Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-01-05, 17:07   #81
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Trylikti metai eina,kai nebuvau lietuvoj Visai idomu butu parvazhiuoti pasizhvalgyti,bet vis laiko nera, arba menesiu metuose per mazhai,kazhkaip pagalvoju,kad reiktu ir vel pamirshtu,o kai atsimenu ir nauji metai prasidejo Itariu pasikeite labai, viskas .

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 17:15   #82
sapnelis
 
sapnelis's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-04-30
Gyvenamoji Vieta: Boston
Pranešimai: 989

sapnelis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Trylikti metai eina,kai nebuvau lietuvoj Visai idomu butu parvazhiuoti pasizhvalgyti,bet vis laiko nera, arba menesiu metuose per mazhai,kazhkaip pagalvoju,kad reiktu ir vel pamirshtu,o kai atsimenu ir nauji metai prasidejo Itariu pasikeite labai, viskas .
Aš nesuprantu kodėl iš Ispanijos niekas net atostogų negrįžta. Savo sesės jau 8 metus nemačiau

sapnelis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 17:44   #83
Adodas
 
Adodas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-26
Gyvenamoji Vieta: Kristiansand, Norway
Pranešimai: 2,621

Adodas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė sapnelis View Post
Aš nesuprantu kodėl iš Ispanijos niekas net atostogų negrįžta. Savo sesės jau 8 metus nemačiau
ne ?

Adodas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 17:58   #84
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė samagonas View Post
Trylikti metai eina,kai nebuvau lietuvoj Visai idomu butu parvazhiuoti pasizhvalgyti,bet vis laiko nera, arba menesiu metuose per mazhai,kazhkaip pagalvoju,kad reiktu ir vel pamirshtu,o kai atsimenu ir nauji metai prasidejo Itariu pasikeite labai, viskas .
tu tai gal jau ne lietuvis

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 18:20   #85
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mb 140 View Post
tu tai gal jau ne lietuvis
Lietuvis dar. Bet vis prisimenu,vieno apsirukiusio anglu hipio pasamprotavima (kazhkur kalnuose buvau sutikes), Sako gyvenimas per trumpas ir pasaulis per mazhas,kad ash buchiau,kokiu sushiktu, anglu, ar kitos shalies piliechiu,esu planetos gyventojas ir man px ,kur permiegoti ir kur parukyti

samagonas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 19:17   #86
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Ten labiau jauciuosi sava, nei Lietuvoj. Ir zmones zymiai, mielesni
as pvz ne visai suprantu tokius teiginius.. Ka reiskia labiau sava nei Lietuvoj, tave gatveje bado pirstais, ar uzejus i kokia kavine neduoda kavos, o gal dar kazkas? Juk zmogus pats pasirenka su kuo bendrauti, na nebent darbas privercia daryti tai ko nenori, bet ji visada galima pakeisti... Man asmeniskai Lietuva ne kakzkokie abstraktus zmones, kurie galbut svetur mielesni, o mano seima, draugai ir pazistami. Su kitais as gyvenu tarytum skirtinguose pasauliuose, ir man visiskai nerupi, kad kazkokie kaimieciai apspange nuo bambalinio alaus slitineja gatvemis, nes as neturiu su jais jokiu salycio tasku.

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-05, 23:10   #87
ufonautas
 
ufonautas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-06-26
Gyvenamoji Vieta: Sweden-Vetlanda
Pranešimai: 1,275

ufonautas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę ufonautas per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
as pvz ne visai suprantu tokius teiginius.. Ka reiskia labiau sava nei Lietuvoj, tave gatveje bado pirstais, ar uzejus i kokia kavine neduoda kavos, o gal dar kazkas? Juk zmogus pats pasirenka su kuo bendrauti, na nebent darbas privercia daryti tai ko nenori, bet ji visada galima pakeisti... Man asmeniskai Lietuva ne kakzkokie abstraktus zmones, kurie galbut svetur mielesni, o mano seima, draugai ir pazistami. Su kitais as gyvenu tarytum skirtinguose pasauliuose, ir man visiskai nerupi, kad kazkokie kaimieciai apspange nuo bambalinio alaus slitineja gatvemis, nes as neturiu su jais jokiu salycio tasku.
Na as pvz daug maz uz samagono idejaDraugiskai,svelniai pasakyta,kad metuose truksta menesiu....kas kaip suprato tai to reikalas
"Su kitais as gyvenu tarytum skirtinguose pasauliuose, ir man visiskai nerupi, kad kazkokie kaimieciai apspange nuo bambalinio alaus slitineja gatvemis, nes as neturiu su jais jokiu salycio tasku" Ju ir nereikia tureti,bet paemus viska kruvoj,tai kaip ir daugelis mano pazystamu,tai geriau vaziuoja i kokia Turkija,Tailanda ir t.t.,o gimines ar draugus kvieciasi cia i svecius.
Buvau sia vasara ir keli nelaimingi idiotai vistiek galejo parodyti kas per kultura pas mus-buvo geda pries draugus ir net neturejau ka pasakyti(su swedu seima buvau gryzes i LT atostogu).

__________________
W 140 SE500 1992m
W140 SEL600 1992m
W 212 350 CDI 2010 m
W 906 316 CDI 2015 m
:
ufonautas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-06, 06:22   #88
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ufonautas View Post
Na as pvz daug maz uz samagono idejaDraugiskai,svelniai pasakyta,kad metuose truksta menesiu....kas kaip suprato tai to reikalas
"Su kitais as gyvenu tarytum skirtinguose pasauliuose, ir man visiskai nerupi, kad kazkokie kaimieciai apspange nuo bambalinio alaus slitineja gatvemis, nes as neturiu su jais jokiu salycio tasku" Ju ir nereikia tureti,bet paemus viska kruvoj,tai kaip ir daugelis mano pazystamu,tai geriau vaziuoja i kokia Turkija,Tailanda ir t.t.,o gimines ar draugus kvieciasi cia i svecius.
Buvau sia vasara ir keli nelaimingi idiotai vistiek galejo parodyti kas per kultura pas mus-buvo geda pries draugus ir net neturejau ka pasakyti(su swedu seima buvau gryzes i LT atostogu).
cia ne i samagono darza buvo akmuo Na tiek to... Del atostogu visiskai sutinku su tavim, pats gyvendamas UK ir Airijoje atostogauti vaziuodavau kitur, kvaila butu grizti i Lietuva jeigu vietoj to gali isvykti zvejoti marlinu i vandenyna arba sudalyvauti brazilietiskame karnavale
Mintis buvo kitokia - nera pas mum LT tokia tragiska padetis, sakyciau toje pacioje UK ir Airijoje (gal esant girdeje apie siaurini Dublina) daug daugiau vietiniu atauseliu, palyginus su kuriais lietuviu buduliai atrodo lyg kudikiai

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-06, 08:39   #89
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė mariukaz View Post
as pvz ne visai suprantu tokius teiginius.. Ka reiskia labiau sava nei Lietuvoj, tave gatveje bado pirstais, ar uzejus i kokia kavine neduoda kavos, o gal dar kazkas? Juk zmogus pats pasirenka su kuo bendrauti, na nebent darbas privercia daryti tai ko nenori, bet ji visada galima pakeisti... Man asmeniskai Lietuva ne kakzkokie abstraktus zmones, kurie galbut svetur mielesni, o mano seima, draugai ir pazistami. Su kitais as gyvenu tarytum skirtinguose pasauliuose, ir man visiskai nerupi, kad kazkokie kaimieciai apspange nuo bambalinio alaus slitineja gatvemis, nes as neturiu su jais jokiu salycio tasku.
O reiskia ta, kad negaliu jaustis laisva Lietuvoj. Nepatinka kaip lietuviai bendrauja vienas su kitu. As esu is tu zmoniu, kurie sutike pazystama ar drauga nori apkabinti ir isbuciuoti. Esu veikli, nuolat spirganti, aktyvi, temperamentinga, o tokie zmones lietuvius paprastai gazdina, arba jie vadinami ishsisokeliais. Slegia lietuviu burbejimas, amzina nepasitenkinimo busena ir suraukto veido stilius, ir amzinas pavydas. Ar kuris nors sutikes pazystama zmogu apipilate ji komplimentais? Abejoju...
O Ispanijoj as galiu realizuoti save, galiu buti savimi.

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-01-06, 10:33   #90
Mb 140
 
Mb 140's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2007-12-06
Pranešimai: 5,375

Mb 140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Aistė View Post
O reiskia ta, kad negaliu jaustis laisva Lietuvoj. Nepatinka kaip lietuviai bendrauja vienas su kitu. As esu is tu zmoniu, kurie sutike pazystama ar drauga nori apkabinti ir isbuciuoti. Esu veikli, nuolat spirganti, aktyvi, temperamentinga, o tokie zmones lietuvius paprastai gazdina, arba jie vadinami ishsisokeliais. Slegia lietuviu burbejimas, amzina nepasitenkinimo busena ir suraukto veido stilius, ir amzinas pavydas. Ar kuris nors sutikes pazystama zmogu apipilate ji komplimentais? Abejoju...
O Ispanijoj as galiu realizuoti save, galiu buti savimi.
pilnai sutinku

__________________
MB: S320 (W140)
E550(W211)
Добро пожаловать в клуб бензососалок
Mb 140 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.