Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » E klasė » W211

Naujas pranešimas
Old 2018-09-12, 11:05   #1
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis S211 galas nepasikelia pakrovus

Sveiki
Reikia patarimo. Automobilis ne airmatic, universalas s211 2006 320cdi (V6 variklis), bt dar ne porestailinginis. Prieš kurį laiką pakrovus bagažinę, prisėdus žmonių automobilyje pradėjo girdėtis šnypštimas, tarsi išleistų orą ir susireguliuotų galo aukštis. tas šnypštimas man nedavė ramybės, tai vienam servise pakeitė kažin kokią tai žarnelę ir tas garsas dingo. Po kurio laiko pastebėjau, kad kai galas nepakrautas, rato arka yra kokius 4 cm virš padangos, pakrovus nusileidžia ir padangos viršus, kokį porą cm pasislepia už arkos ir net nebando keltis. Ir tokiam lygyje laiko. oro pagalvės nebenaujos, viena kartą į porą savaičių gali ir išsileisti. Kompresorius originalus ir poros metų senumo.
Taigi, kur žiūrėt, bartis su servisu ar kas galėtų būti? Gal koks daviklis lygio neveikia?
Ačiū už patarimus.

paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-12, 18:00   #2
juoduxx
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-07-15
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 292

juoduxx is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę juoduxx per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
Sveiki
Reikia patarimo. Automobilis ne airmatic, universalas s211 2006 320cdi (V6 variklis), bt dar ne porestailinginis. Prieš kurį laiką pakrovus bagažinę, prisėdus žmonių automobilyje pradėjo girdėtis šnypštimas, tarsi išleistų orą ir susireguliuotų galo aukštis. tas šnypštimas man nedavė ramybės, tai vienam servise pakeitė kažin kokią tai žarnelę ir tas garsas dingo. Po kurio laiko pastebėjau, kad kai galas nepakrautas, rato arka yra kokius 4 cm virš padangos, pakrovus nusileidžia ir padangos viršus, kokį porą cm pasislepia už arkos ir net nebando keltis. Ir tokiam lygyje laiko. oro pagalvės nebenaujos, viena kartą į porą savaičių gali ir išsileisti. Kompresorius originalus ir poros metų senumo.
Taigi, kur žiūrėt, bartis su servisu ar kas galėtų būti? Gal koks daviklis lygio neveikia?
Ačiū už patarimus.
tai snypsti jis turi,nes kai priseda aukstis keiciasi,pripucia kiek reikia,susnypscia,kai visi islipa,vel susnypscia-nuleidzia kiek reikia

juoduxx neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-12, 18:47   #3
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

Na, automobilį turiu beveik 4 metus. Ausimi girdimas šnypštimas atsirado prieš pora mėnesių, prieš tai nešnypštė, bet kilnojosi kai reikia, ta prasme palaikė reikiamą aukštį. Tai atsiradęs šnypštimas man buvo netikėtas dalykas, tad kreipiausi į servisą, tie rado kažkokią susidėvėjusią žarnelę (gal praplyšusią) ir ją pakeitė. Nešnypščia dabar. ir ar sutapimas ar ne, bet nu nesikelia, nenudrimba ant žemės, bet lygio nelaiko ir rodos net nesistengia.

paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-12, 19:06   #4
kesha
 
kesha's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-12-06
Gyvenamoji Vieta: Dzidziulis kaimas
Pranešimai: 3,502

kesha is on a distinguished road



Standartinis

Man oro nuleidinejimai prasidejo kai pakeiciau pagalve.Metus klausiausi kaip gyvates snypsia kasdiena.Atsirakini - snypcia,uzrakini ,vel snypcia.Paprasiau ,kad pajungtu ''stara'' ir pakeltu gala truputeli.Po sito visko snypstimai stipriai retesni....

__________________
ex W210 E320CDI
ahora S211 E320CDI
kesha neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-12, 19:39   #5
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

Tai man ir nešnypščia ir nesikelia, bet ar gali čia koks ryšys ar ne? Vat kur klausimėlis. Maža koks daviklis ten kur nors šalia ir nulenkė, atjungė ar dar ką padarė, nes periodas abiejų šių pasikeitimų sutampa.

paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-13, 07:07   #6
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
Tai man ir nešnypščia ir nesikelia, bet ar gali čia koks ryšys ar ne? Vat kur klausimėlis. Maža koks daviklis ten kur nors šalia ir nulenkė, atjungė ar dar ką padarė, nes periodas abiejų šių pasikeitimų sutampa.
Pauliau. Oj kiek forume rašyta apie galines pagalves, kompresorių ir t. t.
Pasimk ir pasiieškok, tikrai surasi sprendimą.
Aš jau tingiu ir rašinėti.
Krc...
1. kompresoriaus žiedas
2. daviklis "kaput"
3. pagalvės (keiti abejas iškarto)
4. po to kalibracija


iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-13, 09:00   #7
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

dau rašyta, bet nevisai apie tokią, mano manymu, situaciją.

Kompresorius sąlyginai naujas;
Kur tas daviklis ir kokiu principu jis veikia jis veikia? Būna viena pagalve kartą į savaitę pasėda per naktį. Na tas aišku. Bet užvedus auto pasikelia. Toliau vat, jei prikrauni kiek pasėdo tiek ir yra. Ar čia gali būti daviklio išdaigos?
Na dėl pagalvių nežinau, kėlėsi ir palaikė tą lygį kol auto "šnypštė'. keist žinoma gerai bet vėlgi ar čia šuo gali būti pakastas.
Kalibracija. Užtikrintas esu, kad šitos procedūros niekas nedarė. Gal. reiktų pasidaryt. Ačiū

Tiesiog bandau rast atsakymą ar sutapimas ar ryšys to nesikėlimo ir "šnypštimo".

paulius123 neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-13, 09:20   #8
Darius
 
Darius's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2008-11-18
Gyvenamoji Vieta: Jonava
Pranešimai: 8,540

Darius will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Darius per Skype™


Standartinis

Jei bus daviklis kaltas, diagnoze matys. Taip kad pirmyn

__________________
2006 C320 CDI S203
2013 ML350 CDI W166
2017 C300 W205
1998 C250 TD S202 EX
2006 C320 CDI S203 EX
2007 E280 CDI S211 EX
2012 GL550 X164 EX

http://s619.photobucket.com/user/ari...?sort=3&page=1

Forume rašom lietuviškais rašmenimis

P.s. Galiu padėti su MB diagnostika(Staru)
Darius neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-13, 13:53   #9
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Jeigu pasikrauni automobilį, bet rakteliai ištraukti, kompresorius nesuveiks ir suprantama, galo nepakels.
Kompresorius nors ir naujas, gali būti, kad sudilo žiedas, nes pateko į oro paėmimo sistemą šiukšlių. Prijungsi prie kompo, pamatyti ar kompresoriaus spaudimas žalioje zonoje ~16 atmosferų.
Jeigu užvedus auto pasikelia, sakykim kompresorius sveikas. Tada gali būti vožtuvai kvailioja. Ant kiekvienos oro pagalvės yra elektrinis vožtuvas. Tai parodys irgi kompas.
Paprastai kaip rodo praktika, oro pagalvėje būna atsiradę mikro įtrūkimai ir praleidžia orą. Oro pagalvės testavimas laaabai bjaurus dalykas. Vargu ar tau kuris meistras užsiims tokių niekalu.



Citata:
Pradžioje rašė paulius123 View Post
dau rašyta, bet nevisai apie tokią, mano manymu, situaciją.

Kompresorius sąlyginai naujas;
Kur tas daviklis ir kokiu principu jis veikia jis veikia? Būna viena pagalve kartą į savaitę pasėda per naktį. Na tas aišku. Bet užvedus auto pasikelia. Toliau vat, jei prikrauni kiek pasėdo tiek ir yra. Ar čia gali būti daviklio išdaigos?
Na dėl pagalvių nežinau, kėlėsi ir palaikė tą lygį kol auto "šnypštė'. keist žinoma gerai bet vėlgi ar čia šuo gali būti pakastas.
Kalibracija. Užtikrintas esu, kad šitos procedūros niekas nedarė. Gal. reiktų pasidaryt. Ačiū

Tiesiog bandau rast atsakymą ar sutapimas ar ryšys to nesikėlimo ir "šnypštimo".

iDracus neprisijungęs   Cituoti
Old 2018-09-13, 14:21   #10
paulius123
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-12-13
Pranešimai: 152

paulius123 is on a distinguished road



Standartinis

Elgiasi maždaug auto taip:
jei per naktį būna pasėdus, užvedus pasikelia į normalų lygį. Būna pasėdusi vien pusė.
jei užkūrus, normaliam lygyje esančiai mašinai, prikrauni bagažinę, prisėda žmonių ir pan. galas pasėda ir laiko pasėdusį lygį. Kol netvarkė to šnypštimo su žarnelių keitimu tokio dalyko nepastebėjau, t.y. lygį laikė. Šiuo atveju kai nusėda pakrauta auto laiko žemesnyjį lygį vienodai abejose pusėse.
Na, ryt bandysiu prašytis prie kompo servise. Maža ką iškas. Norinčių tokiom nesąmonėm užsiiminė maža, esu patyręs bet viską tiesiog pakeiti iš eilės nei noro, nei lėšų tam nėra
Na žiūrėsim.

paulius123 neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.