Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Įvairios Temos » Off Topic

Naujas pranešimas
Old 2018-03-29, 20:27   #1
MPXΞ
 
Statusas: MB1.LT
Užsiregistravo: 2007-10-09
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 872

MPXΞ is on a distinguished road



Standartinis Parkavimo ypatumai prekybos centruose ir ne tik

Dažnai randu apgadintus šonus nuo durelių. Ne išimtis ir šiandien. Drąstiškai prie akių. Vairuotoja moteris. Matomai įmonės automobilis. Paklausius, ar tai gražu, ji deja nieko blogo nemato. Toks buvo atsakymas. Atsakiau tuo pačiu. Stuktelėjau prie jos akių. Nieko nesakė ir ramiai nukulniavo. Kaip jūs reaguojat į apgadinimus, ar tiesiog nekreipiat dėmesio. Video iš interneto temos pagyvinimui


__________________
info@mb1.ltd
MPXΞ neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 20:38   #2
Robertas1993
 
Robertas1993's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-10-23
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 2,149

Robertas1993 is on a distinguished road



Standartinis

na manau reikia nufotografuoti jos masina ir reikejo issiust policijai info ka ta moteris tau uzkabino ir apgadino, toliau imone atras zmogu kas vairavo masina, toliau nezinau kokie tolimesni veiksmai, bet jei tu irgi stuktelejai tada niekaip ir nesureaguosi tik nekreipt i tai demesio, nes irgi apgadinai jos masina mano atveju as irgi stuktelejau (zmogus tai mate bet as uz tai atsiprasiau) i masiniuka bet neapgadinau (saviskes irgi) ir susitariame graziuoju, negadinant nervu mums abiems

Robertas1993 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 20:49   #3
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
Taip. Darau negraziai. Jeigu tik imanoma statau "seimos" vietoje. Nors seimos neturiu. Arba nuosalesneje vietoje , kuo platesneje. Man mano turtas svarbu , ypc kai kiti jo nesaugo
Ir teko atsidurti tokioje situacijoje kai irgi prie akiu atsireme durimis. Tai "" prota, nors ponia teige esanti "teisininke" tai gincas buvo pakankamai audringas. .
Mano atveju apgadinimo nebuvo, bet jeigu butu ilenke ar dazus pazeide , buciau kvietes pareigunus be jokiu kalbu.
utiutiu, Jūs gaunate pirmąjį įspėjimą dėl keiksmažodzių forume, daugiau apie tai galite pasiskaityti čia: http://mb1.lt/showthread.php?t=3081

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 20:51   #4
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

utiutiu, nestatyk šeimos vietose. Tu neįsivaziduoji kaip nervai nelaiko, kai reik vaikus ištraukt iš auto ir vietos nera. Pamatysiu kada rajone - brūkštelius per balta spalva skaudu gi bus

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 21:45   #5
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Apple bet gal kitam vairavimas autostrada +170 ir viešas pasiteisinimas kad "nieko blogo nedarau" irgi kelia nepasitenkinima.. Ar dvigubi standartai?

Markko neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 21:53   #6
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
Taip. Darau negraziai. Jeigu tik imanoma statau "seimos" vietoje. Nors seimos neturiu. Arba nuosalesneje vietoje , kuo platesneje. Man mano turtas svarbu , ypc kai kiti jo nesaugo
Ir teko atsidurti tokioje situacijoje kai irgi prie akiu atsireme durimis. Tai "" prota, nors ponia teige esanti "teisininke" tai gincas buvo pakankamai audringas. .
Mano atveju apgadinimo nebuvo, bet jeigu butu ilenke ar dazus pazeide , buciau kvietes pareigunus be jokiu kalbu.
Negaliu pakest. Keiksmazodziu negaliu rasyt. Tai statykites gale aiksteles ten visada tuscia buna. Bet ka jis juk neist per visa aikste bet aisku geriau seimos vietoi... man dzin as galiu su dviem vaikais ir per visa aikstele paeit, bet kai tempe zmona mano, arba matau kaip tempe kitos mamos. Hebra gerbkim vieni kitus. Neturi vaiku palik manom vieta, arba kitiem neispruseliam sorry isiliejau sudina diena dsrbe buvo

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 22:37   #7
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,049

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė utiutiu View Post
Matai kai kurie mato tai ka nori matyti



Internetas puiki vieta issilieti. Statausi, patikek ir labai daznai.

Zinoma gerbkim vieni kitus, nevirsykim greicio, nestatykim seimos vietose, nedauzykim durelemis ar neraizykim auto ( specialai dabar tam "lomika" i bagaza isimeciau kaip sakant "in case of ")
Kiekvienas elgemes ir tam tikrus dalykus matom ir suprantam pagal savo iskrypimo laipsni. Bet nieko sako lazda turi du galus anksciau ar veliau suprasi ir nieko cia “kieto” nera.

pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 23:32   #8
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,618

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Markko View Post
Apple bet gal kitam vairavimas autostrada +170 ir viešas pasiteisinimas kad "nieko blogo nedarau" irgi kelia nepasitenkinima.. Ar dvigubi standartai?
Kad tu mane i savo black lista itraukei as jau senai supratau. Daugiau namiiku nereikia

__________________

A208 CLK430 AMG
_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-03-29, 23:52   #9
Markko
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2012-07-15
Pranešimai: 5,579

Markko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Kad tu mane i savo black lista itraukei as jau senai supratau. Daugiau namiiku nereikia

Jokių black listu nėra taika

Markko neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.