Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-11-23, 22:18   #71
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

buvo laikai, aš tų golfų gal kokius 30 prikėliau antram gyvenimui ir parduodavau ir kokius 10 pasiunčiau miriop

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-23, 22:25   #72
Sustras
 
Sustras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-22
Gyvenamoji Vieta: Panevezys
Pranešimai: 2,163

Sustras is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Sustras per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
buvo laikai, aš tų golfų gal kokius 30 prikėliau antram gyvenimui ir parduodavau ir kokius 10 pasiunčiau miriop
Nu jo nuo tada ir zinau jus i IKI einu visada pro jusu MB mano Prekybos pradzia,kartais Vitukas kieme stovi nors paskutiniu metu garaze daugiau

Sustras is online now   Cituoti
Old 2010-11-24, 20:56   #73
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

atkreipsim dėmesį ir papypsensim kai bus galimybė. Dabar jau to balto w124 gal nebelabai ir matysi kieme. Kol kas jis stovi garaže, o kitą savaitę ko gero pastatysiu Deliuvio automobilių pardavimo aikštelėje. Dar vis nesulaukia savo naujo šeimininko. Besidominčių yra, bet mano mersui nei vienas būsimas šeimininkas nepatinka: vienas per mažai duoda, kitas pyksta kad draudimo nepalieku, trečiam muzika per silpnai groja, ketvirtas vinių minkštoj vietoj ieško ir t.t .
Dabar bus žalias S124.
O blogiausiu atveju jei neparduosiu tai nors turėsiu garantuotą atsarginę mašiną, kuri ir prie -30 užsiveda ir važiuoja
Taigi, šiandien išardęs S124 spydometrą laikroduką tiksėti priverčiau ir jau isidėjau savo ALPINE grotuvą ir raciją - gyvenimas vėl atgijo. Liko tik sutvarkyti kuro daviklį bake, dar kartą peržiūrėti bagažinės užraktą, nes ne visada eina ją atidaryti nepasūkiojus spynelės ir atlikti salono cheminį valymą.
Pavasarį bus dar atliekami galinių sparnų tvarkymo darbai ir langų tamsinimas. O važiuoja kol kas labai puikiai. Su kiekviena diena tas S124 man tampa vis mielesnis dūšiai

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-24, 21:05   #74
liudas777
 
liudas777's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-04-18
Gyvenamoji Vieta: Vilnius-Panevėžys
Pranešimai: 1,982

liudas777 is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę liudas777 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
atkreipsim dėmesį ir papypsensim kai bus galimybė. Dabar jau to balto w124 gal nebelabai ir matysi kieme. Kol kas jis stovi garaže, o kitą savaitę ko gero pastatysiu Deliuvio automobilių pardavimo aikštelėje. Dar vis nesulaukia savo naujo šeimininko. Besidominčių yra, bet mano mersui nei vienas būsimas šeimininkas nepatinka: vienas per mažai duoda, kitas pyksta kad draudimo nepalieku, trečiam muzika per silpnai groja, ketvirtas vinių minkštoj vietoj ieško ir t.t .
Dabar bus žalias S124.
O blogiausiu atveju jei neparduosiu tai nors turėsiu garantuotą atsarginę mašiną, kuri ir prie -30 užsiveda ir važiuoja
Taigi, šiandien išardęs S124 spydometrą laikroduką tiksėti priverčiau ir jau isidėjau savo ALPINE grotuvą ir raciją - gyvenimas vėl atgijo. Liko tik sutvarkyti kuro daviklį bake, dar kartą peržiūrėti bagažinės užraktą, nes ne visada eina ją atidaryti nepasūkiojus spynelės ir atlikti salono cheminį valymą.
Pavasarį bus dar atliekami galinių sparnų tvarkymo darbai ir langų tamsinimas. O važiuoja kol kas labai puikiai. Su kiekviena diena tas S124 man tampa vis mielesnis dūšiai
Dėl draudimo tai absurdiška! Kodėl turėtum jį palikti?

liudas777 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-24, 21:17   #75
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

buvo sekmadienį atvažiavęs vaikinukas su tikru "lavonu" W124 vos ne tikrąja žodžio prasme apžiūrinėti manojo W124. Pavažinėjo apie garažus ir sako: va čia tai tikras mersas - ir minkštas ir nebilda niekas. Sakau tai pirk. Mąstė mąstė ir klausia? Kiek kuro ima - sakau nuo bato sunkumo priklauso. Vėl klausia - o kiek traukia? sakau nebandžiau, nes aš su mašina važinėju, o ne skraidau. Sakau daugiau 140 nesu jo spaudęs. O muzika gale gerai kala per garsiakalbius? sakau man groja, o kalimo iš 12 cm garsiakalbių neišspausi. O iki kada galioja draudimas? Sakau draudimą pasiimu iš kart, kai persirašysi mašiną savo vardu, nes aš turėdamas D6 draudimo kategoriją tikrai nepaliksiu draudimo 20mečiui, kad paskui man nebūtų kuriozų dėl tavo padaryto kokio nors įvykio. O be to aš savo draudimą už dviejų savaičių persikelsiu naujam S124. Tai suraukė nosį ir išvažiavo su savo barškančiu ir sveikos vietos neturinčiu mersu, kurį galbūt neseniai pirkęs už kokį 1000 Lt ir pamatęs, kad reik ieškot geresnės mašinos.
O daugiau kol kas skambinėja tik perekupai kur veža mersus į Afriką, bet tie siūlo tik kapeikas.
O šiaip yra blogiausia kad žmonės žiūri pagaminimo metus ir dar paklausę kiek jinai yra Lietuvoj ir kai pasakau kad 5 metai mano vienose rankose, tai sako kad jau turi būt visiškas kledaras jei 5 metai LT. Juk neirodysi žmonėms kad ta mašina tvarkyta ir prižiūrėta ir galbūt techniškai šiai dienai pagal būklę lenkia 2000 metų gamybos kokį opelį ar prancūzą. Bet yra kaip yra


Paskutinį kartą redagavo ldalius; 2010-11-24 21:25 val.
ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-24, 21:36   #76
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

man tik vienas nedaeina kam tu ji parduodi jei jis toks geras ir t.t.

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-24, 21:36   #77
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

o kur man su trim mersais važinėti? Laikyt šitą garaže ir dulkes nuo valyti ? Ar laukti dar 10 metų ir pardavinėti kaip antikvarą?

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-24, 21:38   #78
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
o kur man su trim mersais važinėti? Laikyt šitą garaže ir dulkes nuo valyti ? Ar kaukti dar 10 metų ir pardavinėti kaip antikvarą?
nu tai kam juos perki ?

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-24, 21:41   #79
ldalius
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-05-27
Gyvenamoji Vieta: Panevėžys
Pranešimai: 6,370

ldalius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
nu tai kam juos perki ?
Na ir idomiai paklausei Mersas man patinka kaip patikimas ir komfortiškas automobilis. Gyvenimas pagal mano darbo pobūdį man privertė sedaną iškeisti į universalą, žmonai vasarą vietoj buvusio golfo irgi mersiuką nupirkau ir dabar gaunasi kad mano sedanas W124 lieka nebereikalingas

ldalius neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-11-24, 22:14   #80
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ldalius View Post
Na ir idomiai paklausei Mersas man patinka kaip patikimas ir komfortiškas automobilis. Gyvenimas pagal mano darbo pobūdį man privertė sedaną iškeisti į universalą, žmonai vasarą vietoj buvusio golfo irgi mersiuką nupirkau ir dabar gaunasi kad mano sedanas W124 lieka nebereikalingas
dbr aishku

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.