumas kur devetas stiklas kur naujas? ir surask man panele uz kelis simtus iskart imu ir dedu net netvarkau dar ir sena tau atiduot galesiu nu as bent jau dedu deveta bet originalu daigta o ne kazkoki fufleka savos gamybos kuris pagal tave PRAKTISKAI NESISKIRIA pasikartosiu as geriau desiu deveta nei savos gamybos bursiu nesamones kai eis aplink masina ir matys kad beveik nesiskiria "BEVEIK" per kur tau ten leido vandeni i bagazine? ka ten silikonu klijavai stopa ar kazka panasaus manau buvo galima susirast pirkt paralona ta o ne silikonu varyt,ka darysi jai isimt reikes? lupsi naglai?

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-14, 14:10   #75
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

gal dar pagal tave del saugumo ir nauja kapota reiktu det? nes viskas cia prasidejo nuo deveto priekinio stiklo

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-14, 15:02   #76
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tomosius View Post
gal dar pagal tave del saugumo ir nauja kapota reiktu det? nes viskas cia prasidejo nuo deveto priekinio stiklo
Taip. Nes kai jis nenaujas, yra pabraozymu ir tt, kas maiso nakti lijant. Pastatysi masina kreivai Ar i duobe kalsi ir tikimybe stiklui trukti didele
Plius tau jo neides ir neisims kaip kad naujo.
Stopui parolono nebuna, tik su visu stopu, stopa nusipirkau, bet kolkas puikiai stovi priklijuotas ir nk nesimato, jei reiks isimint, jokiu problemu. Stopam taip pat kai leido vand neradau, nes nebuvo, pavazinejau laikinai susiklijaves ir nusipirkau naujas lempas. O ka ten turi omeny beveik nesiskiria? Nikelis? Nu nepatikesi, bet nesiskiria, nes silbery nepamate skirtumo, draudimas taip pat, kito cl savininkai kam rodziau irgi sutaupiau 700 lt ant dieju daliu. Su tais nikeliais man pavoge, dabar radau visus su. Ka tu nori man pasakyt, nelabai suprantu?
Mes su tavim gincyjames, nes tu pries humaniskuma eini, negraziai pinigus uzsidirbi ir viesai ta deklaruoji. Uzsieny uz tokius bajerius su airbagais, pas mentukus aiskintumeis

  Cituoti
Old 2012-07-14, 15:13   #77
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Taip. Nes kai jis nenaujas, yra pabraozymu ir tt, kas maiso nakti lijant. Pastatysi masina kreivai Ar i duobe kalsi ir tikimybe stiklui trukti didele
Plius tau jo neides ir neisims kaip kad naujo.
Stopui parolono nebuna, tik su visu stopu, stopa nusipirkau, bet kolkas puikiai stovi priklijuotas ir nk nesimato, jei reiks isimint, jokiu problemu. Stopam taip pat kai leido vand neradau, nes nebuvo, pavazinejau laikinai susiklijaves ir nusipirkau naujas lempas. O ka ten turi omeny beveik nesiskiria? Nikelis? Nu nepatikesi, bet nesiskiria, nes silbery nepamate skirtumo, draudimas taip pat, kito cl savininkai kam rodziau irgi sutaupiau 700 lt ant dieju daliu. Su tais nikeliais man pavoge, dabar radau visus su. Ka tu nori man pasakyt, nelabai suprantu?
Mes su tavim gincyjames, nes tu pries humaniskuma eini, negraziai pinigus uzsidirbi ir viesai ta deklaruoji. Uzsieny uz tokius bajerius su airbagais, pas mentukus aiskintumeis
nu kad stiklas netruks tai tikrai ir gal perkant matysiu ar isai subraizytas jai matosi tokio net neziuresiu,aisku nebus kaip naujas bet masina irgi ne nauja.pas puse ju pabraizytu ir vazineja normaliai.del paneles airbego jai raciau panele nebrangiai aisku kad keisciau ir nesukciau galvos.bet kai cia vairo kompolektas tai panele turbut prasideda nuo 2000 tai zinai verta pagalvot.vairo aisku kad desiu nauja bet panele tikrai nedesiu.beje kas pirks zinos kad paneleje nera uztat ir kaina bus atitinkama.zmogui rinktis ar moket tarkim 1000e daugiau ir imt su paneles airbegu ir keliom smulkmenom tvarkingesni ar imt pigiau.kaip manot ka pasirinktu 99 procentai lietuviu? mes lietuviai visada ziurim viska kuo pigiau ir neziurim ar saugiau.turbut 1 procentas is visu lietuviu rupinasi savo saugumu jai kaina yra didesne kalbu apie automobilio pirkima.mes visi norim geru ir labai pigiu automobiliu bet deja tokiu nebuna as ir pats daznai renkuosi pigesni varijanta man svarbiausiai variklis deze,nu siuo atveju vaziuokle o visa kita nelabai rupi kadangi kebula man sutvarko jau kaip minejau o del airbegu as nesuku galvos.suprantu kad durnas esu dar jaunas nu bet taip yra.gal kai bus 40 mano nuomone pasikeis arba po gero blyno

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-14, 15:20   #78
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

galiu duot gera pavizdi apie mus lietuvius.paziurekit kaip visi nori prabangiu automobiliu kadangi ju neiperka perka angliskas perlauztus sumaltus,sutvarko ir laksto po miesta su vairu kitoje puseje.airbegu puse net netvarko ir laksto su sulauzytom panelem.laksto lenda visur o turbut visi zinom kad su anglisku matomumas lenkime labai prastas

tomosius neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-07-14, 15:28   #79
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Nu nzn ne visi taip masto. Cia mano pirma masina, pirkau is amerikos, silbery laba isgyre, kaina buvo gera, bet jau ir tai kazkaip kartais pagalvoju, kad geriau europine. Dabar pirkciau europine nors ir 10stukiu brangiau.
Apie anglus isvis neverta kalbet, ziauru..
Tavo vietoj parduociau su tokia panele kaip yra ir kad pirkejas savo nuoziura susitvarkytu. Kas jei zus zmogus ir ant sazines visa gyvenima bus?

  Cituoti
Old 2012-07-14, 15:35   #80
tomosius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-07-10
Pranešimai: 71

tomosius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Nu nzn ne visi taip masto. Cia mano pirma masina, pirkau is amerikos, silbery laba isgyre, kaina buvo gera, bet jau ir tai kazkaip kartais pagalvoju, kad geriau europine. Dabar pirkciau europine nors ir 10stukiu brangiau.
Apie anglus isvis neverta kalbet, ziauru..
Tavo vietoj parduociau su tokia panele kaip yra ir kad pirkejas savo nuoziura susitvarkytu. Kas jei zus zmogus ir ant sazines visa gyvenima bus?
juk bus pasakyta kad paneleje nera airbego.o tvarkyt noriu panele del to kad paciam vazinejant nelabai malonu su sulauzyta panele.nors pagalves maisa ispjoveu ir graziai uzsidare aisku matosi bet ne taip.kodel europinis geriau? pas mane irgi amerika.nu bet tokia realybe lietuviai neiperka tai ne tai kad imtu prastesne tai geriau ima angla sumalta ir laksto.nu ka galiu pasakyt tu tada is to 1 procento zmoniu kuris rupinasi savo saugumu ir detu nauja panele.bet realybe tokia kad kiti belia tvarkytu ir viskas

tomosius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.