Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2010-06-18, 23:45   #971
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

yra toka dalykas kadangi kelyje megstu pasipykt nu toka jau mano budas NEKENCIU kai masinas stato belekaip o antroje vietoje kai pakerta vaziuojant galeciau uzmuzt turbut kaip nervina. tai gi nekart buvo karstu gincu ir rekimu viens ant kito o karta daejo ir iki mustyniu kirtau viem lochui sulauziau nosi visas mandrumas tada pas ji ir isgaravo (priestai pakirtinejao as ji pasivijau vel pakirtinejo nedave lenkt bet sustabdziau asji) bet jo merga pamate kad viskas negerai ir iskviete mentus taigi tie atvaziavo tas parase zajava taigi teko su advokatu jau poto derint reikalus bet pzystamas gera zmogu parekomdavo ir viskas buvo uzglaistyta. bet tas advokatas mane pamoke kad jei jau panasi situacia kad negali trenkti pirmam gali isprovokuoti bet netrenk pirmas sako tegu jis pirmas trenkia o tada jau gali jungt. ir poto sako geriau spjauk i snuki ir niek tau nepadarys o bus didesnis i zeidimas negu uzvozt

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 00:00   #972
PANTERA888
 
PANTERA888's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-06-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 3,777

PANTERA888 is on a distinguished road

Send a message via Yahoo to PANTERA888 Nusiųsti žinutę PANTERA888 per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
yra toka dalykas kadangi kelyje megstu pasipykt nu toka jau mano budas NEKENCIU kai masinas stato belekaip o antroje vietoje kai pakerta vaziuojant galeciau uzmuzt turbut kaip nervina. tai gi nekart buvo karstu gincu ir rekimu viens ant kito o karta daejo ir iki mustyniu kirtau viem lochui sulauziau nosi visas mandrumas tada pas ji ir isgaravo (priestai pakirtinejao as ji pasivijau vel pakirtinejo nedave lenkt bet sustabdziau asji) bet jo merga pamate kad viskas negerai ir iskviete mentus taigi tie atvaziavo tas parase zajava taigi teko su advokatu jau poto derint reikalus bet pzystamas gera zmogu parekomdavo ir viskas buvo uzglaistyta. bet tas advokatas mane pamoke kad jei jau panasi situacia kad negali trenkti pirmam gali isprovokuoti bet netrenk pirmas sako tegu jis pirmas trenkia o tada jau gali jungt. ir poto sako geriau spjauk i snuki ir niek tau nepadarys o bus didesnis i zeidimas negu uzvozt
sheip pas mane panashi situacija,dbr galvoju kas butu jai i tokia situaciaj kartu papultume? zajavos ah tai nerashyciau o butu vaizdu ciuju

__________________
PANTERA888 neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 00:12   #973
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė PANTERA888 View Post
sheip pas mane panashi situacija,dbr galvoju kas butu jai i tokia situaciaj kartu papultume? zajavos ah tai nerashyciau o butu vaizdu ciuju

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 01:09   #974
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

visiem nepatinka kai kas nors nervina, kaip kad anas tau neleido lenkt arba arba kazkas is galo stumia-mirksi arba kazkoks buozgalvis lipdo ant lango tau kazka... siandienos moralai tokie: vaikai gyvenkime draugiskai, ir nervus i koncervus, nes paprasciausiai neapsimoka :

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 07:35   #975
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė woodoooo View Post
yra toka dalykas kadangi kelyje megstu pasipykt nu toka jau mano budas NEKENCIU kai masinas stato belekaip o antroje vietoje kai pakerta vaziuojant galeciau uzmuzt turbut kaip nervina. tai gi nekart buvo karstu gincu ir rekimu viens ant kito o karta daejo ir iki mustyniu kirtau viem lochui sulauziau nosi visas mandrumas tada pas ji ir isgaravo (priestai pakirtinejao as ji pasivijau vel pakirtinejo nedave lenkt bet sustabdziau asji) bet jo merga pamate kad viskas negerai ir iskviete mentus taigi tie atvaziavo tas parase zajava taigi teko su advokatu jau poto derint reikalus bet pzystamas gera zmogu parekomdavo ir viskas buvo uzglaistyta. bet tas advokatas mane pamoke kad jei jau panasi situacia kad negali trenkti pirmam gali isprovokuoti bet netrenk pirmas sako tegu jis pirmas trenkia o tada jau gali jungt. ir poto sako geriau spjauk i snuki ir niek tau nepadarys o bus didesnis i zeidimas negu uzvozt
buvo ir man taip. ir vien del to kad trenkiau pirmas, o pirmas trenkiau del to kad viena karta gyvenime pasimokiau, laikiausi taisykles pirmas netrenkt. nu ir gavau viena kart pirma smugi ir jo uzteko kad subyretu mano zandikaulis. nuo to laika visada pirmas kalu i vartus

__________________
حكة جدا ترجمته؟
Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 09:43   #976
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

tai kai trenksi tai jau siais laikais teismas garantuotas, bet mano pazystamus jau teise ir del to kad viesai pavadino pyder**** bare barmena ir gavo tukstantines baudas.

O del to jei ant tavo auto kazkas klijuoja lipduka, tau teises nesuteikia jam snuki duoti, cia ne savigina, nuo lipduko ant stiklo nepadaroma jokia materialine zala. Todel apskundus kad tau jis kazkuo kenke tik pasijuoktu teisme del to lipduko .
Bet ta kas panaudojo smurta nuteistu.

O del pastatymo tai ir as viena karta x6 bmv gerai uzstaciau su draugeliu. Bmv buvo pasistates ant geltonu liniju o mes ji taip tvarkingai uzstatem nepazeisdami nieko ir isejom pietaut, kai gryzom jau buvo vairuotojas, labai prunkste, o mes tik linksmi nuvaziavom

__________________
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 09:48   #977
Melionas
 
Melionas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-01-03
Gyvenamoji Vieta: Klaipėda
Pranešimai: 3,954

Melionas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Jerry View Post
tai kai trenksi tai jau siais laikais teismas garantuotas, bet mano pazystamus jau teise ir del to kad viesai pavadino pyder**** bare barmena ir gavo tukstantines baudas.

O del to jei ant tavo auto kazkas klijuoja lipduka, tau teises nesuteikia jam snuki duoti, cia ne savigina, nuo lipduko ant stiklo nepadaroma jokia materialine zala. Todel apskundus kad tau jis kazkuo kenke tik pasijuoktu teisme del to lipduko .
Bet ta kas panaudojo smurta nuteistu.

O del pastatymo tai ir as viena karta x6 bmv gerai uzstaciau su draugeliu. Bmv buvo pasistates ant geltonu liniju o mes ji taip tvarkingai uzstatem nepazeisdami nieko ir isejom pietaut, kai gryzom jau buvo vairuotojas, labai prunkste, o mes tik linksmi nuvaziavom
Gerai kad ant tokio uzsisokot kuris tik paprunkste,butu koks rimtesnis buves butu i nosi abiem daves uz tai,kad uzstatem auto

Melionas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 09:55   #978
Jerry
 
Jerry's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-04-20
Pranešimai: 755

Jerry is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė stepaskeda View Post
Gerai kad ant tokio uzsisokot kuris tik paprunkste,butu koks rimtesnis buves butu i nosi abiem daves uz tai,kad uzstatem auto
butu daves butu arba grazos gaves arba teismais uzmetytas

__________________

Paskutinį kartą redagavo Jerry; 2010-06-19 10:27 val.
Jerry neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 10:07   #979
arbuzas
 
arbuzas's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-12-22
Gyvenamoji Vieta: Destin, FL
Pranešimai: 1,861

arbuzas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
buvo lietuvoj klijavo prie parduotuviu i invalidu vieta kas pasistato masinas as tai palaikau tokius, irgi nemegstu kai numeta belenkur masina, tada specialiai uzstatau, ar privarau prie pat kad ilipt negaletu ir pan. isiedamas iskart numeri masinos i telefona uzsirasau, jei rasiu apibraizyta kad zinociau ir seip nemegstu kai posukiu nerodo, ir t.t. reik normaliai kelyje elgtis, vietos visiems uzteks, o tai kai vienas pasistato skersai, tada kitam vietos nelieka, tai ir tas skersai stato, o tada ziurek jau puse gatves uzimta

__________________

Mano gyvenimo MOTO yra AUTO
arbuzas neprisijungęs   Cituoti
Old 2010-06-19, 11:11   #980
lisas
 
lisas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-03-08
Gyvenamoji Vieta: UK
Pranešimai: 2,767

lisas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę lisas per Skype™


Standartinis

buvo man panasi situacija.vaziavau Klaipedoje su masina pirmoj juostoj,o antra vare mikriukas (tie tai del lito gali per galva pervaziuoti),tai zmogus jam mostelejo ranka,o tas nixarosi celovek ridiska pakirto mane taip kad i bordiura ivaziavau ir vairo trauke sulenkiau.kol suspejau islipti is masinos ir paziureti kas dedasi tai tas nuruko.atsiminiau mikriuko numeri ir kaip tas vairuotojas atrodo.masina netempiau iki servizo ir pasiemes pora draugu nuvarem i galine stotele to marsruto.ismasazavau ta vairuotoja ir tiek,draugai del svorio pastovejo jai jam jo kelegos bandytu padeti-svolacius gyvesi,tipo as nieko nemaciau ir nieko nezinau.nu sakau tai kita syki ziuresi kur vaziuoji.
oi atsimenu kaip sudai vire kai pakirto ir nuruko-dar buciau gal neminkes,jai sustotu atsiprasytu ar pagalbos pasiulytu.buvo kad furistas pakirto-zmogus nepastebejo manes,tai prakirtau padanga,o tas sustojo,pasiule pagalbos ir padanga nupirko,tai negali pykti ant tokio zmogaus-visko gyvenime pasitaiko


Paskutinį kartą redagavo lisas; 2010-06-20 10:00 val.
lisas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.