Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2019-01-28, 18:44   #71
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
Buvo uzmauti dunlop wintersport 3d ant galines asies.. karve pusnyse..
Uzmoviau visiskai naujas michelin pilot alpin pa4.. tas pats sh... kaip sniegas didesnis taip ir "amen"
Apie dunlopus galiu pasakyti ta pati. Didesnio š nesu turejas. As dedavau ant clk tik continental’ius winter ultra grip 3 ar 4 (atrodo tokios) nu as tikrai vaziuodavau visur. Bet pas mane ant c124 buvo 15 ratai. (Zieminiai) Siauri nepamenu plocio. Ant clk pirmas ziemas 205 r16. Paskutine 225 40 18. Tada ir stumiau ta paskutine ziema. Pora kart tai tikrai pamenu

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-28, 18:47   #72
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Apie dunlopus galiu pasakyti ta pati. Didesnio š nesu turejas. As dedavau ant clk tik continental’ius winter ultra grip 3 ar 4 (atrodo tokios) nu as tikrai vaziuodavau visur. Bet pas mane ant c124 buvo 15 ratai. (Zieminiai) Siauri nepamenu plocio. Ant clk pirmas ziemas 205 r16. Paskutine 225 40 18. Tada ir stumiau ta paskutine ziema. Pora kart tai tikrai pamenu
Pas mane itariu viskas del plocio.. nes gale 255/35
Aisku ant asfalto tokios gumos. Tai startuojant ant sauso neprasuka net su 620nm

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-28, 18:58   #73
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,619

Apple will become famous soon enough



Standartinis

tas užklimpimas, tai toks sąlyginis dalykas. Kai turi galu varoma, tai ir nerizikuoti taip, kur matai, kad bus bėdų. 4 varomais tai varai visur, kur reikia. Su galu esu viena kart sėdęs, kad net traktoriaus reikėjo pavasary molyje.

P.S. žiema padangos yra labai svarbu. Važinėju su Conti TS860 - geriausios žieminės kokias turėjau. Teko savaitgalį su kažkokiom no name Cooper tires važiuot, tai be keiksmažodžių daugiau nelabai ką turiu pasakyt. kosmosas koks šūdas...

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-28, 19:10   #74
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
tas užklimpimas, tai toks sąlyginis dalykas. Kai turi galu varoma, tai ir nerizikuoti taip, kur matai, kad bus bėdų. 4 varomais tai varai visur, kur reikia. Su galu esu viena kart sėdęs, kad net traktoriaus reikėjo pavasary molyje.

P.S. žiema padangos yra labai svarbu. Važinėju su Conti TS860 - geriausios žieminės kokias turėjau. Teko savaitgalį su kažkokiom no name Cooper tires važiuot, tai be keiksmažodžių daugiau nelabai ką turiu pasakyt. kosmosas koks šūdas...
Cooper nera no name Bet sutinku del padangu, kad turi stipriai diele itaka. Turejau nordman 5, tai stumdydavau sniega su pilvu. Bet dabar kai tokios prastos ziemos renkuosi vidurio Europos padangos kurios daugiau subalansuotos slapei dangai. Todel , zinodamas galimybes ju, tai ir nerizikuoju

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-28, 19:58   #75
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
tas užklimpimas, tai toks sąlyginis dalykas. Kai turi galu varoma, tai ir nerizikuoti taip, kur matai, kad bus bėdų. 4 varomais tai varai visur, kur reikia. Su galu esu viena kart sėdęs, kad net traktoriaus reikėjo pavasary molyje.

P.S. žiema padangos yra labai svarbu. Važinėju su Conti TS860 - geriausios žieminės kokias turėjau. Teko savaitgalį su kažkokiom no name Cooper tires važiuot, tai be keiksmažodžių daugiau nelabai ką turiu pasakyt. kosmosas koks šūdas...
Conti ts860.. laimi kone visus testus kur "dalyvauja"... ne is vieno girdziu kad puikios padangos.

utiutiu neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-29, 06:14   #76
Valdas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 324

Valdas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė KK View Post
Nelabai supratau, kuo tai pagrįsta. Kuom jis būtinas ? Dėl sukibimo ? Čia mes nieko nemaišom su autosportu ir kasdieniniu vairavimu ? Būtinybės tikrai nėra Vieniems pliusas, kitiems minusas. Taigi kiekvienam pagal poreikius, nes asmeniškai man pvz:W211 4matic minusas ir tokios modifikacijos nesirinkčiau ir nesvarbu kiek ten bebūtų kW.
4matic sukibimas geresnis tuo viskas ir pasakyta. Pavažinėji su rwd / 4matic ir pamatai skirtumą. pvz dabar nesvarbūs nei apsnigti kiemai ar gatvės, pajuda lyg vasara. Man tai didelis +, nes nereikia prikti ale parketinko, nes reikia vazinėti nevalomais keliais.
Pastebėjimas kitas, kaip galima "plėšyti maikę" kad 4matic nieko gero, kai jo niekad nesi turėjęs. Taip, tai nėra tikras 4wd su blokiruotėm, bet geriau nei 1 ratas sukasi kaip rwd.


Paskutinį kartą redagavo Valdas; 2019-01-29 08:06 val.
Valdas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-29, 06:55   #77
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Valdas View Post
4matic sukibimas geresnis tuo viskas ir pasakyta. Pavažinėji su rwd / 4matic ir pamatai skirtumą. pvz dabar nesvarbūs nei apsnigti kiemai ar gatvės, pajuda lyg vasara. Man tai didelis +, nes nereikia prikti ale parketiniko, nes reikia vazinėti nevalomais keliais.
Pastebėjimas kitas, kaip galima "plėšyti maikę" kad 4matic nieko gero, kai jo niekad nesi turėjęs. Taip, tai nėra tikras 4wd su blokiruotėm, bet geriau nei 1 ratas sukasi kaip rwd.
As mieste gyvenu, kam man tas 4matic? Papildomi eksplotacijos kastai visus metus del savaites sniego. Pigiau man gautusi su taxi vazinet kai prisnige.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-29, 08:05   #78
Valdas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-12
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 324

Valdas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post
As mieste gyvenu, kam man tas 4matic? Papildomi eksplotacijos kastai visus metus del savaites sniego. Pigiau man gautusi su taxi vazinet kai prisnige.
Ar as tau ji siulau, pirk tu ka nori. Wake up pasaulis ne vien apie tave sukasi.
Mes diskutuojam apie auto skirtumus, o skirtumas yra.

Valdas neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-29, 08:49   #79
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Valdas View Post
Ar as tau ji siulau, pirk tu ka nori. Wake up pasaulis ne vien apie tave sukasi.
Mes diskutuojam apie auto skirtumus, o skirtumas yra.
Tavo nuomone, kad auto jeigu 200kw butinas 4matic as bandau paneigti tavo nuomone. Skirtumus visi cia zino, ne katik pradeja vairuot. Vienaip ar kitaip, patyre vairuotojai automobili renkasi pagal kisene, poto eksplotacijos salygas. Nors ir 200 ar 300 kw jeigu kaime negyveni, nebutinas.

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti
Old 2019-01-29, 09:15   #80
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rawwslt View Post


Tavo nuomone, kad auto jeigu 200kw butinas 4matic as bandau paneigti tavo nuomone. Skirtumus visi cia zino, ne katik pradeja vairuot. Vienaip ar kitaip, patyre vairuotojai automobili renkasi pagal kisene, poto eksplotacijos salygas. Nors ir 200 ar 300 kw jeigu kaime negyveni, nebutinas.
Svaiksti ir net nejauti pats juk vazineji su x’u tai pasakyk smagiau dabar su x’u ar su kita viena asim varoma masina vaziuoti? O tai miestas ar kaimas neturi reikames. Kai dabar miestai tape kaimais. Nes didzioji dauguma gyvena “mieste” uz miesto 20 km. Ir kaip tas miestas valomas. Tai 4 varomi tikrai ne minusas.

pucenas neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.