Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2019-04-09, 13:26   #171
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Bobiškas


O jopsikmat
Ereliukas tada.



Sent from my iPhone using Tapatalk

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 13:32   #172
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Kolega, Tau gal trauma vaikystės, neturėjei dviračio, kad čia dabar tuos rusiškus laužus rodai ? Dabar manau galėtum jau įgyvendint savo svajonę ir atsikratyt komplekso juokauju.

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 13:34   #173
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Kolega, Tau gal trauma vaikystės, neturėjei dviračio, kad čia dabar tuos rusiškus laužus rodai ? Dabar manau galėtum jau įgyvendint savo svajonę ir atsikratyt komplekso juokauju.
Tu parasei, kad senovini tai man tik tie du kuriuos turejau ir asocijuojasi su seniviniai. Po to uz gerai baigta kokia 7 klase be trejetu. Tevai nuoirko “pavarini” , buvau pirmas kaime. Taip kad svajoniu del dviraciu neturiu

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 13:37   #174
simaso
 
simaso's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-16
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 6,218

simaso will become famous soon enough



Standartinis

Blogai, kai tik tokius triperius teišbandęs ir net norėdamas negali su manim padiskutuot

simaso neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 13:52   #175
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
Blogai, kai tik tokius triperius teišbandęs ir net norėdamas negali su manim padiskutuot
Su visa pagarba. Niekaip nepaeitu padiskutuoti as kitam lygy buvau su dviraciais mazai vazinejau, kai paaugau ir geras buvau Turejau Verhovina, po to delta. Minskeli ir jewa.


Paskutinį kartą redagavo pucenas; 2019-04-09 14:25 val.
pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 14:02   #176
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Įkvėptas Rawwslt žiemą pradėjau ieškoti naujo dviračio. Pirminė mintis buvo susirinkti pačiam ir prasidėjo rėmo paieškos. Žiūrėjau tiek kinietiškus rėmus, tiek EU. kinija Carbon, EU ALU. Kadangi važinėju su vaiškika kėdute, tai pasiskaitęs surpatau, kad su kėdute geriau imti ALU. Tada susimečiau sąmatą ir suraptau, kad nesigaus labai pigiai. Skaičiai rodė ~1500 EUR. Neradęs gražaus rėmo pradėjau dairytis jau esamus modelius. Iš esamų pigiausi buvo "direct sales" darantys gamintojai, juos iš EU radau 2 Radon ir Canyon. Canyon senai buvau nižiūrėjęs ir man jie gržesni pasirodė už radom ir apsisprendžiau likti prie Canyon

Taip mano rankose atsidurė šis gražuolis Grand Canyon AL SLX 9.0. Tai geriausios modifikacijos ALU hardtail rėmas su geriausios komplektacijos 9.0 modifikacija. Visa grupė XT, stabdžiai Sram, šakė Reba, ratai Mavic XA Light (nerealiai lengvi, kaip pūkelis) ir t.t.

Kadangi visada norėjau pilnos XT komplektacijos, tai atskirai užsakyti XT stabdžiai ir XT stabdžių diskai 180/160 mm (dabar galvoju, kad reikėjo imti 203/180 mm, bet yra kaip yra). Taip pat XT pedalai be klipsų. Dviračio svoris ~11kg (lyginant su mano turimu ~13,5 skirtumas labai juntamas). Sėdynė bus Selle Italia MAN Gel Flow L2.

Dar keliauja "tiuning" elementai iš siauraakių: carbon vairas, iškyšą ir balnelio pagalys ir visi RISK titaniniai varžtai (vaivorykštės spalvos). Viską surinkus gausis dviratukas, apie kurį svajojau jau pastaruosius pora metų

galutinė sąmata manau bus apie 2000-2200 EUR.

Įmesu foto kai bus užbaigtas galutinai, o dabar vakarykštė foto tik ką išpakavus.

Čia gamintojo informacija, jei kam bus įdomu visa specifikacija https://www.canyon.com/en-lt/women-b...hmengroesse=XS

P.S. jei kam reiks galėsiu parduoti Sram Level TL visiškai naujus stabdžius (pilna komplekta su diskais 180/160 mm prisukamus varžtais). Stabdo labai gerai, aštriai. Keičiu, tik dėl bendro vaizdo. Manau už 100 EUR sutartume.




Jėzau, koks "gerulis" dviratukas. Biski pavydas ima
11kg, tai lengvesnis uz mano karbonini. Dabar nematavau svorio, bet sake jau pakeiciau. Bet startavau su 12kg. Dabar tuos aliuminius remus gamina tokius lengvus, kaip karbonus. Ten skiriasi jie 100-200g svorio. Ir padangos teisingos uzdetos. Pritariu dar ir del spalvos. Manau dviracios spalva turi buti nekasdienine, tuo jis patrauklesnis akims. Visumoje iverinciau 5 stars! Ant dviracio, kaip ir ant griliaus cinkeli turi

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 14:21   #177
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
Jėzau, koks "gerulis" dviratukas. Biski pavydas ima
11kg, tai lengvesnis uz mano karbonini. Dabar nematavau svorio, bet sake jau pakeiciau. Bet startavau su 12kg. Dabar tuos aliuminius remus gamina tokius lengvus, kaip karbonus. Ten skiriasi jie 100-200g svorio. Ir padangos teisingos uzdetos. Pritariu dar ir del spalvos. Manau dviracios spalva turi buti nekasdienine, tuo jis patrauklesnis akims. Visumoje iverinciau 5 stars! Ant dviracio, kaip ir ant griliaus cinkeli turi
čia iš 6061 alu pagamintas, pats lengviausias ALU rėmas. Kai viskas susidės ką planuoju, tai jis dar geriau atrodys laukiu nesulaukiu kada pralėkt galėsiu... pedalų nėra dar

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 14:29   #178
AudriusU
 
AudriusU's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-03-26
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 240

AudriusU is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Ten rimtai Canyonas uždėjo plastmasinę keptuvę tarp žvaigždžių bloko ir rato? Nusiimk ją, kad ir peiliuku nupjaustyk, nes nu taip nedera prie likusio dviračio vaizdo, kad net akis graužia žiūrint

AudriusU neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 14:33   #179
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusU View Post
Ten rimtai Canyonas uždėjo plastmasinę keptuvę tarp žvaigždžių bloko ir rato? Nusiimk ją, kad ir peiliuku nupjaustyk, nes nu taip nedera prie likusio dviračio vaizdo, kad net akis graužia žiūrint
Ne, čia Mavic uždėjo ant rato tą šūdą. Jau nuimtas

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-04-09, 14:48   #180
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Tas daigtas reikalingas, kad tepalai neaptaskytu stabdziu disko. Man buvo, kad tefloniniai tepalai aptaske diska ir uzsidejo plevele. Viskas ivyko panemunes šile. Dingo stabdziai, tai gerai kad palaipsniui nes buciau i medi pataikes. Teko keisti stabdziu kaladeles ir diska su svitriniu slifuoti. Moralas, tame, kad isvaizduos nepriduoda, bet naudos duoda jeigu netiksliai pasitepi dvirati





Dar rekomenduoju, šalam isigyti. Dar tik sezonas prasidejo, o jau nevienas/-a sudauze salmus.

vakarykstis pasivazinejimas


Paskutinį kartą redagavo Rawwslt; 2019-04-09 15:31 val.
Rawwslt neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.