Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Autoplius, Autogidas, Mobile ir kt. Tinklalapiuose Parduodami Mercedes-Benz

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-05-09, 11:42   #16321
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
mersai su savo dezem isvis atsilike kokiu 10 metu. Nezinau kas dedasi po 2005~metu su 7gtroniku, bet iki to, ten 04 ar 02 metu dezes kazin ar protingesnes uz audi ar bmw dezes 92 95 metu
jau ko niekada nemėgau, tai audi automatinių pavarų dėžių... man jos kažkokios kvailos ir isterikuojančios pasirodė mano ramiam važiavimo stiliui su mersų viskas ok, jos ramesniam ir komfortiškesniam važinėjimui tikrai super, o jeigu reikia staigiau pabaigti kad ir lenkimo manevrą, tam yra kickdown'as

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 16:46   #16322
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė yamato View Post
jau ko niekada nemėgau, tai audi automatinių pavarų dėžių... man jos kažkokios kvailos ir isterikuojančios pasirodė mano ramiam važiavimo stiliui su mersų viskas ok, jos ramesniam ir komfortiškesniam važinėjimui tikrai super, o jeigu reikia staigiau pabaigti kad ir lenkimo manevrą, tam yra kickdown'as
kad pabaigt manevra, ar aplenkt pastoviai ir spaudysi ta kickdown? turi deze buti protinga, prielieti vos gaza, jungia i zemesne. o mersas tai ne su vienu zmogum jau kalbejas esu,kuris persedo i kia marke automato, kad kaip atgaiva sielai

  Cituoti
Old 2013-05-09, 17:18   #16323
jonny
 
jonny's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-09-27
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,487

jonny is on a distinguished road



Standartinis

BMW savo automatinės dėžės iš vis neturėjo, nebent paskutiniams modeliams pradėjo gamint kažkokia firma dėžes jiems gamino, tik kokia nepamenu.

jonny neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 17:27   #16324
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
kad pabaigt manevra, ar aplenkt pastoviai ir spaudysi ta kickdown? turi deze buti protinga, prielieti vos gaza, jungia i zemesne. o mersas tai ne su vienu zmogum jau kalbejas esu,kuris persedo i kia marke automato, kad kaip atgaiva sielai
nu taip atsiprašant, tai ne važiavimas, o samukymasis gautųs kažkoks.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 18:06   #16325
Somesword
 
Somesword's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-03-15
Gyvenamoji Vieta: Plunge
Pranešimai: 4,537

Somesword is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Somesword per Skype™


Standartinis

duodi gaza dugna, meta 1 pavara, dar karta paspaudi, kazkoki tais mygtuka po pedalu, tada dar 1 numeta... ir leki

Somesword neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 18:10   #16326
juozavas
 
juozavas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-05-17
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,694

juozavas is on a distinguished road



Standartinis

Tai aš žinau, kaip standart. automatinė dėžė veikia. Bet kai kažkas čia nori kad "vos prilietus gazą" jungtų į žemesnę, tai nei ekonomijos, nei komforto.

__________________
Visos kineziterapijos paslaugos 867242404
juozavas neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 18:14   #16327
yamato
 
yamato's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-04-08
Gyvenamoji Vieta: Marijampolė
Pranešimai: 3,625

yamato is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę yamato per Skype™


Cool

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Tai aš žinau, kaip standart. automatinė dėžė veikia. Bet kai kažkas čia nori kad "vos prilietus gazą" jungtų į žemesnę, tai nei ekonomijos, nei komforto.
apie ką ir kalbu, kad man ji kažkokia per staigi pasirodė, norėjau vos vos staigiau pravažiuot kažkur, o dėžė man pirmą bėgį jungė ir pradėjo draskytis, kaip eržilas toks ten ir eržilas A8 su 2,8, bet.... nepatiko merso man yra atgaiva maniškio bmw irgi labai protinga dėžė, nori ramiai, važiuoji, nori staigiau, jungi sport režimą, o jei dar didesnis noras yra, tai gali pats bėgius junginėt kas labai patiko, kad tikrai geriau veikia tas "manual" bėgių perjungimas, nei W211, jungia bėgį, kai liepi, nelaukia, kol atleisi pėdalo jausmas, kad tu valdai mašiną, o ne ji pati daro ką nori

__________________
Automobilių Transportavimas Lietuva-Vokietija-Lietuva,
Naujos, naudotos bei restauruotos padangos, montavimas, balansavimas, vulkanizavimas
Naujos automobilių dalys, akumuliatoriai, lemputės
Autoserviso paslaugos, diagnostika, patikra, važiuoklės bei pavarų dėžių remontas, žibintų remontas bei restauracija
yamato neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 18:51   #16328
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,477

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė juozavas View Post
Tai aš žinau, kaip standart. automatinė dėžė veikia. Bet kai kažkas čia nori kad "vos prilietus gazą" jungtų į žemesnę, tai nei ekonomijos, nei komforto.
Taip veikia ford fiesta kokiu 2010m su 1.2 motoru, kaip tik glutaminui. Nori siek tiek daugiau paspaust iskart meta 1 ar 2 begiais zemesne ir uzsimetus apsukas virs 4k pradeda kazkiek traukt. Tiesa tas galioja ir kitiems kibirams, nesvarbu kuriu metu

Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 21:13   #16329
Robis
 
Robis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-11-16
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,044

Robis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė jonny View Post
BMW savo automatinės dėžės iš vis neturėjo, nebent paskutiniams modeliams pradėjo gamint kažkokia firma dėžes jiems gamino, tik kokia nepamenu.
aissin?

Robis neprisijungęs   Cituoti
Old 2013-05-09, 21:21   #16330
antikiler2
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-11-03
Pranešimai: 30

antikiler2 is on a distinguished road



Standartinis

Gal kam nors reikes, beje, sis pardavejas taip pat turi body kit'a ir keturioms durims
http://www.ebay.co.uk/itm/Mercedes-E...30625644720%26

antikiler2 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.