Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » CL Klasė (C126, C140, C215)

Naujas pranešimas
Old 2012-08-06, 17:25   #11
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
Zodziu pasirodo tada perkant kai tvarkiausi mane apgavo meistras, kuris neva pakeite pakeleja.
Praita sav drauge labai stipriai uztrenke duris ir langas ikrito. Itariau visada kad kazkas nedadaryta, tai issiardziau duris ir pamaciau kad pakelejo troso bugnelis buvo suklijuotas apgailetinais klijais.

Pakeliau veja, sake atvezt masina, sutvarkys, bet nusprendziau pats pasidaryt, uztruko apie 1h. Bugneli su "chomutu" prispaudziau, nenorejau keist pakelejo nauju (lai guli pas mane garaze ateiciai)
Bet yra maza beda, reikia per milimetra susireguliuoti langa. Zinau kad kazkaip su atsuktuvu galima. Jei yra darbo, tiek to, bet jei ten 5 min darbas, noretusi pasibandyt pareguliuot.
Gal kas zinot kurioj vietoj ten tas stebuklingas reguliatorius?
Jeigu kam idomu, galiu imesti foto
ant clk tai durų šone nusukus tokią blėtelę buvo reguliavimo varžtas kiek pamenu

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-06, 18:09   #12
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

pas mane nuemus sedyniu valdymo ta blokeli skylej kazkoks varztas irgi stovi. Tik nezinau ar ten tikrai tas. ir nesuprantu koks ten galas jo. ar su pirstais sukineti, ar kaip
kitas dalykas, jeigu skystu silikonu patepti langu gumas, ar nesiteps stiklai pora menesiu? tas silikonas skirtas guminiam tarpam, kad ziema neuzsaltu. Manau nepakenktu sutepti visas gumas, jeigu nesirebaluos langai pastoviai

  Cituoti
Old 2012-08-06, 18:24   #13
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

pas CLK tai buvo ant durų briaunos, kur blizgus metaliukas, arti lango jau, jį nuėmus buvo varžtai reguliuoti langą, ant CL principe turėtų būti panašiai, tikrai ne prie sėdynių valdymo...

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-06, 18:35   #14
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

blizguti buvau nuemes, bet ten nieko neradau. Manau gali buti, nes nuemus ta bloka gali kiaurai stikla matyt nuleista, o pakelus beveik iki virsaus, matosi kur langas su pakeleju tvirtinasi berods ir ten toks keistas varztas stovi

  Cituoti
Old 2012-08-06, 22:15   #15
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
blizguti buvau nuemes, bet ten nieko neradau. Manau gali buti, nes nuemus ta bloka gali kiaurai stikla matyt nuleista, o pakelus beveik iki virsaus, matosi kur langas su pakeleju tvirtinasi berods ir ten toks keistas varztas stovi
bet keista... šiaip iš briaunos patogiausias ir logiškiausias reguliavimas būtų

__________________
Tarpininkauju įsigyjant automobilį ar kitą transporto priemonę JAV bei Kanados aukcionuose.
Pasirūpinu transportavimu iki durų, tarpininkauju atliekant muitinės procedūras.


Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-07, 00:54   #16
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

man dar visai logiskai butu, kad nuimti moldinga ir tada kazkaip reguliuoti. Nes nuemus moldinga yra dvi +- 5LT skersmens skyles ir dvi pakankamai dideles, tilptu 4 pirstai. Dar galvoju gal taip gali reguliuotis internete nieko neradau, isskyrus, kad galiniu langu blokas visiem sprogsta

  Cituoti
Old 2012-08-07, 11:00   #17
jonny
 
jonny's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,487

jonny is on a distinguished road



Standartinis

Aš ir manau kad turi reguliuotis su uždarytom durim, nes kaip sureguliuot su atidarytom jei tada stiklai pakritę žemyn.

Citata:
Pradžioje rašė Feibis View Post
man dar visai logiskai butu, kad nuimti moldinga ir tada kazkaip reguliuoti. Nes nuemus moldinga yra dvi +- 5LT skersmens skyles ir dvi pakankamai dideles, tilptu 4 pirstai. Dar galvoju gal taip gali reguliuotis internete nieko neradau, isskyrus, kad galiniu langu blokas visiem sprogsta




Aš norėčiau kolegų paklaust kur regulioujasi galinio lango užsidarymas, nes pas mane jis truputį pavirtęs atgal per kokius 2-3 mm, todel ne iki galo prisispaudžia gumos viršus prie priekinio stiklo viršaus.

jonny neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-07, 12:41   #18
Marozas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Cia jau turbut tik vanpyras zinos

  Cituoti
Old 2012-08-07, 13:03   #19
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,410

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

aga reguliuojasi, reguliuojasi 3 asimis. teks nepatingeti ir nusiimti apdailas, cia romana nerasysiu.
paciam prireikia karta du i metus teks ziureti wis.

vampyras neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-08-07, 15:17   #20
jonny
 
jonny's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,487

jonny is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
aga reguliuojasi, reguliuojasi 3 asimis. teks nepatingeti ir nusiimti apdailas, cia romana nerasysiu.
paciam prireikia karta du i metus teks ziureti wis.
Ačiū

Žodžiu gale reikia apdailą nusiimt ir uždarius duris paieškot tinkamo varžto? Nuėmus apdailą jie jau matomi ar kur giliau stovi?

jonny neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.