Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W221

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-05-09, 23:04   #101
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė borax View Post
nu vat kompas rodo klaida tokia kad pas mane tipo nelabai sandaru nuo kompresoriaus iki resyverio vamzdelis. bet ta kalida jau turejau kai nusipirkau ir ok viskas buvo. vazinejau. o dabar vat uzejo jam. Siandien snekejau su zmogum vienu mazdaug sako toks bajeris atsitinka kai kompresorius pucia ir perkaista jis atsijungia ( mazdaug serviso rezimas) t.y su mygtukais jo neijungsi tik pajungus diagnostika suzadina. tai va padiskutavom su juo ir nusprendem kad del to kad vamzdelis tas leidzia kompresorius daznokai isijungia kai vaziuoji ir perkaites atsijungia i serviso rezima. ( bet vel gi pabreshiu jau kai pirkau buvo ista kalida ir vazinejau viskas ok buvo. ) tai kad nezinau susipainiojau isvis.
nelabai gaudosi tas tavo meistras, ant w220 nera temperaturos daviklio, kuris atjunginetu kompresoriu (ant daugumos pneumatiniu masinu jis yra), cia tau paprasciausiai kompresorius bus pagedes, per tam tikra laika nesukelia reikiamo slegio ir ismeta klaida. atvaziuoji pas mane pamatuojam ka kompresorius pucia 50lt - jei mazai pucia, atrestauruoju 400lt, jei reikia is masinos isimt ir idet dar 150lt. padarau 50lt nuolaida forumieciui, dar galiu pakeist filtriuka (ka rekomenduociau profilaktiskai) 40lt, bonus padedu surast sugedimo priezasti - issiardes komresoriu matau nuo ko sugedo ar nuo dulkiu (keiciamas filtriukas, tikrinama zarnele ar nesutrukinejus ir t.t.) ar nuo pastovaus darbo - nesandarios sistemos (tada reikia tikrinti amortikus ar neleidzia, jei neleidzia tada tikrinamas voztuvu blokas ir t.t.)

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-10, 20:38   #102
Kaspisjus
 
Statusas: Banned
Užsiregistravo: 2012-05-08
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 9

Kaspisjus is on a distinguished road



Standartinis

Sako kad buna su kompu blogai kai pilnai akumas isikrauna,o man butent taip ir buvo.

Kaspisjus neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-10, 21:20   #103
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

pas mane po savaites stovejo kai parsivariau issikroves, dar 100 kart buvau atjunges ir niekas nepasidare, nezinau ar nuo to galetu but

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 11:42   #104
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Kaspisjus View Post
Sako kad buna su kompu blogai kai pilnai akumas isikrauna,o man butent taip ir buvo.
nemanyciau

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 13:31   #105
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

pAS mane dbr toks sh..atsirado..galas pasikelia ir nenusileidzia.. issikelia iki maximumo ir masina kieta kaip akmuo. buvau palindes pasiziureti ar galinis davikliukas neuzstriges, isardziau isvaliau vis tiek tas pats. nuleidau ora per virsu amortiku tai po nakties vel pasikele galas..ir dar patebejau kad atidarant ir uzdarant nesigirdi snypstejimo kai nuleidzia ora, kkuris anksciau budavo . gal kas turi kokiu m inciu. gal ta liniuote priekija durniujoa. su r16 bedu nebuvo.

augi$ neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 16:57   #106
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

o priekis nusileidineja kai isjungi aukstesne padeti? jei ne tai gal ant pacio kompresoriaus voztuvas pastrigo? jei butu laidukai jo nueje iskart mestu klaida.

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 20:23   #107
borax
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-02-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 25

borax is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė augi$ View Post
pAS mane dbr toks sh..atsirado..galas pasikelia ir nenusileidzia.. issikelia iki maximumo ir masina kieta kaip akmuo. buvau palindes pasiziureti ar galinis davikliukas neuzstriges, isardziau isvaliau vis tiek tas pats. nuleidau ora per virsu amortiku tai po nakties vel pasikele galas..ir dar patebejau kad atidarant ir uzdarant nesigirdi snypstejimo kai nuleidzia ora, kkuris anksciau budavo . gal kas turi kokiu m inciu. gal ta liniuote priekija durniujoa. su r16 bedu nebuvo.
Tai va gerbiami forumieciai siandien nuvariau i silberi pasake kad linuote suejus. ti radau savartine liniuote ta ju vadinama, pakeiciau lygtais atsigavo ryt bus matyt nes parvariau pastaciau ja i aikstele . bet sakyciau atisgavo nes mygtukai pradejo veikt keliasi leidziasi tai vat kam tokia beda pasakitykit kokia pas mane buvo. ( taip pat su raktu kai atidarai neisijungdavo kompresorius) tai pakeiciau ta vadinama liniuote atsigavo viskas vat pora foto kaip jis atrodo



Detales koda irgi nurasiau : A220 320 02 58

borax neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 22:15   #108
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

kiek mokejai uz ji?

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-11, 22:52   #109
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

tai kad turbut visi kas vazineja su w220 zino kaip atrodo liniuote

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-05-12, 08:13   #110
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė NISMAS View Post
o priekis nusileidineja kai isjungi aukstesne padeti? jei ne tai gal ant pacio kompresoriaus voztuvas pastrigo? jei butu laidukai jo nueje iskart mestu klaida.
zinok kad taip ir yra paspaudi pakelimo mygtuka tai priekis pasileidzia na ne visai bet jau ratai su arkom lygiai.. atrodo kad jau tuoj nusileis visai. tai reikia ta kompresoriaus voztuva pravalyti..gal kokio purvo gavo? kurioje vietoje tas voztuvelis?

augi$ neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.