Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2009-10-10, 21:47   #71
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Ooo, pataisei postą, tai ir nepastebėjau apie aparatūrą. Na susidėjus kolonėles į galines duris, tai priekyje sėdint nieko nesijaučia, kad kas pagerėjo, bet gale sėdint, tai tikrai jaučiasi, kad groja kažkas. Magas stovi šiuo metu pas mane KENWOOD KDC-W7037Y. Esu prisegęs kažkur foto šioje temoje. Mago girti ir peikti per daug negaliu, paprastas magelis, kuris gerai atlieka savo darbą ir tiek.

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:01   #72
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Kitaip sakant tik keleivius pamaloninai ir tiek As kai pagrinde vienas vazineju ar dviese tai kaip ir nereikalingas dalykas duryse galinese koloneles...
Paziurejau ta mageli,su delfinais Prie bendro paneles vaizdo nelabai tinka,bet groja gal neblogai,plius matau pultelis nuotolinio valdymo yra.O dedasi usb/mmc ar aux? ar tik mp3 groja ir tiek be papildomu navarotu?

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:04   #73
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Aha, koks magas be delfinų? Na per daug nederinau aš jo prie bendro vaizdo, bet šiaip nelabai krenta į akis man, nebent tas apšvietimas, kuris pradžiai man patiko, o dabar naktį bjaurus tiesiog (kalbu apie tą mėlyną apšvietimą). Groja tik MP3, be jokių papildomų navarotų. Beje, dar norėčiau medį pasikeisti tą rudą kur yra aplink pavarų permetimo svirtį ir magą į truputį kitokią, gražesnę..

__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:08   #74
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė E.Stankevicius View Post
Nu taip,dar apie varikli man toli grazu galvot,isvis reiktu signalizacija bent isidet,ale kai nuosavi namai,nepalikineju niekur jos ilgam tai kaip ir nedegantis reikalas.Nusiziurejes jau esu Sheriff ZX-1050 su nuotoliniu uzvedimu,1100lt su montavimu,ne taip ir daug.

Hm,joa,nieko toks bakelis.Kiek pinigu uz ji gal domejais?
ne taip ir mazai.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:13   #75
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Smiriau pavaru svirti perimciau is taves jei ka duok zinot ok? Tu nori visa apdaila keist? Ar tik kur aplink riciaga? Nepagavau minties biski...

Joshua - ta signalizacija gera yra.Galima uz pora simtu maziau paimt biski silpnesni modeli bet nebus nuotolinio uzvedimo kas yra labai patogu,ruosiesi isvaziuot pries 5min uzvedei masina per langa,veliau ateini sedi iskart i silta masina - ypac ziema aktualu.

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:17   #76
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SMIRIUSz View Post
Aha, koks magas be delfinų? Na per daug nederinau aš jo prie bendro vaizdo, bet šiaip nelabai krenta į akis man, nebent tas apšvietimas, kuris pradžiai man patiko, o dabar naktį bjaurus tiesiog (kalbu apie tą mėlyną apšvietimą). Groja tik MP3, be jokių papildomų navarotų. Beje, dar norėčiau medį pasikeisti tą rudą kur yra aplink pavarų permetimo svirtį ir magą į truputį kitokią, gražesnę..
Hm,manau galejai pasiieskot bent jau su usb kad butu ir kad prie paneles derintusi... Na bet jei nera esminis dalykas isvaizda tai kaip ir dzin.Man kenwoodas mano nepatiko del apsvietimo,kazkoks melsvas su zaliu,visiskai ne i tema,dabar bekeriu negaliu atsidziaugt,patinka man ant jo kad apsvietimas reaguoja i salona apsvietima,ta prasme kai ijungtas salono apsvietimas tai magas rodo geltonas raides juodam fone,o kai isjungi sviesas magas pakeicia apsvietima i juodas raides geltonam fone

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:17   #77
SMIRIUSz
 
SMIRIUSz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-05-24
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 558

SMIRIUSz is on a distinguished road



Standartinis

Na pavarų permetimo svirties keisti nesiruošiu, nebent kada tą odą aplink ją, nes pasidėvėjus. Taip, noriu keisti apdailą, t.y. medieną aplink ta svirtį kur yra ir aplink magą. Tuoj prisegsiu foto pažymėjęs ką noriu keisti, kad būtų aiškiau.

Bet čia tik taip pamąstymai.. Štai foto.


__________________
Mercedes Benz ir lieka Mercedes Benz, niekas jo nepakeis.
SMIRIUSz neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:20   #78
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė SMIRIUSz View Post
Na pavarų permetimo svirties keisti nesiruošiu, nebent kada tą odą aplink ją, nes pasidėvėjus. Taip, noriu keisti apdailą, t.y. medieną aplink ta svirtį kur yra ir aplink magą. Tuoj prisegsiu foto pažymėjęs ką noriu keisti, kad būtų aiškiau.
Ai,ne taip supratau,maniau ir pati riciaga keist nori Pas mane nusitrynes jis,jei neapsiuvinesiu jo (kuom abejoju) tai reiks kazka mastyt su tuom riciagu.

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:21   #79
Joshua
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-02
Pranešimai: 3,067

Joshua is on a distinguished road



Standartinis

Zinau, kad signalke gera ir uzvedimas geras dalykas, bet kaina didele, nes pati signalke ~ 600 lt kainuoja, tai montavimas gaunasi apie 500 litu, manau paieskojus bent jau keleta simtu sutaupyt pavyktu.

Joshua neprisijungęs   Cituoti
Old 2009-10-10, 22:26   #80
E.Stankevicius
 
E.Stankevicius's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-06-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 356

E.Stankevicius is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę E.Stankevicius per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Zinau, kad signalke gera ir uzvedimas geras dalykas, bet kaina didele, nes pati signalke ~ 600 lt kainuoja, tai montavimas gaunasi apie 500 litu, manau paieskojus bent jau keleta simtu sutaupyt pavyktu.
Kitur kur ziurejau isvis kosmines kainos,nezinau,as kazkaip neradau pigiau kad montuotu... O siaip signalizacijos montavimas nera pigus dalykas.Ir geriau sumoket daugiau rimtoj firmoj nei kad ides sudarankiai ir paskui ta signalizacija bus pernelyg jautri ar siaip svaigs kas labai daznai pasitaiko kai daro tokius dalykus zmones kuriems rankos auga ne is ten kur reik... Pas mane yra tokia nuostata - as jei darausi,tai darausi normaliai,arba isvis nesidarau.Del signalizacijos - galeciau susidet bet kokia paprasta kad tik kauktu ir tiek.300 ir turi.Bet kam man to reik,kam skerst ta masina ir integruot kazkoki slamsta? Sau gi daraisi,o ne pardavimui.Todel ir pasirinkau butent ta modeli kuris vienas is geriausiu tarp II lygio peidzeriniu apsaugos sistemu.

E.Stankevicius neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.